273 Shares 3876 views

Jak dodać utwór na „VC”. Pobierz z komputera iz miejsca

„Jak dodać utwór do VC?” – pytanie najczęściej zadawane początkujących użytkowników sieci społecznych „VKontakte”. Ale zanim otrzymamy odpowiedź, konieczne jest, aby powiedzieć kilka słów o tym, że jest ogólnie dla projektu.

Oczywiście społecznościowy „VKontakte” jest najbardziej popularny wśród segmentu rosyjskojęzycznej Internetu. Początkowo projekt, uruchomiony w 2006 roku, pozycjonuje się jako zasób, gdzie uczniowie mogą komunikować. Jednak w dość krótkim okresie czasu witryna zdobyła serca wielu milionów ludzi, aw 2010 został złamany barierę 100 milionów użytkowników.

„VKontakte” pozwala ludziom rozmawiać, grać ciekawe aplikacje, przeglądać różne filmy, udostępniać zdjęcia, tworzyć grupy interesu, lub dołączyć do nich. Bardziej ryzykowny użytkownicy mogą zarobić tutaj.

Pobieranie muzyki z serwera „VKontakte”

„Użytkownicy Action”, którzy zarejestrowali się z serwisu społecznościowego mogą jeszcze niedawno nie mieli czasu na zajmowanie się jak dodać nagranie do „VC”, więc staram się im pomóc. W rzeczywistości, masz dwie opcje, można użyć dowolnego z nich.

Pierwszy sposób ściągnąć muzykę na swojej stronie – wyszukiwanie nagrań na serwerze „VKontakte”. Warto zauważyć, że lepiej jest go używać, ponieważ jeśli dodać rekord z komputera, możesz naruszać prawa autorskie i inne poważne problemy – precedensy już było.

Tak więc, aby dostać się do „VC” rekordu, należy przejść do odpowiedniej sekcji ( „mój rekord”), w pasku wyszukiwania wpisać nazwę utworu lub artysty. Wykaz, w którym trzeba wybrać odpowiednią opcję i kliknij prawym przyciskiem na „+”.

Po wykonaniu tej operacji, piosenka pojawi się w nagraniach audio.

Prześlij z komputera

Jeśli chcesz dodać muzykę do „VKontakte”, który jest przechowywany w urządzeniu, można śledzić następną procedurę:

  • Otwórz swoją stronę w sieci społecznych, oraz zapoznać się „mój rekord”.
  • W menu po prawej stronie pojawi się przycisk „Mój rekord”. Trzeba kliknąć na przycisk „+”.
  • W oknie, które zostanie otwarte, kliknij „Wybierz plik”, a następnie przejdź do rekordu.
  • Kliknij przycisk „Otwórz” i czekać na pobieranie, aby zakończyć.

Uwaga wymagania dotyczące przesłanego pliku: to nie narusza prawa autorskie, powinny „ważyć” nie więcej niż 200 MB i mają formatu MP3. Nawiasem mówiąc, istnieją sytuacje, kiedy nie pojawia się po raz pierwszy, aby pobrać muzykę z urządzenia do serwera. W tym przypadku, spróbuj wykonać tę operację ponownie.

Teraz, gdy wiesz, jak dodać piosenkę do „VK” z jego devaysa, więc będą mogli słuchać swoich ulubionych piosenek i dzielić się nimi z innymi użytkownikami sieci społecznej.

Edycja dodany plik

Zazwyczaj ładowany z komputera, aby edytować plik muzyczny – podać nazwę wykonawcy i tytuł utworu. Może chcesz dokonać pewnych zmian do rekordu dodany do serwera (korekta nazwy utworu, grupy). Wiesz już, jak „VC” ściągnąć nagrania audio, więc skupimy się na dalszej edycji.

Przede wszystkim, należy otworzyć sekcję zawierającą muzykę na miejscu. Wybierz nagranie, a następnie kliknij prawym przyciskiem z ołówkiem. Otwiera okno, w którym można określić nazwę utworu muzycznego i wykonawcy.

Kliknięcie przycisku „Zaawansowane”, można wybrać gatunek na torze, jak również przepisać tekst. Po zakończeniu edycji, zapisz zmiany naciskając odpowiedni przycisk.

wniosek

Tak, teraz wiesz jak dodać piosenkę do „VC”, a zatem będzie mógł pobierać muzykę do swojej strony w sieci społecznej.

Ponadto masz możliwość przekazać go za pośrednictwem prywatnych wiadomości lub dodać siebie do ściany, tak że inni ludzie wiedzą o preferencjach muzycznych.