101 Shares 6709 views

wykrztuśne oskrzeli

Wszystkie środki wykrztuśne na zapalenie oskrzeli można podzielić na dwie duże grupy. Pierwsza grupa ma wpływ na ludzki organizm i na odruchu kaszlu. Leki, jeśli dostanie się do żołądka i jelit, kosmki są irytujące, są absorbowane i rozprzestrzeniać się za pośrednictwem ciała przez krwiobieg. Po wstrzyknięciu do oskrzeli, zwiększają wydzielanie gruczołów oskrzeli. To upłynnia śluz i łatwiejsze ruchy. Zasadniczo są to leki na bazie ziół: thermopsis, matki i macochy, tymianek, ptasie mleczko, które są częścią opłat piersiowych. Powinny one być często podejmowane w małych dawkach przez cały dzień, ponieważ działanie to krótko.

Wykrztuśne oskrzeli podawano w ostrej fazie choroby i profilaktycznych podczas remisji.

Druga grupa leków działają bezpośrednio na rurach plwociny i oskrzeli, bez wpływu na cały organizm. Są to leki takie jak Lasolvan bromheksynę Ambrobene, które sprawiają, że mniej lepki śluz lub sodę, jodek potasu, który stymuluje wydzielniczą funkcję oskrzeli.

Preparaty połączone działanie Bronholitin i dr IOM Erespal, co zmniejsza ilość wytwarzanego śluzu i izolacji, złagodzenia zapalenia i jednocześnie poszerzenie oskrzeli.

Wykrztuśne do zapalenia oskrzeli nie może być stosowany w połączeniu z lekami, które hamują kaszel, który nie doszło flegmy stagnacji i nie doszło do zablokowania oskrzeli. Na początek choroby konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem w celu przeprowadzenia leczenia poprawnie. Jeśli czas jest stracone, choroba przechodzi w przewlekłe formularz, a następnie wymagać bardziej intensywnego leczenia silnych leków.

U zdrowych ludzi normalnie tworzą niewielką ilość śluzu w oskrzelach, co pomaga usunąć kurz, martwe komórki są uwięzione mikroorganizmy podczas oddychania. Rzęski umieszczone na błonę śluzową, ich ruch jest usuwany z układu pokarmowego.

W formach o wiele więcej czasu, zapalenie śluzówki, staje żylasty i zamyka światło małej oskrzelików, powodując niedrożność oskrzeli. Przyklejone rzęsy przestają pełnić funkcję bezpieczeństwa, i choroba rozwija.

Niektóre leki wykrztuśnych zmieniać stan plwociny, oskrzela inna funkcja przywracania. Eukaliptusowy i olejek anyżowy stosowane przez inhalację odkrztuszanie łatwiejsze. Bromhexinum śluz sprawia, że mniej lepkie, więc podczas kaszlu osoba czuje ulgę. Ten lek może być podawany przez 3-5 dni w większości. Ambrobene Lasolvan i zapobiegają przywieraniu kosmków, co umożliwia szybkie usunięcie śluzu.

Małe dzieci i dorosłych na początku choroby, gdy zaniepokojony suchy kaszel, lepiej jest używać wody alkalicznej, biodra rosół, napoje owocowe i galaretki jagód. Ale nie używać wykrztuśne, tak aby nie nasilać stan zapalny i nie pogorszyć chorobę. Dopiero wraz z pojawieniem się plwociny może rozpocząć korzystanie wykrztuśne na zapalenie oskrzeli.

Kobiety w ciąży mogą pić herbatki tymianek, termopsisa ale powinny unikać podejmowania bromheksyna i jodkiem potasu. Dla palaczy, dobry efekt podano rozmaryn, tymianek, oregano wdychania. Oman wielki korzeń prawoślazu i dobrze zmniejszenia stanu zapalnego, ale ich przyjąć nie jest zalecane podczas ostrej fazy.

A pączki sosny, wręcz przeciwnie, jest przewidziany do ostrego zapalenia oskrzeli, tchawicy, kiedy gęstej plwociny i w dużych ilościach. Te środki są używane jako przerzedzenie i plwociny wykrztuśny. Tymianek jest skuteczny suchy kaszel i ułatwia usuwanie flegmy chude i oczyścić oskrzela.

Od środków ludowej w domu jako środek odkrztuszanie jest możliwe do przygotowania leku łucznictwo, banan, miód i cukier. Aby to zrobić, należy wziąć dwa banany i przetrzeć przez sito. Zagotować syrop ze szklanki wody i 3 łyżki. L cukru. Wszystko wymieszać, ostudzić i przyjmować po posiłkach. Pół kg cebuli i cukru rzuca na szalce z 1 litrem wody, gotować na wolnym ogniu przez trzy godziny. Następnie dodać 50 g miodu, dobrze wymieszać.

Rzodkiewka soku z miodem i sokiem z kapusty ułatwić stan pacjenta podczas kaszlu. Należą do domu lek powinien być przygotowany w małych ilościach i użyć natychmiast.