387 Shares 1792 views

Mark Podrabinek: Biografia dziennikarz telewizyjny i podróżnik

Mark Podrabinek – dziennikarz, fotograf i podróżnik, prowadzący kanał „Moja planeta”. Zazdrościł przez wielu jako człowiek, udało się połączyć pracę z przyjemnością.


dzieciństwo

Mark pochodzi z górskiej miejscowości Ust-Nera w Jakucji, znany do ekstremalnie niskich temperaturach. Tam został wygnany przez ojca Aleksandra, byłego dysydenta Radzieckiego.

Chłopiec urodził się w 1979 roku. Jego rodzice przypomnieć, że w tamtym czasie to było strasznie zimno: -63 stopni Celsjusza. Już dorosły, Mark często żartuje na ten temat, mówiąc, że przed wyjazdem Jakucji jego ciało pokryte gęstym futrem. I wierzy, że „mała ojczyzna” miał widoczny wpływ na rozwój osobowości. Jednakże, biorąc pod uwagę warunki okolicy, to jest niemożliwe, aby nie zgodzić się z nim.

przejście

Zdarzenie to miało miejsce w 1991 roku. W wieku 12 lat, Mark Podrabinek udał się do Moskwy, gdzie ukończył szkołę średnią. Wtedy młody człowiek wszedł Uniwersytetu Moskiewskiego studiować dziennikarzem, ale nie otrzymują dyplom: po prostu przestał zajęcia uczęszcza i udał się na Północnym Kaukazie.

Ale to nie było szczególnie zaskakujące wydarzenie, ponieważ nawet po roku podróży, w 2001 roku, wydajność uczeń znacznie zmniejszyła się. I zapomnieć smak podróży było niemożliwe.

pasja do fotografii

Pierwsza wycieczka na dużą skalę, co sprawiło, Mark Podrabinek, doprowadziły go do Czeczenii. Ponura atmosfera w kraju zmusiła chłopca, aby jego pierwsze zdjęcia z mównicy 2 megapikseli. On naprawdę chciał, aby uchwycić to, co dzieje się za siebie, więc jakość zdjęć była małą wartość.

Jednak bez zawodu dziennikarza telewizyjnego tego hobby może nie pojawić. W rzeczywistości, po upadku szkolnictwa wyższego, Mark nie zrezygnować. Brak dokumentu mu nie zapobiec rozwijać się w wybranej dziedzinie.

jak Hiob

Mark Podrabinek, którego biografia jest pełna zabawnych faktów zaczął z korespondentem prasowej i ostatecznie wzrósł do wyniku. Ponadto, obecnie dziennikarka samemu nakręcić film dokumentalny dla kanału „My Planet”. Przez ostatnie 17 lat, człowiek zaangażowany wyłącznie w telewizji i fotografii.

On jest teraz w pełni potwierdza znaną powiedzenie Konfucjusza o wyborze pracy dla każdego. Udało mu się połączyć zarabianie i coraz przyjemność z ich własnych działań. To znowu pomógł kanał „Moja planeta”, zorganizowana w ramach projektu „za kulisami”, który stał się wiodącą Mark Podrabinek. To może pomieścić dwa hobby: fotografia dziennikarz i poznawania świata wokół nich.

produkowane również program telewizyjny, który został przeprowadzony sondaż na długim rajdzie w Rosji, w sumie 11 tysięcy kilometrów.

podróżowanie

Jak sam mówi, że Mark nie bierze pod uwagę zasadę liczby krajów, które odwiedził, więc nigdy wywiad im płaci. Wanderlust nie gaśnie w nim, mimo trudności i fobie, napotykanych w procesie. Co więcej, człowiek stara się radzić sobie z ich lękami, przezwyciężając wszystko, co go przeraża. Chociaż nie jest zbyt pomocne, ale fotograf nie rozpaczaj.

Uważa on, że kraj ten przyciąga atmosfera w powietrzu. Jest to dla niej Podrabinek lubi Himalajów, Azji Południowo-Wschodniej i Tel Awiwie. I, oczywiście, chce podróżować nawet połowę świata jako miejsca, gdzie fotograf nie stało, znacznie bardziej odwiedził.

rodzina

Mark Podrabinek z żoną i córką Sonią trwa przestrzeni życiowej niż absolutnie szczęśliwy, a ja jeszcze nie mam zamiaru. Jego długie podróże postrzegane ulubione kobiety cicho, chociaż zmuszony przegap głowy rodziny. Jednak druga połowa Mark pełni podziela jego pasję i nie przeszkadza podróże, jednak nie został jeszcze wystarczająco dorosłe córki, nie wszystkie plany są wykonalne.

Zaledwie rok temu, Mark i jego żona i córka udał się do Afryki jako część ich kursy photoschool. Zofia była zadowolona i pokazał mu jak najlepszej strony na tej podróży: nie kapryśna, nie koliduje z dorosłych studentów i chętnie uczestniczyły w poszukiwaniu tematów do fotografowania. To zainspirowało Podrabinek często biorą się z córką, a jednocześnie i organizować kursy próbne rodzinnych.

hobby

Zdjęcie człowiek myśli tylko pasja, ale to nie przeszkodziło mu znaleźć szkołę o nazwie „Kadry”. To cieszy znaczny sukces, mimo obfitości konkurencji w tej dziedzinie. Ponadto w jej ramach dziennikarza organizuje wycieczki do miejsc fotografowania jego jednorazową transmisję, pomaga uczyć się przez działanie, które jest o wiele więcej zabawy.

Podrabinek Mark, którego zdjęcia często błysnęła w sieci, planuje zorganizować swoją wystawę w przyszłości. Jednak w jednym zamachem, aby pokazać wszystko nie zadziała – zbyt wielu pracowników zrobili. Ale także zobaczyć przynajmniej coś, co wcześniej nie biegał swobodnie dostępny, warto.