585 Shares 9784 views

Co jeśli w GTA 4 grafiką ustawienia nie zmieniają: działania manualne

Jeśli gracz jest potężny komputer osobisty lub laptop, a potem po prostu zabawa dla niego w grach tylko przy wysokich ustawieniach. Często nie jest to problem, który w GTA 4 ustawienia graficzne nie są zmieniane, a wszystkie suwaki utknęły na minimalnym poziomie. Ponieważ projekt ten jest częścią legendarnej serii, chce spróbować wszystkich szanujący fanów branżę. Dla nich zmiana ustawień jest sprawą najwyższej wagi, a także konieczność poznania mechanizmów, aby poprawić sytuację.


rodzaj błędu

Problem z tym, że w GTA 4 grafiką ustawienia nie są zmieniane, pochodzi od klienta. Niektórzy użytkownicy w sieci mówią, że główny problem leży w karcie graficznej do dwóch lub więcej gigabajtów pamięci. To nie jest tak, ponieważ urządzenie nie może zmienić kod systemu. Przy zakupie pełnej wersji oficjalnych dystrybutorów takich błędów nie zaobserwowano, co oznacza, że cały sens podziale gier. Piraci w procesie wdrażania, że pigułki naprzeciwko, i istnieje wiele różnych efektów, w tym niemożność zmiany właściwości.

korekta początek

W ten sposób, użytkownik jest zalogowany do gry i od razu zobaczyłem w GTA 4 nie zmienia ustawienia graficzne. Nie ma potrzeby panikować i szukać na forum odpowiedzieć na to proste pytanie. Pierwszym krokiem jest po prostu wyjście z klientem i przejdź do katalogu, w którym wszystkie pliki są już rozpakowane klient. W tym samym folderze, naciskając prawy przycisk myszy, kliknij przycisk „Utwórz”. Muszę zwykły notebook dokument tekstowy, w którym wszystkie operacje będą przeprowadzane w celu naprawienia. Następnie trzeba zmienić nazwę pliku. Naciśnij prawy przycisk myszy na nim i wybierz odpowiednią pozycję z menu. Tytuł powinien być poleceń, co tłumaczy się jako „wierszu poleceń”. Więc klient gra otrzyma plik jako system, a to wpłynie na wszystkie dane wewnątrz, a zatem przyczyni się do rozwiązania problemu z ustawieniami.

Ustaw komendę

Utworzyć jeden dokument nie wystarczy. W GTA 4 grafiką ustawienia nie zmieniają się z powodu awarii w kodzie źródłowym i musi zostać skorygowany właściwą komendę. Aby to zrobić, klikając dwukrotnie lewym przyciskiem myszy oktryvayte utworzyć plik tekstowy, konieczne jest, aby wprowadzić pewne ciąg. Widok ogólny musi być «-noprecache -nomemrestrict -norestrictions -novblank -nomemrestrict». Należy pamiętać, że przed każdym myślnikiem istnieje luka, które muszą być zawarte w dokumencie. Następnie zapisz plik do menu, lub korzystania z klawisza Ctrl powiększonej S. Po tym, użytkownik nie powinien mieć żadnych błędów, które w GTA 4 grafiką ustawienia nie są zmieniane na inną pozycję z wyjątkiem normy. Lepiej jest dokładnie sprawdzić dokument tekstowy, aby następnie wrócić i ponownie prodelyvat tę operację.

Zmień ustawienia

Natychmiast warto zauważyć, że jeśli następnym razem nadal problem, to najlepiej zrobić każdy element ponownie. Wyjmij dokument tekstowy, ponownie utworzyć i zamontować go już poprawnie określone słowa. Wtedy przynieść prawdziwą satysfakcję GTA 4. Dlaczego nie zmienić ustawienia graficzne i inne takie pytania nie są już istotne. Po przeprowadzonych operacji bezpiecznie uruchomić klienta. Poczekaj na pobranie i przejść do punktu menu interfejsu. Istnieje element „Plan”, który może być dość dostroić wyświetlanie wielu elementów. Na przykład, jakość samochodów rysunku można określić od zera do stu, a maksymalna szybkość maszyny, będzie naprawdę dobrze wyglądać. Rada może przyjaciół, którzy są również do czynienia z problemem, aby grać razem i dobrze się bawić. Wraz z instalacją modów gra może pokazać bardzo wysoką jakość obrazu, więc nie przeczę sobie to.