530 Shares 2739 views

Lek „Dapoxetine”

Współczesne życie może przedstawić nie zawsze przyjemnych niespodzianek w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Jeden z tych momentów, u mężczyzn może być brak erekcji lub zbyt wcześnie wytrysk.

W celu zwalczania tych chorób farmaceuci produkuje się rocznie nowych leków. Jednym z nich jest zakup dapoxetine w Moskwie jest możliwe w każdej aptece online.

Co dobrego jest „Dapoxetine?”

Zaletą „Dapoxetine” jest jego efekt, czyli opóźnienie w czasie przed wytryskiem. Zazwyczaj, po spożyciu, wytrysk występuje 3-4 razy później. Gdy to nie zmniejsza wrażliwość na żołędzi prącia, np wszystkie namiętności pozostają.

pickup Dapoxetine lub kurier stać się mężczyźni w wieku od 25 do 70 lat. Okazuje się, że nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące wieku. Wśród swoich rówieśników, i że antydepresyjne, to mocno trzyma 1 miejsce w specjalnie stworzony, aby przedłużyć akt przez Johnson & Johnson.

Efekt następuje natychmiast po pierwszym odbiorze. Oznacza to, że nie jest konieczne, aby wziąć swój bieg, że dopiero pod koniec kursu poczuć efekt. Czas półtrwania jest stosunkowo niewielka i wynosi od kilku godzin. Ponadto, środek poprawia nastrój i pomaga uporać się z nerwów, ponieważ ma właściwości antydepresyjne (inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny).

dawki

uwalnianiu leku – Tabletki ciemnoniebieski zaokrąglony kształt. Istnieją 3 dawki 30, 60 i 90 mg. Większość ludzi bierze tabletki 60 mg. Najrzadziej – 90 mg. Ale zażyciem lepiej 30 mg, bo każdy ma swoje indywidualne cechy, a może nie będzie musiał wzmocnić dawkę.

Lek stosuje się wyłącznie przed bliskości (przez 1 godzinę). Popijając wodą.
Po otrzymaniu człowiek nie czuje żadnego ciała ani umysłu. Wszystko stanie się jasne w chwili intymności, kiedy wytrysk nie nastąpi tak szybko. Pozwoli to kobieta, aby dostać dużo więcej wrażeń, a człowiek, aby przeżyć orgazm rośnie. Maksymalny efekt po wsadowym rozciąga się na dwie godziny. Jest pożądane, by wziąć „Dapoxetine” razem z alkoholem, gdyż wówczas zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych.

Skutki uboczne są łagodne, ale mogą pojawić się nudności, rozszerzone źrenice. Jedną z zalet tego narzędzia – poważne negatywne skutki ma. Po upływie substancji czynnej wszystkie zdarzenia niepożądane, do niczego.