810 Shares 9735 views

M & początki wojskowe

Może nie być zaskoczony, że przyczyną wielu odkryć była II wojna światowa. Na przykład, M & popularne cukierki są popularne zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Stały się one innowacją w połowie ubiegłego wieku.

Produkcja dla wojska

Forrest Mars nie mógł dogadać się z ojcem, który, nawiasem mówiąc, był twórcą cukierków Drogi Mlecznej, i udał się do Anglii, gdzie w 1932 roku wszczęła postępowanie Marsjanie barów dla żołnierzy brytyjskich. Podczas hiszpańskiej wojny domowej Marsie odkryto, że żołnierze jedzenia czekoladowych pastylek zamknięte w twardej skorupy cukru. Ten deser zawiera wszystkie zalety czekolady, a jednocześnie nie topi się w dość ciepła. W tym czasie spożycie czekolady spadła w okresie letnim ze względu na brak wystarczającego chłodzenia. Forrest sobie sprawę, że produkt, który nie topi się w wysokich temperaturach, może być prawdziwym wydarzeniem na rynku. Wrócił do Ameryki i spotkał się z Bruce Murray, syn dyrektora firmy czekolady Hershey, który zaoferował współpracę. II wojna światowa szalała w Europie, a Mars musiał być współpraca, która pomoże mu uporać się z brakiem niezbędnych zasobów. I otrzymał ją – candy został uznany za literami nazw partnerów, Mars i Murray. Było już możliwe, aby rozpocząć produkcję nietypowych Jelly Beans, których nie widziałem na rynku amerykańskim.

Patent na cukierki

W marcu 1941 roku Mars otrzymał patent na swój proces produkcji i rozpoczął pracę w Newark, New Jersey. Początkowo cukierki sprzedawane w butlach kartonowych i zostały pokryte brązowym, czerwonym, pomarańczowym, żółtym, zielonym lub fioletowym szkliwem. Gdy Stany Zjednoczone połączyli siły do działań bojowych, słodycze zaczęły dostarczać wyłącznie do przodu, które należy uwzględnić w diecie żołnierzy. W tym czasie żołnierze mogli wrócić, są już przyzwyczajeni do takich słodyczy. To stało się podstawą dla przyszłej popularności drażetek czekoladowych w sklepach w całym kraju.

Powodzenie całego kraju

Wkrótce po wojnie stały się dostępne dla zwykłych odbiorców cukierków. Forrest Mars kupił udziały od Murray i zaczął zarządzać firmą w spokoju. Znany pakiet brązowy została zaproponowana w 1948 i 1950 roku na każdym cukierków pokaże literę „M”, który był pierwotnie czarny, a w 1954 roku stał się biały. Cukierki z orzechami, zbyt, pojawił się w 1954 roku, ale wtedy, gdy zostały one wymyślone i znaki na reklamę. Przez 1956, marka stała się najlepiej w Stanach Zjednoczonych. W 1964 roku dołączył do Forrest działalność na produkcji różnych produktów z paszy dla zwierząt na ryżu z ojcem teraz, a wkrótce ich wspólne wysiłki doprowadziły do jeszcze większego sukcesu. Na życzenie, zespół pierwszy kosmiczne NASA Forrest słodycze zostały wysłane z astronautów na orbicie. Po trzech latach, stały się oficjalnymi Olimpiada deser Lato w 1984 roku w Los Angeles.

Ponadto, do tej pory cukierki M są częścią codziennego menu amerykańskiego żołnierza w tej dziedzinie. Ulubiony smak i niesamowity komfort w jedzeniu te cukierki zrobić już popularne kilkadziesiąt lat z rzędu, i jest mało prawdopodobne, będzie to zmienić w najbliższej przyszłości.