620 Shares 5979 views

Ołówek do usuwania rys z samochodu – charakterystykę i opis

Nawet jeśli nie dostać się do wypadków drogowych, przyjrzeć się bliżej w ciele swojego przyjaciela żelaza, a przekonasz się, istnieje wiele różnych małe rysy i pęknięcia. Oraz przyczyny ich występowania jest więcej niż wystarczająco. Może to być mały kamień, który wyleciał z kołem pojazdu jadącego z przodu. A może być złej jakości farb i prosty kurzu drogi, która „wchodzi” prędkość na ciele, zostawiając wyraźny znaków w postaci pęknięć. Oczywiście, bardzo niewiele osób chce jeździć na tym wozie zarysowany, az drugiej strony, body painting w warsztatach mogą nie być dostępne dla kierowcy. Na szczęście kierowcy posiada doskonałą alternatywą dla pełnego lakieru samochodowego – Ołówek do usuwania rys z samochodu. Uwagi dotyczące tej innowacji twierdzą, że jest to doskonałe narzędzie, które pozwala nie korzystać z usług stacji, zwłaszcza jeśli uszkodzony tylko niewielką część konia żelaza. Więc spójrzmy na to, co jest ołówek do usuwania rys z samochodu, i jakie są korzyści.

cecha

Główną cechą tego urządzenia polega na tym, że po zakupie nie trzeba skontaktować się z centrów serwisowych, wydatki za swoje usługi ponad sto rubli. Wykonywania pracy malarskiej, można w każdej chwili iw każdym miejscu, oszczędzając pieniądze. Pierwotnie ołówek usunąć rysy z samochodu został zaprojektowany dla samochodów zagranicznych, więc właściciele samochodów z właściwym wyborem ołówkiem będzie żadnych problemów. Najtrudniejsze do konta dla właścicieli pojazdów krajowych. Dziś takie urządzenie – deficyt i łatwiej byłoby po prostu zrobić serwis naprawczy, zamiast znaleźć odpowiedni odcień ołówka. Nawiasem mówiąc, ten nowy produkt radzi sobie nawet z głębokich zadrapań, które powstały w wyniku drobnych wypadków.

projekt

W praktyce, że innowacja jest nieco inny od tradycyjnego ołówka grafitowego. Jedyną rzeczą, która je łączy – to nazwa zwyczajowa. Jako podstawę korekty ołówkiem przy użyciu kilku małych pojemników. Jednym z nich jest wypełniona w większości farb, a drugi – ze specjalnym lakierem. Istnieją także opcje jednoskładnikowe, które nie stosują materiał lakierowania.

Ołówek do usuwania rys z samochodu Fix It Pro: Ręczny

Wszystkie obecnie istniejące produkty wymienione marki mają taką samą strukturę, a zatem i metody aplikacji. W celu skorygowania kierowca uderzył warstwy farby na uszkodzonym obszarze, producenci stworzyli specjalny przewodnik, który obejmuje kilka etapów malowania. Najpierw musimy oczyścić powierzchnię z brudu i tłuszczu (tj przygotować go do naprawy). Następnie, przy użyciu ołówka o potrzebie nanieść cienką warstwę farby na powierzchni ciała, przy zastosowaniu specjalnego pędzelka, który pochodzi z urządzeniem. Po pierwsza warstwa suszone, producenci zalecają kolejną przyczynę, po czym napraw farby zostaną zakończone.