370 Shares 5737 views

Najpiękniejsze facetów na świecie – kim oni są?

Jest to bardzo stary żart – o tym, że kobiety są dużo bardziej inteligentne niż mężczyźni, ponieważ żaden z nich nie wyszła za mężczyznę tylko ze względu na piękne nogi. To brzmi śmiesznie, ale ziarno prawdy w tym stwierdzeniu jest nadal.

Tajemnicze kobiece Kryteria oceny

Jeśli porównamy listy „najpiękniejszych facetów na świecie” i „najpiękniejszą dziewczynę na świecie”, znajdziesz ciekawy wzór. Wśród wielu pięknych dziewcząt będzie … pięknych dziewczyn. Oznacza to, że dziewczęta, niczym nie różni się pięknem. Modele nie są zbyt utalentowane aktorki, A towarzystwa. To jest człowiek, doceniając atrakcyjność kobiet, jest prowadzony na zewnątrz.

Ale z kobietami, sytuacja jest inna. Oni, odpowiadając na pytanie, kto jest najpiękniejsze na świecie faceci, też oczywiście uwzględniać danych zewnętrznych ocenianych. Jednak mężczyźni topowych modeli w tych wykazach nie – choć wydawałoby się, kto jest przystojny, jeśli nie oni? Istnieje bardzo niewiele aktorów i drugie i trzecie plany lub, na przykład, spektakularne, ale nie zbyt popularni piosenkarze.

Czego pragną kobiety

Dziewczyny zawsze dokładnie wiedzieć, kto najprzystojniejszych facetów. 16 lat z dziewczyną, lub 50, to nie ma znaczenia. Odpowiedź jest jednoznaczna. Najprzystojniejszy facet – jest to najbardziej najbardziej najbardziej. I niekoniecznie piękne, że to śmieszne. Ani Belmondo ani Gąbin lub Dzhek Nikolson piękno nie było, a kobiety cieszył się ogromną popularnością.

No, dziewczyny potrzebują, że człowiek nie tylko piękne – tak był godny uwagi. Jasne, utalentowany, inteligentny, charyzmatyczny. Przy wyborze godnego kandydata, ale nie ograniczają się do wyglądu. Często wybór kobiet dotkniętych nakładających aktora lub piosenkarza „twórczą drogę”. Powiedzmy, obiektywnie atrakcyjny wygląd Dzhim Kerri strzela wykazy „najpiękniejszych facetów na świecie” tylko dlatego, że jego obraz i całkowicie pozbawione romantyzmu i bohaterstwa, a zewnętrzny popisowość. Podobnie jak w filmie „Zmierzch”, w przeciwieństwie do Roberta Pattinsona, który grał główną postać. Jeśli kobiety po prostu wybrał dwa zdjęcia bardziej atrakcyjne dla niektórych głosów są co najmniej na poziomie 50/50. Ale Carrie – komik i Pattinson – wiecznie młody wampir romantyczna, miłość prostą dziewczynę. Wynik walki jest jasne.

Gentleman, Superman czy romantyczna?

Ale moda dla niektórych rodzajów męskiego wyglądu tam. Podczas II świat był modny rodzaj "spektakularny dżentelmena w garniturze”, i, na przykład, w latach 80. były popularne ciężka muskularny mężczyzna o tragicznej przeszłości i niepewnej przyszłości. Retta Butlera obraz przez Clark Gable jest bardzo różni się od wizerunku Dzhona Rembo, Sylvester Stallone zawarte.

Z kolei otrzymuje „dobry pięściami pudovymi” come romantycznych chłopców 90s. Klasyczny przedstawiciel męskiego charakteru – „Titanic” Dzhek Douson, bohater filmu Rola ta stała się gwiazdą dla młodego Leonardo DiCaprio, w ciągu kilku lat ten obraz stał się wyznacznikiem tego, jak powinna wyglądać dobrze chłopaki. 18 lat dla dziewcząt – czas miłości romantycznej, a Dzhek Douson jako romantyczny ideał szlachetności i odwagi pasują idealnie.

Wesołych sąsiad – a może sąsiad?

Potem moda na znakomicie pięknych chłopców twarz opadła, popularność zaczął używać „Chłopaki z sąsiedztwa”. Były modelka, tancerka i młody amerykański aktor Channing Tatum – typowy przedstawiciel tego rodzaju ludzi. Nie jest zbyt wyrafinowany i elegancki, ale przyjazny, wierny i niezawodny. Co więcej, nawet z doskonałą postać, która została pozbawiona romantycznych bohaterów 90-tych.

Jednym z nowych trendów mody mężczyzn – popularność egzotycznych androgyniczny typ. Młodzieńcy, którzy są praktycznie nie do odróżnienia od dziewcząt, które najpierw pojawiły się na wybiegach agencji modeli i niespodziewanie rozkoszował płeć piękną. Teraz bardzo popularny strzelać zdjęcia, w którym młodzi mężczyźni Model strzał w pozornej kobiecej obrazu – agresywny makijaż, ekstrawaganckie fryzury, ubrania unisex. Jednak, gdy kobieta w garnitur mężczyzny szokować również publiczność. Więc dlaczego nie ludzie pożyczyć niektóre szczegóły garderoby damskiej? Na przykład, spódnica, legginsy szczelne lub spodenki. Zwłaszcza jeśli Modele – piękne nogi. Sądząc z najnowszymi trendami mody, wiele dziewcząt jak grać dress-up całkiem sympatię.

Piosenkarze i modele

Jeśli mówimy o tym, kto jest dzisiaj najpiękniejsze facetów na świecie, pojedyncza lista prawdopodobnie nie będzie w stanie dokonać. Zbyt różne odpowiedzi dadzą respondentów. Ale jednak, niektóre nazwy są powtarzane z niezwykłą regularnością.

modele świata

Wśród najpopularniejszych modeli, jak, za najbardziej przystojny, ale kobiety nie są zbyt chętnie zawodu. Tracą wiele popularnych aktorów i śpiewaków. Ale jednak, istnieją modele męskie, ciesząc się dużą popularnością wśród kobiet. Należą do nich surowe męski przystojny David Gandy, rafinowany, trochę jak pixie Mathias Lauridsen, niebieskooka brunetka Sean O'Pray i zwycięzca Nordic wygląd Hikls efektowny tonowych.

śpiewacy

Dziewczyny kochają facetów z gitarami. Oczywiście, piosenkarze i muzycy mają szczególne miejsce w sercach kobiet. Bardzo popularnym zespołem „30 Seconds To Mars». Może to nie tylko muzyka, że grają. Fakt, że wokalista grupy jest Dzhared Leto – rozpoznał przystojny i utalentowany aktor.

Bardzo młode dziewczęta tracą głowy na koncertach Dzhastina Bibera. Wygląda jak miły facet z klasy równoległej, ale to tylko na plus w oczach fanów.

Miłośnicy egzotycznych luksusowych mężczyźni docenią kształt i Languorous czarne oczy brytyjski piosenkarz Simon Webbe. Zgodnie z tymi danymi zewnętrznymi stać nawet trochę melodii – ale Simon to nie tylko spektakularny wygląd, ale również bardzo przyjemny, aksamitny głos.

Najciekawsze aktorzy

Wyjątkowe miejsce w sercach damska dla aktorów. To jest ich płeć piękna jest uważana za najpiękniejszą, najbardziej wytrzymały i najbardziej sexy. Jak może wyglądać pierwszej dziesiątce najbardziej przystojnego aktora?

Stara Gwardia

Chwała doświadczony smoothies i przystojny mocno zakorzenione w takich tytanów branży filmowej, jak Alain Delon i Shon Konneri. Pomimo swojego wieku, te luksusowe mężczyźni nadal zaniepokojony sercach kobiet. Rasa, wyrafinowany urok, wspaniałe charyzma – tak, ci panowie bardzo atrakcyjne.

10 najbardziej atrakcyjnych aktorów (opinia damska)

Kiedy ci ludzie pojawiają się na ekranie, kobiece serce zaczyna bić szybciej.

  1. Brad Pitt – jest nie tylko przystojny, ale także utalentowany aktor, laureat wielu nagród filmowych.
  2. Dzhonni Depp – muzyk, aktor, stała muza reżysera Tima Burtona.
  3. Dzhordzh Kluni – kochać kobietę wciąż w roli Doug Ross, pediatrę. A następnie aktor zauważył Quentin Tarantino i zaprosił do udziału w ekranizacji legendarnej „Od zmierzchu do świtu”.
  4. Władimir Maszkow – charyzma tego człowieka można mierzyć w ekwiwalencie TNT.
  5. Antonio Banderas – namiętny Hiszpan, który wystąpił w najbardziej znanych reżyserów i naiwne dzieci komediach.
  6. Colin Farrell – irlandzki, znany nie tylko praca bright aktora, ale również gwałtowny temperament.
  7. Dzheyson Momoa – patrząc na aktora w serialu „Game of Thrones”, a nie jedna kobieta reprezentowała się w miejscu Daenerys.
  8. Taylor Lautner – ile chciała pocieszyć niefortunne wilkołaka, który został pokonany w walce o miłość Bella Svong w filmie „Zmierzch”.
  9. Benedict Cumberbatch – wygląd aktora jest dość charakterystyczny, być może, to jest – to klasyczny przykład tego, co kobieta kocha mężczyznę jako pojedynczy obraz, a nie jako zbiór danych zewnętrznych.
  10. Orlando Bloom – zasłynął z roli Legolasa elf, ale udało mu się przezwyciężyć inercję obrazu i stają się jasne i niezależny aktor.

Według rozprzestrzeniania się tych nazw pokazuje, że kobiety tolerować. Oni nie mają uprzedzeń ze względu na narodowość, rasę czy wyznanie atrakcyjnych mężczyzn. Piękne kaukaskie chłopcy lub ostre blond Skandynawowie – nie są tak ważne. Byłoby dobrym człowiekiem. I wysoki, silny, mądry, piękny, utalentowany …