176 Shares 5907 views

Jak mogę znaleźć historię kredytową za darmo?

Od 2005 roku jeden plik biuro kredytowe pojawił się w Rosji. Teraz wierzyciel wie, jak znaleźć historię kredytową potencjalnych kredytobiorców. Organizacje te zbierają wszystkie informacje na temat klientów banku, którzy używali usługi kredytowe.

Due CHB instytucje finansowe mogą chronić się przed ryzykiem niewypłacalności i udzielać kredytów tylko do zaufanych klientów.

Skąd wiesz, że szybko historię kredytową?

Każdy bank krajowy lub fizyczna może dowiedzieć się o wydanych wcześniej pożyczek. Można go również otrzymać informacje o tym, jak pożyczka została spłacona, czy dług miał. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że jednostka może tylko wiedzieć własną dokumentację.

Pobierz darmowy plik kredytowa może tylko raz w roku. Jeśli ponowne leczenie będzie musiał zapłacić ustaloną kwotę.

Jeżeli kredytobiorca nie zna jego osobisty kod identyfikacyjny, który jest przypisany do niego przy zawarciu umowy kredytowej, możliwe jest znalezienie historię kredytową za pośrednictwem Internetu. Aby to zrobić, przejdź do oficjalnej strony banku centralnego, w „Katalogu historii kredytowej” sekcji. W tej sekcji, należy wprowadzić swoje dane paszportowe oraz cyfrowy kod dostępu do pliku. Jest to najszybszy i najprostszy sposób, aby zapoznać się z historią kredytową.

Gdzie mogę uzyskać historii kredytowej, jeśli nie ma osobisty kod dostępu?

Jeśli tożsamość osobista nie jest wam znany, należy wysłać list z notarialnie danych i podpisu Banku Centralnego (pismo próbka jest przedstawiony oficjalnej stronie internetowej banku) i czekać na odpowiedź. Centralny Bank wyśle nas do odpowiedzi, która jest adres biura, w którym są przechowywane dane.

Ale skąd wiesz, historii kredytowej, znając tylko adres BCH?

Możesz skontaktować się z Biurem w miejscu adresu. Musisz skontaktować się osobiście z paszportem. wypełni pisemny wniosek konieczne jest uzyskanie historie. W odpowiedzi na pisemną prośbę o informacje zostaną dostarczone w ciągu tygodnia.

Jeśli uważasz, że nie ma czasu czekać na skomplikowany i ta metoda uzyskiwania informacji, można po prostu udać się do banku, który niedawno odmówiono. W momencie ubiegania się o kredyt z banku zawsze jest możliwe, aby napisać oświadczenie, w którym prosili, aby spojrzeć na pliku. Więc można dostać kilka razy więcej informacji na temat własnych długów za darmo.

Co zrobić, jeśli znajdziesz błąd?

Niestety, banki często mylone. Dzieje się tak w większości przypadków, z powodu prac nieoperacyjnych: kredytobiorca zamknął się ze swoich obowiązków, a bank nie dostarczył danych do biura informacji kredytowej.

Zazwyczaj, kredytobiorca wpada na „czarnej liście” z naruszeniem warunków płatności. Ale kiedy wprowadza swoją pozycję, i zgasić obowiązkowych płatności w całości, to jest nadal wymieniony jako nieuczciwego kredytobiorcy. Informacje te nie udało się zostać natychmiast aktualizowane. W tym przypadku, trzeba dostarczyć dowód bankowy dokumentalną, że długi są odprowadzane, a kontakt z biura informacji kredytowej do dokonywania zmian. Sprawdź zmiany mogą być kilka dni później. Po tym wszystkim, skąd wiesz, historii kredytowej – dla ciebie nie jest tajemnicą.