848 Shares 4345 views

Jak zrobić lampiony własnymi rękami.

latarnie nieba nazywana jest także bale pragnienia. To nie jest po prostu balon – to sztuka, która pozwala na tworzenie najlżejszy, ale jednocześnie naprawdę luksusowe latarnia, która stopniowo będzie spieszyć się ku gwiazdom. Latarnia technologia produkcji została opracowana przez chińskich rzemieślników długo. Do ich produkcji, specjalny papier impregnowany roztworem środka ogniochronnego, cienkiego drutu, materiałów palnych i lekkiej bambusa obręczy.

Dla tych, którzy chcą tworzyć własne lampiony rękę, będzie nadal udzielać szczegółowych technologii.

Papier użyty do produkcji nieważkości lampiony o cechach silnie przypominający „śledzenia”. Grubość jest trochę mniej, ale jest to o wiele trudniejsze do złamania. Niektórzy fani uruchomić lampiony, tworząc je z plastikowych torebek, ale należy wziąć pod uwagę, że kopuła z tych materiałów mogą zapalić nie tylko w momencie uruchomienia, ale także w powietrzu, które mogą spowodować pożar.

Tak więc, pierwszą rzeczą do zrobienia – jest, aby wybrać rozmiar i kształt chińskie lampiony. Jeśli nigdy nie zrobić lampiony własnymi rękami, to najlepiej zacząć od prostokąta. Ta forma jest dość łatwe do wykonania i nadaje się do biegania.

Następnie przejdź do wyboru papieru. Jest to kluczowy element w produkcji latarki. Kolor papieru, można wybrać dowolny, wszystko zależy od upodobań i preferencji. Jej ciężar nie powinien przekraczać 25 g na metrów kwadratowych. taka gęstość pozwala papieru niebieskich kuli lata nawet w przypadku braku wiatru lub gdy powietrze o wysokiej temperaturze.

Papier, który sprawi, że powietrze lampiony własnymi rękami, powinny być impregnowane kompozycje zmniejszające palność. To zmniejsza jego przepuszczalność pary wodnej, praktycznie nie staje się mokry i nie pochłania wilgoci, co pozwala na przechowywanie na tyle długo, latarki i uruchomić je nawet przy niskich opadów. Ponadto, takie kompozycje zmniejszyć ryzyko zapłonu całej latarki, nawet gdy pali się pewnego obszaru papieru.

Zgodnie z projektem gotowe lampiony własnymi rękami mogą być bardzo różne. Bardzo trudno jest trójwymiarowy kształt, ponieważ są one w większości składa się z czterech oddzielnych paneli i są dość skomplikowane w realizacji. Po raz pierwszy można lampy płaskiej, wykonane z dwóch oddzielnych wstęg.

Aby to zrobić, trzeba dwóch wstęg papieru, z których wyciąć dwie kropelki. Następnie samym krawędzie są ze sobą sklejone, szerokość perełek powinna wynosić co najmniej 1 cm. W celu lepszego balon zamocowana wzdłuż brzegu obszaru roboczego, jest ponadto pożądane, aby oczka.

Kiedy kopuła jest gotowy, można rozpocząć budowę ramki bambusa. Dlaczego ten materiał jest używany do lampiony własnymi rękami? Cechą tego materiału jest to, że jest elastyczny i jest bardzo trwały. Właściwości te pozwalają nam nie przebić się przez cienki papier balon.

Sednem konstrukcji blokującej włączone okręgu, którego środek jest skrzyżowane dwóch przewodów. Obok nich zamocowany jest palnik do powlekanego materiału polimerowego. Niezależnie produkować palnik jest trudne, ale możliwe. To wymaga materiału palnego, na przykład, suchy alkohol, tabletki i metalowej ramy. Można również używać zwykłych pływające świece, ale konieczne jest, aby być ostrożnym, gdyż gorący wosk może wypełnić w płomieniach. Ponadto, nie są one dobrze przystosowane do dużych lamp. Aby umożliwić korzystanie z niebieskich palnik palnika tkaniny impregnowane woskiem i materiału palnego.

Kiedy wszystko jest całkowicie sucha, może być mocowany do ramy kopuły papieru z klejem.