526 Shares 7708 views

Lineup „Subaru” 2016: To jest najbardziej interesującą rzeczą długo oczekiwane aktualizacje

Lineup „Subaru” w 2016 roku został przedstawiony w sześciu różnych samochodach. Ale najbardziej wyczekiwanych nowy produkt był Subaru Impreza nowej generacji. Jej prezentacja odbyła się w Nowym Jorku pod koniec marca. I powinien zacząć.

Subaru Impreza

Pierwszą cechą tego samochodu jest to, że jest zbudowany na całkowicie nowej globalnej platformie modułowej, znany jako PSW. Najbardziej rozbudowana wersja modelu może się poszczycić 320-osobowej konfiguracji hybrydowej, która składa się z silnika z turbodoładowaniem o pojemności 2 litrów, który jest zainstalowany na przednią oś i silnikiem elektrycznym z tyłu.

Skład „Subaru” wersja posiada również 1,6 litra 114 osobową urządzenia, sterowanego przez 5-krok „mechanizm”. Maksymalna prędkość maszyny z tym ustawieniem jest 189 km / h, a „setki” może być rozproszone do 12,3 sekund. Ale nawet nowy „Impreza” oferowany jest z 2-litrowym silnikiem 150-konnym, sterowana 6-Band „mechanika”. Jego ograniczenie prędkości wynosi 197 km / h, a osławiony „setki” Sięga do 10,5 sekund.

Lineup „Subaru” samochód znana z atrakcyjnym, stylowym wzornictwem. Tak, dynamiczny, sportowy, agresywny wygląd – jest głównym punktem, który może się poszczycić Impreza. Jego konstrukcja jest naprawdę godne najwyższej pochwały. Patrząc na zdjęcia, przewidzianych powyżej, można to zobaczyć.

Tribeca oraz Legacy

W 2016 lineup „Subaru” dodaje te samochody. Oczywiście, te maszyny istniał wcześniej. Ale grupa zdecydowała się je zaktualizować.

Tribeca – przestronny 7-osobowa rozjazd z imponującymi bagażnika, która staje się kilka razy więcej, jeśli krotnie tylnego rzędu siedzeń. Wewnątrz ten samochód jest bardzo wygodny nie tylko kierowcy, ale również pasażerom. Po tym wszystkim, dla nich zwrotnica wyposażona w składany ekran z odtwarzaczem DVD, który znajduje się nad siedzeniami. "Rejs", 2-zone "klimat", 3-stopniowy podgrzewane fotele, zmieniarka CD, centralny zamek dostępu – wszystkie te chwali aktualizowane SUV. Ale co najważniejsze – co ma pod maską. Ten 258-konny silnik 3,6-litrowy silnik, który pozwala na przyspieszenie do 207 km / h.

Legacy 6. generacji – jest to teren sportowy sedan z poprawy wydajności aerodynamicznej. On jest nie tylko atrakcyjny, ale również potężne. Po tym wszystkim, najbardziej „junior” silnik w składzie jest 2,5-litrowy 175-konny silnik, z bezstopniową wariatora. Wzór jest uważana za najbardziej atrakcyjny, który pod maską silnika pojemności 3,6 litra. Jego moc wynosi 256 KM

Forester i Outback

Jest to również długo oczekiwany samochód. Lineup „Subaru” w 2016 roku wzbogacony ich zaktualizowane wersje. Forester – ten rozjazd, który po restyling zaczął wyglądać bardziej nowoczesne i solidne. Ale producent skupia się na wiarygodności modelu i wygodę jego użytkowania. Crossover wyposażony jest wszystko widząc wzrok systemu bezpieczeństwa, adaptacyjne „cruise”, 9 poduszek powietrznych, ABS, EBD, VDC, jak również inne systemy. Nic dziwnego, że w testach Euro NCAP model otrzymał 5 gwiazdek.

Leśnikiem oferowany z trzema różnymi silnikami – do 150, 171 i 214 KM odpowiednio.

Hazardziści Outback – to także wygodny i niezawodny samochód „Subaru”. Firma spisu w 2016 roku powiększyła się o nową generację tej maszynie. oferowany jest w dwa silniki – 2,5 litra 175 koni mechanicznych, i silnik 256 „koni” i objętości 3,6 litra.

Ale najważniejsze w wagonie – jest jego funkcjonalność. W tym względzie Outback nowy udało. Objętość pnia jest 527 litrów w stanie normalnym. Ale zwiększa aż do 1801 roku, gdy tylne siedzenie.

Wersja restyling XV

Najnowszą innowacją roku – kompaktowy crossover pod krótki tytuł XV. Można go znaleźć we wszystkich salonach, w tym u autoryzowanego dystrybutora „Subaru” (Kemerowo). Lineup dodał nowość w bieżącym roku, co wielce zadowolony miłośników Subaru.

Ten kompaktowy crossover jest łatwo być mylone hatchback, gdyby nie jego zwiększona do 22 centymetrów prześwitu, „off-road” Projektowanie i napęd na wszystkie koła. Wersja rosyjska oferowany jest z 2-litrowym silnikiem 150-konnym, kontrolowane przez „mechanika”.

Pojazd może także proszę nowiutki desce rozdzielczej 7-calowy ekran multimedialny z komputerem pokładowym, nowe sterowanie wybieraka skrzyni biegów. A przecież ten samochód jest doskonała izolacja. I deklaracje wydatków podoba – tylko 9,6 litra paliwa na 100 kilometrów „miejskich”.

Jak można zauważyć, grupa Subaru nadal utrzymuje swój status i renomę, produkując dobrych modeli. Wszystkie prezentowane w pojazdach publicznych są już w sprzedaży, a ludzie, którzy chcą nabyć niezawodne i wydajne urządzenie, aby je kupić.