201 Shares 4365 views

Jak zakończyć szydełka? Unikalne produkty z prostych umiejętności

wentylatory numer szydełka rośnie każdego roku. I nic dziwnego! Po bardzo krótkim czasie za pomocą tego prostego, na pierwszy rzut oka, to narzędzie może stworzyć wiele pięknych i oryginalnych produktów.

Informacja o obfitują tematu. W różnych magazynów na drutach, wiele artykułów i mini-kursów, w najdrobniejszych szczegółach opisującej szydełka, ze schematów i wskazówek dla początkujących. Według jednostki nadrzędnej jest bardzo prosta.

Od czego zacząć i jak skończyć?

Szydełka zawsze rozpoczyna się od łańcucha pętli powietrza. Na wolnym końcu włókna tworzącego pętlę. Następnie gwintowane Hak rzucił nad nim wątek chwycił i pociągnął do tyłu. Mamy mały łańcuch dwie pętle powietrza. Wszystkie z poniższych powstają również. Podstawy drutach zrobić. Następnie należy kontynuować na drutach według wzoru.

To wymaga praktycznie żadnych wyjaśnień odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób, aby zakończyć. Szydełka korzystnie szprychy, które w dowolnym czasie wolnym od procesu pozostaje tylko jedna pętla. To pozwala nam nie błądzić i nie stracić pętlę, nawet dla początkujących. Aby zamknąć pętlę, trzeba przeciąć nić biegnącą od cewki, w pełni wyzdrowieć ostatniej pętli i dokręcić. „Ogonka” pozostałe powinny być starannie ukryte. To wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, aby zakończyć.

Szydełkowe – słupki

Podstawą wstęgi po bębenkiem jest kolumną. Może być vyvyazan na trzy podstawowe sposoby: bez sc, sc iz polustolbikom.

  • Kolumna bez sc. Zastrzega dwie pętle powietrza wzrasta, wprowadzenie haka w trzecim (w kierunku do przodu i do tyłu), wykorzystać je luźne nitki przeciągnięcie przez pętlę. Eagle Eye powstał dwie pętle. W jednym ruchem wyciągnął przez nich luźne nitki. Kolumna gotowa.

  • Polustolbik. Podobnie jak w poprzedniej wersji, pozostawiając dwie pętle do podnoszenia. Ale teraz pobrać bezpłatną wątek i naciągnąć go przez wszystkie pętle na raz.

  • Kolumna z SC. Tego typu jest stosowane w celu zwiększenia wysokości rzędu. Zastrzega trzy pętle podnoszące (jak bar wyższe) zatrzasnął gwint na haku włożyć do czwartego pętli chwycić luźne nitki i rozciągnąć ją na dwie pętle na końcu haka. Powtarzamy operację kilkakrotnie.

Kolumna jeden sposobów

Korzystanie tylko te trzy podstawowe elementy, ale vyvyazyvaya je na różne sposoby, można uzyskać wiele różnych wzorów

  • Barów provyazyvayut tylny pół-pętli poprzedniego rzędu wstęga uzyskuje dużą objętość z wypukłymi i wklęsłymi rzędach.

  • Jeśli drutach kolumny przedniej pętli wstęga pozostaje gładkie, płaskie poziome paski.

  • bary Vyvyazyvayut może być także pętli bełkot: hak do wprowadzenia zworki poziome znajduje się nieco poniżej szczytu z poprzedniego rzędu. Przy takim sposobie jest utworzona na spodniej warkocz.

Poza tymi sposobami, można słupki vyvyazyvayut vraskol, z dolną serii dla statków powietrznych zawiasy. Wybierz najlepszy jest dość trudne, zwłaszcza dla tych, którzy właśnie zaczęli uczyć szydełka. Schematy i opis zawsze powiedzieć szczegółowo wszystkie niuanse wytworzenia produktu.

Co może szydełku?

Odpowiedź jest prosta: można skojarzyć wszystkich. W pierwszej kolejności przez hak dzianiny damskiej, męskiej, odzieży dziecięcej, a także różnych elementów dekoracyjnych i akcesoriów. Na przykład, niedawno wrócił do mody niesłusznie zapomniany „granny” obroże koronki. I można zrobić kajdanki, patch samolotu i jednolitych kolorach.

Wystrój wnętrz, ozdobione ręcznie robione szydełkiem, nie jest już rzadkością. To może być koce, poduszki, obrusy i serwetki delikatne, nawet zasłony i dywany. Z hakiem i zręczne ręce mogą stworzyć słodkie zabawki, amigurumi.

Proces tworzenia produktów niezwykle zabawne za pomocą haka. To jest bardzo trudne do zatrzymania. Dlatego istnieje termin „wiążą chciwie, że” jest to zrobić wszędzie .. W transporcie, w przerwie podczas gotowania minut w kuchni, w pracy, w porze lunchu, itd. Dla wielu panów na pytanie jak zakończyć szydełka, zrobić nie stosuje się do końca serii – pytają jak się zatrzymać i odpocząć.