715 Shares 8638 views

Wanny Riho: opis, zdjęcia, opinie i ceny

W 1994 roku został utworzony dziś znanej na rynku rosyjskim, firmy Riho. Stało się spółka zależna Riho International (Holandia). Doskonała reputacja produktów czeskich, jego wysoka wydajność pchnął kierownictwo holenderskiej firmy do stworzenia małym czeskim miasteczku, położonym w Morawskiego Krasu, nowej spółki, która wkrótce pokazał znakomite wyniki. Jako spółka zależna została utworzona przez zespół składający się z najlepszych techników w terenie.


O firmie

Riho wielkie znaczenie przypisać pracowników do jakości produktów. Doskonała wydajność i wysokiej jakości materiały – tajemnica niesamowitej trwałości urządzeń sanitarnych czeskiej spółki. Niezawodne produkty operacja Riho przekonać nawet sceptyków, że wanny akrylowe Riho, certyfikowane według surowych norm technicznych i sanitarnych, – to doskonały wybór.

Dziś marka Riho – niezawodność i jakość. Dlatego jej produkty są objęte gwarancją na dziesięć lat. Zapewnia on dla zachowania stabilności koloru i jasności oraz zachowania kształtu. wanny z hydromasażem mają okres gwarancyjny dwudziestu czterech miesięcy, ale jeśli instalacja produkuje technik certyfikat od producenta, powinien być wydłużony do czterech lat.

wanny Riho

Produkty z tej stosunkowo młodej firmy jest zwiększone zainteresowanie rosyjskich nabywców. Jego główną cechą – niezwykły design i wysoka wydajność. Warstwa powłoki akrylowej od 6 do 8 mm.

Zalety i wady

Ponieważ jakość akrylu zidentyfikować nieświadomy człowiek jest trudne, zawsze istnieje ryzyko, że kupił kąpiel po kilku miesiącach użytkowania straci połysk i nabyć nieprzyjemny odcień żółtawy. Wanny Riho wykonane są z wysokiej klasy akrylu, co gwarantuje niezawodność i długi okres trwałości.

Konstrukcja tych produktów może różnić się od ponadczasowych klasyków do śmiałych rozwiązań modernistycznych. Nie możemy powiedzieć o niektórych niedociągnięć, które mają wanny Riho. Jest mało odporny na działanie wysokich temperatur i kruchości (mechaniczne). Braki te nie pojawiają się, gdy stosowane ostrożnie kąpieli. Byli bardziej niż zrekompensowane możliwość kąpieli jest dobra, aby utrzymać ciepło, światło chemiczne, oryginalny design.

Wanny Riho posiada szereg funkcji:

  • nie uszkodzić warstwy powierzchniowej detergentów;
  • Jeśli kąpiel jest niespójne i pojawiła się na okładce brzydki plamy, to nie będzie trudno przywrócić powierzchnię;
  • wanna akrylowa Riho mają właściwości przeciwbakteryjne, które nie pozwalają na rozwój grzybów i bakterii;
  • atrakcyjny wygląd, który jest dla wielu klientów silnym argumentem przemawiającym za zakupem.

Wanna akrylowa 5/200 L L

Oryginalny model postaci asymetrycznej. Dodatkowo może być wyposażone w systemy odpływowe / paneli przelewowe aeromassazhnoy i spa terapii kolorami i oświetlenia. Cena model – 31 863 rubli.

Wanna Riho Miami 150

Model ten nie posiada jacuzzi, łączy w sobie doskonałą jakość i rozsądną cenę. Ma klasyczny prostokątny kształt i jest wykonywana w kolorze białym. Ten model jest idealny nawet dla bardzo małych łazienek ze względu na jego długość. – tylko 1,5 m wykonane są takie kąpiele Riho z wysokiej jakości akrylu. Mają długą żywotność i wysoką trwałość. Cena – 15 272 rubli.

Riho przyszłości 170

Zawsze miło się wykąpać, zwłaszcza po ciężkim dniu. Ale jeśli nadal jesteś niezdecydowany, radzimy zwrócić uwagę na ten model. Future 170 jest wykonany z wysokiej jakości akrylu Riho przez specjalistów. Ma śnieżnobiały płaszcz, klasyczny kształt i ergonomiczne podłokietniki, łatwe w obsłudze i utrzymaniu. Cena – 18 592 rubli.

Riho Lyra 140

Konsument nie zawsze jest zainteresowany w klasycznej formie i wielkości. Dlatego należy szukać w tym modelu. Lyra Riho 140 jest utworzona przy użyciu nowoczesnego urządzenia do jakości materiałów (szkło, akrylowe). Niestandardowy model asymetryczny kształt, biały. Jest to ustawione w rogu łazienki. Kąpiel ta jest bardzo wygodne, ergonomiczne i funkcjonalne – łatwe do czyszczenia, długo zachowuje połysk i idealną biel. Cena – 25 896 rubli.

Wanna Riho: Opinie

Według właścicieli większościowych produktu, takie przejęcie jest uzasadnione. Wanny Riho jakość jest doskonała, są dobrze utrzymane, ciepłe. Pielęgnacja jest prosta. Ponadto, cena jest całkiem rozsądna. Wielu użytkowników doświadczeni zauważyć, że podczas operacji (od trzech do pięciu lat) nie utracił dziewiczy Tub odwołania – wciąż błyszczy i zachwyca olśniewającą biel oka.

Podoba wielki skład. Każdy klient może wybrać model pożądanego rozmiaru, kształtu i koloru. Często w skład zestawu wchodzi rama i ekran. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu na poszukiwanie tych przedmiotów. Większość właścicieli uważa, że kąpiel tego producenta są wysokiej jakości i niezawodnych produktów.