669 Shares 8365 views

Świece „Hexicon”: tani analogowy

Jednym skutecznym sposobem zapobiegania chorobom moczowo-płciowego, chorób przenoszonych drogą płciową, jest korzystanie z iskrą „Hexicon” substancja czynna jest biklyukonata chlorheksydyny antyseptyczne działanie na patogeny. Spójrzmy na istniejących tanich analogów czopki dopochwowe „Hexicon”, ich skuteczność w leczeniu zakażeń drożdży i profilaktyki wielu chorób przenoszonych drogą płciową.

szczególnie czopki dopochwowe „Hexicon”

Zanim przyjrzymy się, jakie są świece „Hexicon” Są tanie odpowiedniki, muszą zrozumieć cechy dla tego leku. Czopki dopochwowe skutecznie zabijają bakterie patogenne, które mogą powodować choroby, takie jak opryszczka, coleitis pochwy, kiły, rzeżączki, ureaplasmosis, chlamydia i rzęsistkowicy. Lek jest stosowany w profilaktyce chorób przenoszonych drogą płciową poprzez niezabezpieczonego stosunku płciowego, ale należy pamiętać, że stosowanie świec powinna być przeprowadzona nie później niż 1-1,5 godzin po stosunku.

Ponieważ substancja czynna „Hexicon” Chlorheksydyna ma niewielki wpływ na drożdżach, korzystanie z świecami, aby pozbyć się drożdże (kandydozy) jest nieskuteczny środek. Jednakże iskrowym mogą być stosowane jako środki pomocnicze do usuwania procesów zapalnych.

W niektórych przypadkach można stosować „Hexicon” świece

Aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi konsekwencjami w wyniku niezabezpieczonym stosunku, Hexicon CANDLES' «(tańszy odpowiednik -» chlorheksydyny „) musi być dla każdej kobiety w swojej apteczce. Ponadto, aktywna substancja medyczna stosowane w przypadku:

 • Preparat prenatalnej;
 • przed operacją, w leczeniu wielu chorób ginekologicznych;
 • leczenia zapalenie pochwy i pochwy;
 • W przeddzień powoływanych badań lekarz macicy;
 • Montażowe antykoncepcyjne mechaniczne (spirale);
 • przed zabiegiem aborcji.

„Zakupu” Hexicon czopków dopochwowych (analog tańsze ma także wyraźne działanie bakteriobójcze), może być w cenie 290 RUB za opakowanie (10 sztuk). Można je bezpiecznie stosować w czasie ciąży.

Preparaty analogi „Hexicon”

Czy czopki dopochwowe „Hexicon” tani analogowy o tym samym składzie? Takie przygotowanie jest „chlorheksydyny”. Według spektrum działania wobec drobnoustrojów, a skład chemiczny jest taki sam świece „Hexicon”. Podobne leki mają działanie antyseptyczne pochwy, a niektóre z nich zawierają składnik aktywny chlorheksydyny. Zostaną one omówione poniżej.

„Chlorheksydyny” (świeca)

Analogowe „Hexicon” tańsze – Czopki dopochwowe (czopków), „chlorheksydyny”, które są przeznaczone do miejscowego stosowania jako środek zapobiegawczy chorób, choroby przenoszone drogą płciową. Czopki skuteczności widoczne w ciągu pierwszych 2 godzin po stosunku płciowym, więc muszą być one natychmiast. A także świece „Hexicon” (tanie analogi analizować później), czopki „chlorheksydyny” zapobiec rozwojowi następujących chorób:

 • chlamydia;
 • opryszczka narządów płciowych;
 • kiła;
 • rzeżączka;
 • ureaplasmosis;
 • rzęsistkowica.

W leczeniu zakażenia pochwy, natura bakteryjna użytkownika, jak również w niektórych postaciach zapalenia pochwy, czopek „chlorheksydyny” jest używany dwa razy dziennie przez tydzień. Często lek jest przepisywany na zapalenia w ginekologii ostrzeżenia przed szereg operacji. Świece można stosować u kobiet w ciąży i okresie karmienia piersią (za zgodą lekarza). Nie można używać czopków dla dzieci. Zakup dopochwowego czopka „chlorheksydyny” może być w cenie 170 rubli.

"Yodoksid" (świece)

Dla niskich kosztach leków należą tani analog „Hexicon” – świece „Yodoksid”, który priobreayutsya aptekę za 260 rubli. Antyseptyczne świece stosowane w ginekologii jako miejscowych skutków leku. Czopki są aktywne wobec różnych bakterii, wirusów oraz niektórych grzybów. „Yodoksid” – analog „Hexicon” tańsze, co skutecznie leczy bakteryjne zapalenie pochwy i mieszane typy infekcji narządów płciowych (wirusów, grzybów, Trichomonas), powodując choroby zapalne środowisko pochwy.

Stosuje się czopki mogą być nakładane w celu zapobiegania zapaleniu trzymając określonych operacji ginekologicznych. Zabrania się korzystania czopki dopochwowe w obecności skóry, nadczynności tarczycy, jak i noworodków oraz osób cierpiących na niewydolność nerek. W okresie laktacji i matek karmiących piersią mają prawo do korzystania z „Yodoksid” po konsultacji ze specjalistą prowadzącego.

Czopki dopochwowe „Depantol”

A także czopki dopochwowe „Hexicon” tanie analog leku „Depantol” obejmuje też środek aktywny chlorheksydyna składników. W „Depantole” dekspantenolu ma aktywny składnik (i witaminy z grupy B). W opakowaniu, którego wartość mieści się w zakresie pomiędzy 340 rubli 10 krążki zawiera biały lub szary kolor żółty. Ten lek jest w postaci kremu można kupić za 210 rubli (do użytku zewnętrznego). „Depantol” ma silny wpływ przeciwbakteryjny na liczbę pierwotniaków, grzybów i Dermatophytes.

Zastosowanie preparatu wskazany pochwy sobie przewlekłe i ostre egzoi endotservitah i zapobiegania chorobom, takim jak, rzeżączkę i chlamydię ureaplasmosis. „Depantol” jest w stanie hamować aktywność życiową gronkowce i paciorkowce infekcji. Czopki skutecznie walczyć erozji. Środki w postaci kremu można stosować w celu zapobiegania infekcji rany cięte, rany, otarcia, zadrapania; traktują pęknięć i podrażnione brodawki sutkowe u matek karmiących piersią; stosowane w chirurgii na szwach i ran.

Świece pochwy „Betadine”

Innym lekiem, który w skutkach charakter na niektórych drobnoustrojów i pierwotniaków podobnych świec „Hexicon” – tanie analogowych dopochwowych pomocą „Betadine”, która ma właściwości antyseptyczne i dezynfekujące. Świece szybko rozpuszcza się w pochwie i nie działa drażniąco na błony śluzowe. Wskazania do stosowania czopków, mogą być:

 • Obecność nieswoistego zapalenia pochwy;
 • infekcje narządów płciowych – opryszczka narządów płciowych, rzęsistkowica;
 • bakteryjne zakażenie pochwy, kandydoza.

Również świece mogą być stosowane jako środek zapobiegawczy w przeddzień operacji ginekologicznych niektórych. Przeciwwskazania do stosowania nadczynności tarczycy są niektóre postacie zapalenia tarczycy i gruczolaka. Nie można też użyć „BETADINE” dla dzieci w wieku poniżej 8 lat i równolegle z leków zawierających jod. leczenie zapalenia pochwy jest przeprowadzane na tydzień przez 1-2 czopków dziennie. Kup „BETADINE” można za 360 rubli.

Czopki „Zalain”

Mamy już badane cechy i właściwości antybakteryjne świec „Hexicon”. Tanie analogi tego leku jest również skutecznym walczą z infekcjami pochwy i niektórych bakterii. Jednym z najlepszych agentów w walce z kandydozy (pleśniawki) i kandydozy sromu i pochwy są czopki „Zalain”.

Preparat substancji czynnej wystaje sertakonazolu w postaci azotanów. Na charakterystycznymi objawami kandydozy, takich jak pieczenie w krocza, pochwy, świąd i konkretnego przydziału, należy skonsultować się z lekarzem, który może określić obecność grzybów w środowisku pochwy i potwierdzić możliwości wykorzystania „Zalain”.

Charakterystyczną cechą tego narzędzia jest obecność jednego czopek w opakowaniu, która jest wystarczająca do skutecznego leczenia kandydozy. Przed użyciem zaleca się przeprowadzenie niezbędnych procedur higienicznych, a następnie ustawić czopek przed snem. Możliwość korzystania z „Zalain” kobiety w ciąży mogą określić ginekologa. Czopek koszt wynosi 430 rubli.

Lek „Vagothyl”

Na świece „Hexicon” tanie analog, który jest używany jako roztwór do smarowania zewnętrznego i douching – Drug „Vagothyl”. Substancją czynną jest kwas polimetilenkrezolsulfonovaya (36% roztwór wodny). Jest aktywny wobec zakażenia Trichomonas, a także jest stosowany w leczeniu:

 • pochwy nadżerek i brodawki;
 • zapalenie sromu;
 • Rzęsistek pochwowy naturę;
 • krwawienia (po biopsji procedur i usunięciu polipów);
 • pochwy swędzenie i bielsze;
 • Zakażenia bakteryjne układu moczowo-płciowego.

Nie dopuszcza się jednoczesne stosowanie „Vagothyl” za pomocą różnych środków i miejscowego stosowania leków (w tym świece „Hexicon” tanie analogowy – czopki „chlorheksydyny”). Jest to możliwe do realizacji cyklu leczenia, z równoczesnym stosowaniem antybiotyków, picie alkoholu i powinien powstrzymać się od stosunku płciowego w tym czasie. W okresie laktacji i ciąży douching „vagotilom” jest możliwe tylko za zgodą specjalisty leczącego. Zakup wodne „Vagothyl” możliwe do 380 rubli.