869 Shares 8940 views

Szparagi w koreańskim – niskokaloryczne

Dla wielu kalorii jest ważnym czynnikiem przy wyborze produktów podczas kompilacji menu. Tendencja ta jest szczególnie rozpowszechnione wśród kobiet. Wraz ze zmianą pór roku, panie zmienić swój sposób żywienia, poruszając się na wiosnę na środkach spożywczych, które mają niską zawartość tłuszczu i węglowodanów. Jednakże, istnieje kilka, które mogą być spożywane przez cały rok i nie bój się tłuszczu. Na przykład, szparagi w koreańskim, który nie jest wysoka zawartość kaloryczna.

szparagi roślin i produkty sojowe

Szparagi należy do gatunków krzewiastych ziołami Szparagi rodziny. Świat jest rozłożone setki odmian tej rośliny, z których najbardziej popularne jest wspólne szparagi. Roślina ma zielone rozgałęzione oddziały w konsumpcji żywności tylko ich górną część. Szparagi zawiera wiele składników odżywczych, takich jak minerały, witaminy i pierwiastki śladowe. Ponadto sprzyja dobrej zawartości włókien w jelicie, i kwas foliowy, asparaginę, karoten i inne substancje, poprawiają przemianę.

Jeść szparagi jedzenie pomaga umowa organizm z toksyn, oczyszcza krew i wątrobę. I substancje zawarte w roślinie ułatwia ataki częstoskurczu i objawów choroby serca. W takich przypadkach wskazane jest, aby użyć wywaru z warzyw root.

Jednak wiele osób błędnie zabrać go na imitacji sojowego prawdziwy roślinnego. Ten tak zwany szparagi w języku koreańskim, który jest bardzo niskokaloryczne, więc produkt jest bardzo popularny. Ma też inną nazwę – „Fuji”, i stanowi wyciąg z pianki mleka sojowego. W handlu, zazwyczaj sojowy szparagi reprezentowane półsuchego i półproduktów w postaci suchej.

Sposób przygotowania soi szparagi

„Fuji” szparagi wykonane z soi, takie jak:

  • namoczone ziarna do miękkości;
  • rozciera ziarna w masie i pozostawiono do soku – mleka sojowego;
  • Mleko wymywane z ziaren i gotować;
  • usuwa się przez gotowanie powłoka uformowana w osobnym naczyniu, gdzie jest pozostawiany do schłodzenia do temperatury pokojowej;
  • zamrożone pianka jest cięta na warstwy i owinięte w rurze;
  • suszy rury sojowego w wentylowanym, zacienione miejscu.

Jak można zauważyć, że nie wymaga szczególnych starań dla wytwarzania produktu, takie jak szparagi w języku koreańskim. Kalorii „Fuji” 440 kcal w 100 g soi szparagów stanowi 20 g tłuszczu i węglowodanów i 45 g białka.

Przepisy „Fuji”

Istnieją różne sposoby gotowania produkt sojowy. Oferujemy Ci najbardziej popularny przepis z koreańskiej kuchni, który jest łatwy i szybki w przygotowaniu. Aby to zrobić, moczyć 200 gramów suchej suszy szparagów sojowego w gorącej wodzie w ciągu około godziny – w tym czasie musi nabyć twardości i miękkości. Odsączyć i pokroić na małe kawałki szparagów, posypać solą i octem. Kiedy sok wyróżniać, to musi być odprowadzana. Następnie wyciąć małe żarówki półkola i smażone w oleju roślinnego lub oliwy do złotego koloru. Cebula olej wlewa się do szparagów, dodać przyprawy – kolendra, czarny i czerwony pieprz, czosnku mielonego, cukier, wszystko do smaku. To danie idzie dobrze również z sosem sojowym i surówką z marchewki.

Kalorii Szparagi w koreańskim jest zwiększona przez zastosowanie olejów i przypraw, ale jest to bardzo satysfakcjonujące posiłek, więc można wykluczyć innych posiłków wysokokalorycznych.

Wartość sojowy szparagi

Soja jest bardzo użyteczny produkt, zawiera szczególne substancje – izoflawony, opóźniające rozwój guzów rakowych. Od tej rośliny tworzyć różne produkty, zastępując naturalne, a ich wysoko kaloryczny poniżej. Ponadto korzystne właściwości tych produktów sojowych nie są ograniczone ze względu na specjalną technologię wytwarzania. Jednakże, należy zachować ostrożność dla osób z chorobami żołądka takich dań, w której znajduje się wiele ostrych przypraw, takich jak sos sojowy i szparagów w języku koreańskim. Kalorii sojowy szparagi nie mogą przekraczać normę kiedy gotować na parze lub gotowane w wodzie.

Zdrowie i długowieczność

Stosowanie niektórych produktów żywnościowych, owoców i warzyw wpływa na nasze zdrowie w ogóle. Powinien on być traktowany z dbałością o konsumpcji żywności. Zatem konieczne jest ustalenie dla siebie indywidualnego zbilansowana dieta, jak zrobić Orientals. W krajach azjatyckich, takich jak Japonia i Korea, osób w wieku ponad 100-letniej znaku. przypisują to wielu naukowców do praktyki medytacji i jedzenia warzyw i produktów mineralnych. Należą szparagi i koreański – jej kalorii w porównaniu z produktami mięsnymi jest znacznie mniejszy.