137 Shares 7603 views

Jak zrobić piękny dom Mikołaja własnymi rękami

Jeśli często angażują się w twórczej pracy z dziećmi, będziemy chcieli, aby House of Santa Claus z jego rąk. Ten Hack wygląda bardzo ładnie. Dziecko z przyjemnością, aby pokazać wyobraźnię w tworzeniu miniaturowy układ tej wspaniałej konstrukcji architektonicznej. Korzystanie ze wskazówkami z artykułu, student będzie mógł tworzyć własne rzemiosła. Młodsze dzieci będą potrzebować pomocy dorosłych. Zorganizować ciekawy, fascynujący proces twórczy razem z chłopakami.

Oryginalne rzemiosło Boże Narodzenie

Zdjęcia umieszczone powyżej pokazuje, w jaki sposób uroczysty i ozdobny są rzeczy wykonane przez dzieci. pomysły na prezent dla wypoczynku zimowego, oczywiście, bardzo dużo. Zrobić bałwana, ozdoby choinkowe, płatki śniegu, dzwonki, skarpety na prezenty, choinka, ozdobiona butelek szampana i kieliszki. Zrób dom Mikołaja własnymi rękami – oryginalny i nietypowy pomysł. Każdy taki wariant DIY wygląda bardzo ładnie, ponieważ stanowi kompozycję kilku obiektów. Zazwyczaj uzupełniane hut ogrodzenie, dryfuje wokół i, oczywiście, rysunek właściciela domu.

Materiały i narzędzia

Więc zdecydowaliśmy się stworzyć dom Świętego Mikołaja. Rękodzieło wykonane z prostych i niedrogich rzeczy na pewno każdy ma w domu. Jeśli czegoś brakuje, wszystko można łatwo kupić w lokalnym sklepie. Do pracy potrzebne są następujące elementy:

 • Karton lub gotowy box odpowiadający wielkości postać Świętego Mikołaja.
 • Linia.
 • Ołówek.
 • Scyzoryka lub nóż piśmiennych.
 • Clay.
 • Farby i pojemnik z wodą.
 • Szczotka albo gąbka (gąbki).
 • papier dekoracyjny (srebristaya, perła, holograficzne, aksamit).
 • Symulowanie śnieg (wełna, bawełna, klocki sztuczny śnieg).
 • Elementy dekoracyjne (blichtr, brokat, cekiny, koraliki srebristy lub biały).
 • Figurowe stemple w formie płatki śniegu, gwiazdy (opcjonalnie).
 • Przykleja się do ogrodzenia.
 • Rzeźby z Santa Claus i Snow Maiden.
 • Choinki, bałwanki i inne zimowe atrybutów.

Nowoczesne materiały zestawów dla kreatywności dzieci mogą stworzyć bardzo ciekawe i spektakularne rzemiosła. Praca z pięknym tektury, takie jak falista z nadrukiem metalicznym, nożyczki zapiekanka lub Dziurkacze bardzo imponujące dzieci. Działalność ta rozwija wyobraźnię, wytrwałość i stymuluje ekspresję zainteresowania w pracy artystycznej i dekoracji.

Dom Mikołaja z jego własnymi rękami: jak zrobić fundament

Aby wykonać solidną szablon układ struktur architektonicznych, możliwe jest, aby działać na trzy sposoby:

 1. Znak, pasuje przycięcia w powierzchniach bocznych drzwi i okien, w celu skonstruowania dach górnej płaszczyźnie.
 2. Z tektury arkuszu wszystkie części (ściany, połaci dachowych) i skleić je razem.
 3. Remis na wykroju tektury w formie drukowanej-scan, które będą dalej obniżane do loży ustnej.

Kiedy pierwsza metoda jest bardziej wygodne do pierwszego Demontaż (wkleić) dolną część pudełka i umieścić samą konstrukcję, tak aby wyciągnąć okna, drzwi, i wyciąć je, że nie będzie musiał wagi. Oto najważniejsze – znaleźć odpowiednią wielkość kęsów. Jeśli tak jest, to znacznie uprościć proces tworzenia rzemiosła. Prawie może natychmiast rozpocząć wykończeniowe.

Druga metoda jest najbardziej prosty i intuicyjny dla dziecka: malowane ściany, sekundy, i tak dalej, wszystko cięte i klejone … W tej postaci, ważne jest, aby dokładnie i mocno połączyć części, tak że w domu nie rozpadnie, a potem spojrzał skosobochennoy chatę.

Trzecia metoda jest najbardziej niezawodny, ale tutaj bez pomocy dorosłego dziecka jest mało prawdopodobne, aby sprostać. Tutaj konieczne jest udowodnić umiejętności w zakresie projektowania, wyobrażając sobie, jak z płaskiego arkusza przez zakręcie zbierać rzeczy trójwymiarową. Jako próbka może potrwać rozebrana do płaskiego pustego kartonu każdej wielkości iz wyciąga odpowiedni szablon skalę. Jeśli nie ma dodatkowy box, który można wkleić w górę, dostać się na rysunku Internet jakiegokolwiek opakowania kwadratowym lub prostokątnym i korzystać z tego systemu.

ozdobić obrabianego

rzemiosło Christmas (pokazane powyżej zdjęcia) powinien wyglądać świąteczny i elegancki. Aby to zrobić, ma sens do pracy w następującej kolejności:

 1. Po dokonaniu puste tektury, pomalować je w odpowiednich kolorach.
 2. Wyciąć papieru dekoracyjnego wykończenia, drzwi i przykleić je na miejsce.
 3. tektury faliste paski wytworzenia i montażu kąt konstrukcji. Będzie to brevnyshek imitacją.
 4. Dach może położyć bawełnianą podkładkę.
 5. Przestrzeń wokół domu wypełnienie z waty, białą szmatką nasączoną PVA lub innego materiału, który symuluje śnieg.
 6. Zrobić kręcone dziurkowania płatki śniegu i gwiazdy. Przyklej je do domu.
 7. Zebrać ogrodzenia z paluszków.
 8. Zorganizować figurki świąteczne postacie, choinek.
 9. Udekoruj rzemiosła brokat, klej zwiniętego w kulki lub cekinami.

W skrócie, dom biżuteria – fascynujący proces twórczy. Bądź kreatywny!

Jak wykonać hack w formie kolażu

Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu lub tektury na budowę domu przestrzennego, to samo można zrobić w formie ulgi za pomocą technologii aplikacji.

Niech dziecko będzie najpierw zrobić na grubym rysunku opartego „Domu Świętego Mikołaja”, a następnie wyciąć i wkleić w tym samym stylu, który został opisany w masie zdobienia wskazówek projektowych. Opcja ta odbywa się znacznie szybciej i łatwiej. Nawiasem mówiąc, w taki kolaż, w którym łączy się wzór i aplikacji, można ozdobić kartkę świąteczną.

Jak widać, zrobić piękny dom Mikołaja własnymi rękami, jak to możliwe w opcji głośności i ulgi. Obie metody pozwalają tworzyć wspaniałe rzeczy, które nadają się jako odniesienie dla dzieci w przedszkolu lub szkole, i będzie to doskonały prezent z dzieckiem, na przykład, do dziadków na Nowy Rok.