654 Shares 6064 views

Gotować w uchu: zapobieganie i leczenie

Sprowadza nazywane są ostre zapalenie mieszków włosowych, gruczołów łojowych, a następnie w otaczającym zapalenia tkanek. Na początku wrzenia jest mocno bolesny węzeł jasnoczerwony kolor, którego średnica wynosi około 5-20 mm. unosi ją nad skórą w postaci małego stożka. Po 3-4 dniach, części zmiękczonej jest utworzona tak zwany ropne zapalenie głowicy na środku. Po tym przychodzi przerwę gotować z odprowadzeniem ropnej. Wraz z ropą i krwią wychodzi kawałek martwej tkanki – pręt wrzenia. Proces gojenia występuje po około 2-3 dniach. W wyniku in situ blizny przełomu.

Czyrak w uchu tworzy się w taki sam sposób, jak w innych miejscach. Występuje on głównie w chrzęstnej części zewnętrznego przewodu słuchowego, w której włosy rosną i gruczołów łojowych. Główne przyczyny pojawienia się gotuje w uchu są najczęściej mikrourazy skóry ciała obce. – Pins, zapałki, gwoździe, itd. Powstały rana ulegnie zakażeniu, które następnie dostaje się do otwarcia gruczołów łojowych i mieszków włosowych. Po tym rozpoczyna się bezpośrednio z procesem zapalnym, w wyniku pojawienia się wrze w uchu. Głównym objawem podczas formowania wrzenia jest ostry ból pulsujący. Może być podawany w szczęce, w skroni, w niektórych przypadkach, nie jest całkowita ból głowy, ból w czasie otwierania i zamykania ujścia. Pacjent pojawia ucho brzęczenie może wystąpić utrata słuchu z powodu nakładania się czyrak przewodu słuchowego. W nocy, ból nasila się, bezsenność występuje, pogorszenie stanu ogólnego. W niektórych przypadkach istnieje niewielki wzrost temperatury.

Gdy utworzona wrzenia w uchu, leczenie musi koniecznie prowadzić do lekarza.

W leczeniu takich losu jak antybiotyki czyrak stosowane w iniekcji słuchowego. Słuchowy jest podawany specjalne wkładki z gazy znieczulające, środki rozgrzewające przeprowadzono fizjoterapię. Po zastosowaniu tamponów ucha wszystkie reszty organiczne są usuwane ropnej wydzieliny. Rany w miejscu wyprowadzenia pus aby antybiotyków w proszku (proszku). Dla otrzymania wewnętrznej wyznacza leki przeciwbólowe, antybiotyki, w podwyższonej temperaturze. Wykonując fizjoterapię dają największy wpływ promieniowania ultrafioletowego lub pieczenia. W niektórych przypadkach, gdy czas rozpoczęciem leczenia, czyraki lekarstwo może przejść bez powstawania ropnia. stan pacjenta poprawił się natychmiast po wydaniu ropą. Operacje w takich przypadkach są rzadkie, ale gdy powikłania, formacja ropień. Jeśli nie wystąpią powikłania odzyskiwania po około 6-7 dniach.

Od czasów starożytnych, leczenie wrzenia w uchu, a nie wykonywane wyłącznie przez środków ludowej (wrzody następnie miał nazwę Vered, gotować, itd.). Oni wciąż nie straciły znaczenie i są stosowane w przypadkach, w których niemożliwe jest zapewnienie terminowego opieki medycznej. Można docenić sprawdzonych metod, które również działają jako pierwszej pomocy, a może całkowicie wyleczyć chorobę:

  • liście łopianu gotowany w mleku i umieścić na noc bólu ognia;
  • górna folia lub kory sosnowej parzony, nakłada się na obszarze zagrożonym, aby rozwiązać ten bandaż;
  • Dodać pastę z cebuli i czosnku, wymieszać w równych częściach, trochę smażyć na oleju roślinnym. Stosuje się czyraki codziennie zmieniających się trzy razy dziennie;
  • wykonać mały otwór w cebuli i wlać olej lniany w nim. Pogłębienie bliskie okruchy chleba żytniego, a następnie piec w żarówki piekarnika. Po tym, wycisnąć sok z cebuli i kapać go w uchu, gdzie wrzenia;
  • miód zmieszano z mąki żytniej do stanu podobnego do wilgotnej glinie. Z uzyskanej mieszaniny do ciasta, należy dołączyć do górnej czyrak, kompresu papieru pokrywy, a następnie związać. Zmień bandaż co pięć godzin.