287 Shares 6610 views

Gdzie jechać na wakacje Nowy Rok w Moskwie. Gdzie w celu zmniejszenia dzieci na sylwestra

Gdzie jechać na wakacje Nowy Rok? Jest to poważny problem dla wielu rodziców. Wszakże dla dorosłej publiczności Nowy Rok kojarzy się z tradycyjnymi świętami i napojów w restauracjach, dzieci są bardziej wymagający. I zaszczepić zwyczaje ludowe uzyskuje się w większości przypadków jest to spowodowane tak ważnych świąt.


Nowy Rok – to radość dla dzieci w różnym wieku. Z tej okazji, każde dziecko powinno dostać tylko jasny i długotrwały niezapomniane wrażenie. Dlatego wielu opiekuńczy mamusie i tatusiowie są określone z góry tak daleko, aby zredukować dzieci na świąt noworocznych.

Plac rozrywki w Nowym Roku zgodnie z planem

Zabawiać dzieci w okresie wakacyjnym nie jest tak trudne, jeśli masz zamiar zrobić mały, namalowany przez dzień. Takie podejście do zagadnienia, gdzie iść z dzieckiem na wakacje Nowy Rok, bardzo wygodne. Sporządzając programy szczegółowe Nowego Roku rekreacyjnych musi brać pod uwagę opinię dzieci. I im coś istotnego do zaoferowania, konieczne jest, aby nauczyć się programować małego noworoczne kapitału, pełna instytucji kulturalnych i edukacyjnych, które są co roku, zachęcając dzieciom różnorodne działania noworocznym.

poranki dla dzieci

święto noworoczne dla dzieci zaczyna się od zajęć szkolnych lub przedszkolnych – z tańców matinee wokół choinki. To tutaj, że trzeba dać pełną uwagę na dziecko: wybrać strój uszyć własne ręce lub kupić wcześniej w sklepie, aby pomóc dzieciom przygotować się (nauczyć się piosenek i wierszy). Na jak odpowiedzialnej postawy wobec rodziców pierwszej części programu rozrywkowego, zależy od nastroju przyszłości dziecka w całej świąt Bożego Narodzenia.

Rodzice powinni dbać o tym, gdzie iść na imprezę Bożego Narodzenia z dzieckiem (z wyjątkiem ścian szkolnych). Po tym wszystkim, nowy karnawał kostium może pokazać tak wielu widzów i nakłonić go wiele dodatkowych nagród i prezentów.

W Moskwie na choinkę, można przejść do Państwowej Kremlin Palace. Rocznie w jego murach odbywają się imprezy noworoczne dla różnych grup wiekowych: przedszkola i wieku szkolnym Mikołajem powitanie w ciągu dnia, ale wieczorem zaczyna to świetny program dla młodzieży.

Christmas party „Snowflake” można odwiedzić Katedra Chrystusa Zbawiciela, który co roku zaprasza dzieci na czerwonym dywanie w Nowym Roku z prezentów i rozrywki. Wielkie świętowanie Nowego Roku z efektami specjalnymi dla dzieci odbywają się w „Crocus City Hall”, OC „Łużniki”, SC „Olympic”.

Wyjście do teatru

Pomysł o tym, gdzie iść na sylwestra zawsze jest chęć wspierania dzieci do odwiedzenia teatru. W Nowym Roku wakacje są otwierają swoje podwoje dla młodych widzów teatrów „Golden Ring”, „Rosja”, Teatr im. N. I. Sats, Moskwa Youth Theatre, Centralny Teatr Lalek nazwie SV Obraztsova, "Nikitsky Brama", Teatr Kuklacheva koty. Uchwalone sceny, baśnie, występy na scenie nie pozostawi młodszych widzów bez pozytywnych emocji.

Interesujący dzień spędzony na lodowisko

Gdzie w celu zmniejszenia dzieci na sylwestra? Oczywiście, lodowisko! Co za Nowy Rok bez łyżwy i figlarnym zabawy? W Moskwie, lodowiska, na szczęście. Najbardziej popularne z frekwencji i oryginalność różnych uroczystości są wałki w Tsaritsyno, Sokolniki, Stadion Łużniki „Meteor” w ogrodzie „Hermitage” w centrum wystawienniczym, na stadionie Młodych Pionierów, Plac Czerwony w Izmailovo Park, Lyubertsy na osiedlu na autostradzie Mozhaisk, w Pałacu lodowej „Rus” i „Novokosinsky” i tak dalej. d.

Aktywny wypoczynek na lodowiska można korzystać ze wszystkich uroków zimy, wystarczająco dużo czasu, aby rzucić, aby spędzić energię do dobrego wykorzystania, otrzymanych w odpowiedzi na tylko szczęśliwe emocje.

Teatr uliczny zabawy

Na nosie obchody Nowego Roku, gdzie się udać? Nie wiesz? Na pewno na uroczystości ulicy! Tutaj dzieci będą bawić się do maksimum. Wiele z rówieśnikami, ogromna liczba stoisk ze słodyczami, występy muzyczne, fajerwerków Nowy Rok, jazdy konnej, różnych loteriach i konkursach, rysuje, przejażdżki i karuzelę, Santa Claus, bajkowe postacie, z którymi można się fotografować, a także cyrku, numery ulicy i klaunów ,

Często te uroczystości odbywa się po południu i trwała do późnej nocy. Działania te realizowane są na centralnym bulwarze Moskwa – Sretenski, Chistoprudny, Boże Narodzenie, czerwony kwadrat.

Funny sankach

Co Nowego Roku kompletna bez sankach? Siedzieć i myśleć w święta Nowego Roku, gdzie iść z dzieckiem podczas wakacji? Oczywiście, na wzgórzu. Tym bardziej, że dzisiaj, z wyjątkiem sanki, narty na wzgórzu zastosowania nowoczesnych narzędzi takich jak koty i śnieżnych rurek (przesuwne nadmuchiwaną poduszkę). Tak że rozrywka może być interesujące nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Jeżeli tor decyzja powstała, to pozostaje do ustalenia ze zjeżdżalnią. W Moskwie można pójść i mieć wielki dzień zabawy na wzgórzu w pobliżu Pałacu kreatywności dzieci na Sparrow Hills, które są kochane przez wielu jazdy dla różnych opcji (stromych i płytkich, wysokie i niskie), a istnieją specjalne tory dla rurek. Można tu z ekwipunku lub wypożyczyć je na kilka godzin.

W parku „Sokolniki” również może być postrzegane Każdej zimy wiele dzieci za¶nieżonej do uprawiania narciarstwa. Nie mniej interesujący spędzić sylwestrową wolny czas z dziećmi w Izmailovo Park, słynących trehskatnymi slajdy lodu. Gorky Park ślizga ogromną ilość dla każdego smaku, stworzony ze względu na pagórkowatym terenie terenu. Nie daleko od lodowiska ENEA działa Tubbing wysokość wzgórza corocznie na osiem i trzydzieści pięć metrów długości.

Targi i festiwale

Przed święta Nowego Roku, gdzie pójść z dziećmi? Nie zapomnij o targach i festiwalach. Moskwa na targach goście są zawsze mile widziane festyny, słodkie smakołyki, z pamiątkami i sklepy z pamiątkami wesoły występy różnych zespołów folklorystycznych. Często te wydarzenia odbywają się w „Sokolniki” w GUM i TSUM w „Hermitage” ogrodzie.

Odwiedź historyczne muzea i wystawy

Jeśli kwestia, gdzie iść na sylwestra nie został rozwiązany, poświęć chwilę i iść z dziećmi w uroczystej imprezy w holach wejściowych wystawy lub muzea. W przeddzień Nowego Roku i Wigilię w budynku muzeum szczególnie chętnie gospodarze Wystaw Artystycznych, demonstrując umiejętności rzemieślników, są ręce świąteczne prezenty i ozdoby.

W murach muzeów i konkursy odbywają się na temat kreatywności w różnych kierunkach. Dzieci w kręgu przyjaciół jest zawsze zabawne i ekscytujące spędzają świąteczny rozrywki.

Nowe filmy

Doskonałym rozwiązaniem dla dzieci i rodziców jest wędrówka do kina na premierę współczesnego Nowego Roku kreskówce lub komedii. Pomysł ten pierwszy przychodzi na myśl przy podejmowaniu decyzji, gdzie iść na święta Nowego Roku. Zwłaszcza, że bilety do kina, kupić ciasto. Nie zapomnij, aby zwrócić uwagę na kolorowych plakatów filmowych, które zdobią miasto w przeddzień Nowego Roku.

Zoo i cyrk

Zbyt wielu młodych dzieci podekscytowany tym wielkim wydarzeniu, jak Nowego Zoo. Są zainteresowani, aby komunikować się ze zwierzętami. A jeśli wycieczka do zoo, aby wzmocnić zabawa rozrywkę z klaunów w cyrku, po prostu nie ma końca radości dzieciom.

wniosek

Mieszkańcy stolicy duży wybór gdzie iść na święta Nowego Roku. W Moskwie, wiele nowoczesnych centrów rozrywkowych, instytucji kulturalnych i oświatowych, parków i terenów rekreacyjnych. Najważniejszy punkt w rozwiązywaniu problemu „gdzie iść na wakacje Nowy Rok w Moskwie” powinno obejmować zarówno dorosłych jak i same dzieci.

Obchody Nowego Roku będzie możliwe tylko wtedy, gdy każdy dzień wakacji będą mieli coś nowego. Jeśli wizyty ostrości na kilku imprezach w jednym dniu, zmęczony i dzieci i dorośli. A jeśli rozpowszechniać działań programowych na dzień, święta noworoczne są zabawne, bogate i zróżnicowane. Opcjonalnie wysyłane do jego planu planowanie zdarzenia nowego roku cała rodzina i mogą być podzielone. Tata i syn może iść do kina, a matka i córka w tym czasie podziwiać słodki i delikatny Christmas Story w teatrze.

Ale lodowisko i tor powinien być nadal wysyłane cały tłumie rodziny stworzyć radosną atmosferę. W przypadku kampanii z punktów programu może przynieść dzieciom rozrywki dziadków, który jest również wymagane w czasie weekendu Bożego Narodzenia uwagę przyjaciół i krewnych. Że mogą one być pobierana w celu zmniejszenia dzieci do wystawy, targi, zoo.

Posiadające wielką okazję spotkać zabawy Sylwestra, to jest mało prawdopodobne, ktoś siedzieć w domu przez cały urlop. To jest wolny od nauki i czasu pracy powinny być wykorzystywane jak najefektywniej w zakresie dzielenia się z dziećmi.