752 Shares 4805 views

Jak robić róże z serwetek pięknie?

Jeśli odwiedzający odwiedzą Cię i chcesz je zaskoczyć pięknym stołem, ta klasa mistrza przyda się 100%. Jeśli chcesz urok dziewczyny, którą lubiłeś z oryginalnym aktem, to ta lekcja jest również dla Ciebie. Cóż, to proste, jeśli jesteś znudzony, a nie ma nic do trzymania się za ręce, nauczmy się razem, jak robić róże z serwetek.

Jest to jeden z sztuczek w arsenale początkującego iluzjonisty, niezbędny sposób na zapoznanie się z dziewczyną w kawiarni lub po prostu udekoruj swój dom na wakacje. Jak robić róże z serwetek i co jest potrzebne do tego? Niezależnie od tego, jak małe są tylko dwie rzeczy: serwetka i dłonie. Cóż, będziemy kontynuować?

Aby uzyskać różę z serwetki, schemat lub obraz nie jest potrzebny. Weź tylko serwetkę, najlepiej z tych, które są gęstsze i rozwiń. Następnie wygnij górną krawędź o kilka centymetrów w linii prostej i lekko wygładzaj fałd. Po lewej stronie za lewym rogiem przechodzimy wynik lewy i zaciskając go między środkiem a środkowym palcem. Zaczynamy robić różany. Prawą ręką odwróć się, trzymając się w prawym górnym rogu, serwetkę w lewo wokół palców lewej ręki. W tym przypadku wygięta krawędź powinna znajdować się na zewnątrz. Robimy to kilka razy, dopóki serwetka nie skończy się. Otrzyma się rurkę, której górna część będzie wygięta. Bierzemy wolną końcówkę serwetki, która została uformowana z zagięcia, i dodaj ją po przekątnej, aby uzyskać prawy trójkąt. Będzie to zewnętrzny płat pąka.

Rozpoczynamy kolejny etap lekcji "Jak robić róże z serwetek". Wycofujemy się z krawędzi rury z zakrętem o 3-4 centymetry. Wszystko, co pozostało, będzie pąkiem, a wszystko poniżej zmieni się w łodygę różany. W miejscu nacięcia ściśnij serwetkę palcami środkowym i środkowym. Poniżej miejsca ściskania, serwetka powinna zaciskać się mocniej. Im bardziej gęste skręcanie, tym silniejszy będzie łodyg róży. Ale nie przesadzaj, serwetka – delikatny materiał może zepsuć się z nadmiernego nacisku. Przekręcając łodygę do środka, weźmy liść.

Znajdujemy się od dołu swobodnego końca serwetki i podnieś go pionowo tuż nad miejscem, gdzie skręcanie się zatrzymało. Teraz serwetka musi być ponownie ścięta w tym samym miejscu i dalej się kręć do końca. Po wyjściu dostajemy ładną różę.

Róże wykonane z serwetek papierowych mogą stać się przedmiotem dekoracji na świątecznym stole. Weźcie do ich produkcji te same serwetki, które będą używane w służeniu lub odwrotnie – tej samej jakości, ale kontrastującym odcieniu i wietrzeniu więcej kwiatów. Możesz zrobić cały wielobarwny bukiet – na urodziny dla dzieci, na przykład będzie to dobre rozwiązanie centralnego układu kwiatowego na stole, a pod koniec wakacji małe goście mogą otrzymać różę. A jeśli wakacje są dla dorosłych, wystarczy umieścić taki kwiat do każdego gościa na talerzu podczas służenia, lub owinąć róża widelcem lub nożem. Ogólnie rzecz biorąc, wiedząc, jak robić róże z serwetek, można dodać zest do każdego stołu objętych.