625 Shares 4073 views

Modele Jeans: opis, opis, cechy i recenzje

Jeans – jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej popularnych elementów garderoby. Noś je na spacer i woli pracować wiele współczesnych kobiet i mężczyzn. Być może nie ma osoby, która nie jest właścicielem co najmniej dwie pary wygodnych spodni. Pomimo faktu, że dżinsy są bardzo popularne i popytu, ich dobór nie znać wszystkich ludzi. Jest to bardzo często, aby znaleźć idealne pary, musimy spędzić w znalezieniu więcej niż jeden dzień. W celu ułatwienia tego zadania, proponujemy, aby dowiedzieć się, które modele są obecnie najbardziej popularne dżinsy. A także o tym, jak są one właściwie dobrane i połączone.

Historia

Pierwsza firma do produkcji jeansów zakłada Levis. To był jej pomysł, żeby stworzyć tak zwane spodnie górnik z prawie bez zużycia materiału, który był bardzo niegrzeczny. Taki jest zamysł Levi Strauss – wynalazca dżinsy – nie było prawie dwa wieki temu, kiedy Ameryka szalała gorączka złota. Oryginalna wersja spodni wykonany z płótna, lecz wkrótce został zastąpiony przez inny materiał – denim.

Po wybuchu II wojny światowej, młodzież i młodzież, nowa moda. Utworzone trendu – na sobie dżinsy Levis, modele tej marki, jako znak buntu i protestu norm społecznych i zasad. Ludzie w tych spodniach uznano za rebeliantów. Ci, którzy nosili spodnie wykonane z denimu, nie wolno w miejscach publicznych: restauracji i kin.

Bardziej komfortowo z dżinsy były w latach sześćdziesiątych. Ale modne, wygodne i praktyczne ubrania, te spodnie stały się dziesięć lat później. Wiele lat minęło od pojawienia się spodnie wykonane z denimu, przed przyzwoite społeczeństwo podjęło element garderoby. Zastępując zwykłe dżinsy stały się spodnie z białymi efekt walki. Pojawiły się one w latach 50-tych XX wieku. Konsumenci stają się lepiej kupić te spodnie wykonane z denimu, przynosząc ogromne zyski producentom.

W dzisiejszych czasach, każda osoba, według statystyk, istnieje pięć do siedmiu par dżinsów o różnym stylu i typu. Jaki styl wybrać, zależy od preferencji i upodobań. Ale nie zapomnij o tym, co parametry na rysunku. Zasada ta powinna być prowadzona, to nie jest dla każdego ciała i objętości kolorze lub innej pary dżinsów.

Jak wybrać odpowiedni model?

Wybierając model dżinsów, konieczne jest, aby spojrzeć na jakie są cechy rysunku. Właściciele smukłe sylwetki mogą wybrać spodnie jeansowe z wysokim poziomem zarówno lądowania i środku. Modele te pomogą usunąć wszelkie niedoskonałości na powierzchni brzucha, jeśli takie są. Powinieneś wiedzieć, że dziewczęta mogą zakończyć ich prawidłowe proporcje figur z wykorzystaniem średniej szerokości nodze. Nie powinny one być zbyt szerokie lub wąskie. Ponadto korekta musi być dobrane dżinsy ozdobione szerokim mety, a także dużymi przyciskami i dużymi kieszeniami na plecach. Zakup spodnie, które mają niską lądowania, ważne jest, aby pamiętać, że nie należą do kategorii rzeczy uniwersalnych, odpowiednich na każdą okazję. Dlatego sklep jest najlepiej nie zwracać na nich uwagi.

Jaki model dżinsów dać postać smukłą sylwetkę? Spodnie jeansowe prosto z kolan będzie doskonałym wyborem dla mody, którzy muszą dostosować długość wizualny i kształt ich stóp. Oprócz tych spodni dopasować wysokie obcasy. Jeśli nosisz proste wydłużone spodnie wykonane z drelichu z wysokim gruntów, z butów na wysokich obcasach, można założyć, że problem wizualny nóg wydłużające wykonany perfekcyjnie! Jak dla raskloshennyh dżinsy, to powinny one być traktowane z ostrożnością. W przeciwnym razie, mogą znacznie skrócić dolną część rysunku. Ponieważ te spodnie nie są odpowiednie dla wszystkich dziewcząt.

Sekrety idealnych dżinsów

Wybór jednego lub inny model, należy zwrócić uwagę na ważne niuanse:

  1. Kieszeń doskonałą formę dwie trzecie pośladki. I znajduje się dokładnie w centrum miasta. Ale zbyt mały szczegół może zakłócić proporcje sylwetki.
  2. Nie kupować dżinsy, nie może być poprzedzony montażu, ponieważ różni producenci takie spodnie jego wymiarową siatkę.
  3. Spodnie wykonane z dżinsu, który jest na tyle niska, siedzi na biodrach, od dawna popularne wśród mody. Lepiej jest wybrać dżinsy, nowe modele, które uczynią bardziej kobiecą sylwetkę i talii – jest znacznie węższy. Te spodnie z przeciętnego sadzenia.

Bootcut (spalony)

Te dżinsy wyglądać jak model, który zmieści się w biodrach kształt i lekko poszerzana ku dołowi. Eksperci twierdzą, że ważną zasadą jest tu poczucie proporcji, który nie jest przypisany do wszystkich kobiet mody. Spodnie, zbyt szerokie na dole, może sprawić, nieatrakcyjne i brzydkie, nawet idealne nogi. Wybierając taki model dżinsów (żeński), należy wiedzieć, że będą w stanie zrównoważyć nawet bardzo ciężkie proporcje sylwetki. Kloshi sylwetka sprawiają, panie znacznie bardziej elegancki, smukły.

Co do tych kobiet, które mają niski wzrost, słabe wyrażona talii i sportowy typu budowy ciała, styliści powinni zrezygnować z takich modeli. Te dżinsy są w stanie dać swoją kobiecą figurę. Wręcz przeciwnie, będzie to zrobić bezpłciowy fashionistki sylwetka i przysadzisty.

Najlepiej jest wybrać buty klosham obcasy, jak model ten może zmniejszyć wysokość Visual dziewcząt o kilka centymetrów. Jeśli chodzi o buty na płaskiej podeszwie, a takich jak balet, w którym tego typu jeansy wyglądają dobrze tylko panie mające parametry modelu. Aby wybrać odpowiednie spodnie raskloshennye, należy pamiętać, że pięta musi zamknąć je co najmniej do połowy.

Chude (wąskie)

Model ten jest znacznie dżinsy dopasowanie kształtu. To oni już od kilku sezonów pozostaje w sercach mody. Jest bardzo ważne, aby wybrać długość spodni wykonanych z dżinsu. Mogą być na środku stawu skokowego lub nieco dłużej. Nie kupić spodnie, które są na dole jak akordeon. Z tych dżinsów powinny być całkowicie lub zrezygnować, albo zrobić krótszą długość. W przeciwnym razie, nawet idealne nogi nie wyglądają bardzo ładnie w nich.

Uważa się, że taki model dżinsów może wyglądać dobrze tylko na dziewcząt z parametrami proporcjonalnych. Jest to częściowo prawda. Te obcisłe spodnie, obcisłe nogawki, slim fit kobiety z mody. Ich wzrost w tym przypadku nie odgrywa żadnej roli. A ci, którzy mają wąskie biodra, z powodu takich jeansów sprawi, że sylwetka jest bardziej kobieca.

Ponadto, nie ma innej świetnym rozwiązaniem dla szczęście zgrabne nogi. Ten tak zwany dzhegginsy – legginsy wykonane z cienkiego dżinsu. Kto nie powinien kupić te dżinsy? Zdaniem ekspertów, od zakupu towarów powinno być zaniechane dziewcząt, które wystarczająco kobieca postać mają szerokie biodra.

Prosta (prosta)

Te klasyczne proste spodnie wykonane z denimu są najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla mody, którzy nie mogą wybrać odpowiedni model. Taka sylwetka jest zawsze w modzie. I prawie wszystkie dziewczęta podejdzie. Ten rodzaj dżinsów powinien być zwięzły – dozwolone jedynie minimalną ilość sprzętu jako ozdoby i miękkie kolorze bez otarć.

Te spodnie są idealne dla każdego. Bez względu na to, co się sylwetka i kształt – są uniwersalne. Ale jest jedna ważna zasada: nie zbyt wysokie dziewczyny powinny wiedzieć, że dżinsy nie powinien schować. Te spodnie wykonane są z dżinsu może zmniejszyć wzrost i wizualnie skrócić nogę. Między innymi te dżinsy prosto sylwetka siedzi cudownie na biodrach i talii.

nietypowe cięcia

W uzupełnieniu do istniejących modeli konwencjonalnych, są tacy, którzy wyróżniają się oryginalnością. Na przykład, może to być spodnie wykonane z denimu, które znacznie rozszerzają się ku dołowi z połowy ud, przypominający Bohaterka filmów 70s. Są dobrze wydłużyć nogi, robi ich posiadaczem szczupły. Zwłaszcza jeśli dżinsy mają zawyżone talii.

Przy wyborze butów należy zwrócić uwagę na to, którego wysokie obcasy. Nie jest konieczne, aby umieścić na silnym raskloshennye dżinsy baleriny lub buty na płaskiej oczywiście. Tutaj zasada: im szerszy noga, tym wyższa powinna być wybrana obcas w bucie. Nie zapomnij o długości spodnie wykonane z drelichu. Spód dżinsy powinny dotrzeć niemal do pięt naziemnych. Nawiasem mówiąc, jeden bardziej nietypowe wzory spodnie są słynne dżinsy-chłopaków. Według opinii, są one dość obszerna i będzie pasować wysokie modne kobiety o szczupłą figurę. Wyglądają jak model męskich dżinsów.

Główne zasady doboru

Styliści wynalazł kilka tajemnic, które pomogą określić prawidłowy zakupu spodnie denim:

  1. Nie kupić spodnie, które są nieco luźne podczas montażu. Dwa dni później, po intensywnych skarpety są gwarantowane, aby rozciągnąć jeden rozmiar.
  2. Jeśli chodzi o skład dżinsy, trzeba wybrać te modele, które dokładnie 98 procent bawełny, a jedynie 2 procent spandex. Materiał musi być twarde i zachowują swój kształt dobrze.
  3. Spodnie wykonane z drelichu z tylnych kieszeniach, które są rozmieszczone na tyle niski, że nie warto kupić. Takie modele dżinsy sprawiają, że dolna część rysunku jest krótszy. W rezultacie, każda postać będzie nieatrakcyjne.

Jak określić kolor?

Wybierając spodnie wykonane z denimu, trzeba przestrzegać zasady: jasny kolor zawsze dodaje dodatkową postać masy ciała, a ciemny, wręcz przeciwnie, sprawia, że wizualnie szczuplejsze. Jeśli zamierzasz kupić parę dżinsów w nadchodzących pór roku i nadal nie wiem co trend będzie w przyszłym roku, trzeba wybrać wspólny typ spodni.

Są to klasyczne jeansowe spodnie w kolorze czarnym lub granatowym. Poza tym nigdy nie wychodzą z mody spodnie te można przedstawić każdą postać w korzystnym świetle. Są one idealne do każdej górze, czy to zwykły T-shirt, elegancki satynowy top lub ścisły kurtka biurowych.

Co za tym idzie, co?

Model ten, podobnie jak dżinsy, chłopaka, można nosić z wysokim obcasie buty lub sandały z guideshoe. Jednocześnie należy podwinąć spodnie denim w dół. Te modne modele dżinsy mogą być uzupełnione Lofer lub trampki i prosty Klasyczna sylwetka. Jako akcesoria są idealne zegarek z bransoletka, wykonana z metalu.

Klasyczny model raskloshennye spodnie (dżinsy) pomoże w tworzeniu aktualnego obrazu w stylu bohemy. Aby to zrobić, mogą być uzupełnione ze zwykłymi jasnym kolorze bluzki i prostego cięcia, kamizelki w odcieniach brązu, ozdobione frędzlami i kapelusz z szerokim rondem.