334 Shares 2515 views

Jak usunąć etykiety z obrazu za pomocą edytora graficznego?

Sytuacja, w której musisz pozbyć się jakichkolwiek objawów występujących na zdjęciu, nie jest wystarczająco często. Na przykład, może być konieczne, aby usunąć logo firmy reklama lub nawet tylko datę ze zdjęcia wykonane we własnym zakresie. Wymazać niepotrzebny element może być za pomocą niemal każdego z obecnie istniejących edytorów graficznych. Tak więc, jak usunąć etykiety z obrazka?

Montaż farby

W takim przypadku, jeśli na etykiecie znajduje się na prostym tle, można go usunąć przy użyciu edytora Narzędzia malarskie. Ten program jest dostępny na każdym domowym komputerze z systemem Windows. Aby je otworzyć, należy kliknąć „Start” – „Wszystkie programy”, a następnie przejść do punktu „Standard”.

Jak usunąć etykietę z obrazka w farbie?

Więc znalazłem aplikację i otwórz go. Co dalej? A następnie otwieramy nasz wizerunek, przejdź do menu głównego i kliknięciu pozycji „otwarte”. Wybierz żądany obraz w folderze, w którym się znajduje.

Usunąć napis w Paint, można po prostu kopiując część tła i umieszczenie na niej poprawki. Aby to zrobić, należy kliknąć na trójkącie w pozycji „Wybierz”. W menu Pokaż wybierz narzędzie „obszar prostokątny”. Dalsze przekształcone umieścić kursor na krzyżu części obrazu, gdzie są wolne od obrazów tła. Następnie naciśnij przycisk myszy (z lewej) i wybierz mały prostokątny obszar. Umieść kursor w otrzymanej ramką, kliknij przycisk myszy (po prawej) oraz w menu, które się pojawi, wybierz opcję „Kopiuj”.

Teraz klikamy w dowolnym miejscu na obrazie ponownie i naciśnij prawy przycisk. W oknie, wybierz linię „Wklej”. Teraz zobaczmy jak usunąć etykiety z obrazka. Aby to zrobić, otrzymany plaster przeciągnij tekst klikając na niego i przytrzymanie przycisku myszy (po lewej). Najprawdopodobniej nie całkowicie zablokować napis. W związku z tym, będzie musiała się rozciągać. Aby to zrobić, należy umieścić kursor w rogu plastra. W rezultacie, jest przekształcany w ukośnym kierunku strzałki. Przytrzymać przycisk myszy (z lewej) i pociągnąć plaster na bok, w górę iw dół, dopóki nie rosną do pożądanej wielkości. Dostosować swoje stanowisko tak, że napis został całkowicie zamknięta.

Redaktor „Photoshop”

oprogramowanie do edycji „Photoshop” jest zdecydowanie najbardziej popularny wszystkim przeznaczone do zastosowań obrazowania. Możliwie jak najszersze korzystanie z programu jako specjalistów (artystów i fotografów t. D.), a fani. Nie jest to darmowy edytor. Jednak praca z nimi jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku większości podobnych programów. Użyj go, aby usunąć niechciane tekst nie tylko monotonne, ale z niejednorodnej fakturze tła.

Montaż Photoshop® CS5

Po pierwsze, przyjrzyjmy się, jak usunąć etykietę z obrazka w „Photoshop CS5». Sposób na pozbycie się niechcianych części wzoru w tej wersji jest nieco inna od tej stosowanej w poprzednich wersjach programu. On jest trochę łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Aby dowiedzieć się, jak pozbyć się etykiety w poprzednich wersjach, opisać poniżej.

Jak usunąć napis w Photoshop CS5?

Otwórz program akwizycji i kliknij na przycisk „Plik” – „Open”. Wybór jest konieczne dostosowywanie zdjęcie. Do najlepszych doświadczeń z napisem, konieczne jest, aby ją zwiększyć. Można to osiągnąć za pomocą funkcji „soczewki”.

Teraz zobaczmy jak usunąć etykiety z obrazka. Aby to zrobić, należy wziąć narzędzie Navigator „Lasso” lub „Prostokątna Selection” i zaznaczyć tekst. Dalej na panelu sterowania, należy przejść do zakładki „Edycja” w menu, które się pojawi, wybierz linię „wypełnić”. pokazać okno dialogowe „Fill”, a następnie na ekranie. Tutaj w „Użyj” wybrać pozycję „Content-Aware”. W „overlay” należy użyć następujących ustawień: Krycie – 100%, tryb – normalny. Teraz kliknij na przycisk OK. W wyniku tych wszystkich manipulacji wybranym obszarze wypełnia tło.

Usuń edytor napis Photoshop® CS6

Zobaczmy, jak usunąć etykietę z obrazka w „Photoshop CS 6”. Odbywa się to w taki sam sposób jak w Photoshop CS5. Również możemy otworzyć nasz obraz klikając na pozycji „Plik” – „Otwórz”. Następnie warstwę ponownie kopii tło i niepotrzebny wzrost napis. Po tym, przejdź do sekcji „Edycja” – „Fill” i przeprowadzić niezbędne ustawienia w oknie dialogowym.

Jak usunąć napisy w innych wersjach „Photoshop” redaktor z „znaczków” narzędzie

W „Stamp” narzędzie można wykorzystać w starszych wersjach programu do usuwania niechcianych elementów z obrazu. Ta praca jest bardzo prosta, ale wymaga pewnego odsetka starannością. warstwy podłoża w tym przypadku, jak również do kopiowania.

Tak więc, jak usunąć etykiety z narzędzia obrazu „Stamp”? Aby rozpocząć zwiększenie jej funkcji „Obiektyw”. Podjąć „Stamp” i umieścić kursor na pustym obszarze okręgu tle gdzieś w pobliżu. Przytrzymaj klawisz Alt i kliknij na wybranym miejscu. W tym kole, kursor zmniejszyć rozmiary i wzajemne pojawia się w nim. Następnie przenosimy go na etykiecie. Zwolnienie klawisza Alt, kliknij na niego. W rezultacie część tła jest kopiowany na górze etykiety. Krok po kroku wypełnić cały region wymaga regulacji. Może kliknięciu na tle z wciśniętym klawiszem Alt mieć nie jeden raz. W tym przypadku, wynik końcowy będzie wyglądać znacznie schludniej.

Jak usunąć napis w programie „Photoshop” metoda clone?

„Photoshop” metoda clone w edytorze jest podobny do sposobu, w jaki omawialiśmy na początku malować. Napis jest usuwany za pomocą narzędzia „Lasso” lub „prostokąt” powierzchnię. Wszystko co jest potrzebne – aby wybrać część tła, która będzie służyć jako opatrunek. Narzędzie „prostokątny obszar” po prostu rozciągnąć kwadrat w żądanym miejscu. Korzystanie z „Lasso”, można dokonać bardziej skomplikowanych zaznaczeń. Otrzymany plaster być kopiowane do nowej warstwy. Aby to zrobić, również za pomocą narzędzia „Lasso” lub „prostokątny obszar”, kliknij na przycisk myszy wybranego obszaru (z prawej) i wyskoczyła przez okno wybrać linię „Kopiuj do nowej warstwy.” W warstwach pojawi się okno z nowym patchem. W obszarze roboczym zostanie podświetlony nie będzie.

Następnie powinniśmy funkcji „Move” (czarne strzałki) i przeciągnij łaty (będąc na łóżku z nią) w tekście. W takim przypadku, jeśli nie było całkowicie ręczne powinny przejść do zakładki „Edycja” – „Przekształcanie swobodne” Następnie przytrzymać przycisk myszy (z lewej strony) na jednym z kwadratów z transformacji obiegu, konieczne jest, aby rozciągnąć plaster do żądanej wielkości. Ponadto, powinno zostać przeniesione, tak aby był nad tekstem, który w tym przypadku znajduje się na poniższej warstwy. Można to zrobić bez wychodzenia z dziedziny transformacji. Po tekst jest zamknięty, naciśnij Enter. Tak więc, zamiast pisać na zdjęciu będą widoczne tylko kawałek tła, łączenie z innymi.

Na ostatnim etapie będą musieli połączyć wszystkie warstwy w jedną. Aby to zrobić, kliknij przycisk myszy (z prawej) w dowolnym miejscu na rysunku i wybrać menu, wybierz „Merge Layers”. W rezultacie, nie będzie jednym Tło z napisem już zdalnym.

Tak, to prawdopodobnie teraz zrozumieć, w jaki sposób usunąć etykietę z obrazka. i „Photoshop” inne programy graficzne pozwalają wykonać tę operację w ciągu zaledwie kilku kliknięć. W programie Paint można to zrobić wybierając patch, kopiowanie i zamknąć swój tekst. To samo urządzenie, wraz ze sposobem malowania „Stamp” narzędzie, które można wykorzystać w edytorze „Photoshop” wcześniej. W programie Photoshop, począwszy od wersji CS5, usuwanie odbywa się jeszcze prostsze – automatycznie, za pomocą środków „Fill ze względu na treść.”