262 Shares 1014 views

Zdalnie sterowane samochody na benzynę: To prawdziwy

Zorganizować rajd lub wyścig szosowy ze znajomych nie jest tak trudne. trzeba będzie miejsce do śledzenia i samochody sterowane radiowo na benzynie. Można oczywiście wziąć na silniku elektrycznym i modelu, ale chcemy, żeby wszystko było „po prostu jak w życiu.”


prawdziwie

Małe kopie samochodów z silnikami spalinowymi praktycznie nie różnią się od swoich „pełnowymiarowych” odpowiedników. Mają przekładnię wielostopniową, niezależnie aktywnego zawieszenia, system chłodzenia. A, jak wiadomo, te samochody zdalnie sterowane uruchomić na benzynie. Grać z nimi w mieszkanie nie jest jeszcze warto, ale na ulicy można łatwo zorganizować ekscytujące rozpalać namiętności konkursu. Jednak dom może być dzielona z papieżem uczestniczyć w prelaunch sprawdzanie.

Tutaj wszystko jest prawdziwe – naprawa mini-samochód będzie kosztować może nieco tańsze niż utworzenie samochód zaparkowany w garażu.

Zrób to sam

Raz przyszedł do naprawy, należy zauważyć, że dla tych, którzy lubią robić wszystko własnymi rękami produkowane samochody sterowane radiowo na benzynie zbieranych od podstaw. Producenci oferują zakupić poszczególne elementy i części zamienne, ciało – i trzeba się określić przyszłe modele cechy. Oto tylko przydatny do swojej wiedzy technicznej.

W przyszłości pojawi się możliwość poprawy osiągów samochodu. Oraz rozwiązywania problemów, nie będzie miał problemów. Uporządkować to, co można zrobić również na częściach starannie zebranych, nie jest zbyt trudne.

Oczywiście, bez pomocy z mentorem dla osoby dorosłej nie może zrobić tutaj, ale potem jest idea: Papież jest gdzie pokazać swoje umiejętności, a potomstwo, aby dowiedzieć się czegoś nowego.

Wybierz flota

Teraz chodźmy na składzie. Takie zabawki – nie najtańszy zakup. Konieczne jest zatem, aby od razu zdecydować, która klasa musimy radio sterowane samochody na benzynę. Cena nie jest niższa niż dziesięć tysięcy, a niektórych przypadkach nawet przewrócił barze w pięćdziesięciu tysięcy.

Więc zacznijmy jaki rodzaj wyścigów masz zamiar zorganizować.

Na drodze samochody wyścigowe będzie zobowiązany do zapewnienia godnej pokrycia. Być może jest to najbardziej wymagające i drogie modele. Ale są one dość zdolne do przyspieszania do 100 kilometrów na godzinę! Nieco mniej fantazyjny wzór rajdowy.

Jeśli nie są w stanie zapewnić wysokiej jakości tor wyścigowy, a potem będzie jak radio sterowane samochody na benzynę klasy off-road. Dla SUV-ów są kopiami jeepy, monster, buggy. Te samochody są przeznaczone do wspinaczki po stromych zboczach, niebezpieczne zakręty, doły i off-road. Nieco za jego kolegów autostrad w prędkości, są znane ze swojej mocy i zwrotności.

Oddzielnie, w serii są samochody ciężarowe, jak również inne maszyny „Praca” na benzynie. Rc koparki, na przykład.

A dla fanów kontrolowanego dryfu (Drift) Producenci oferują modele z poszczególnych funkcji, w tym szczególnym tuningu podwozia.

Zarządzanie potężnego modelu samochodów wysokiej prędkości – to niezapomniane przeżycie, które spodobają się zarówno dzieci jak i ich rodziców.