523 Shares 1141 views

Zamknięcie pętli igły: opis procesu

Każda pani starannie vyvyazyvaya swój produkt, należy spróbować, aby upewnić się, że nie tylko piękny wygląd kapelusz, sweter lub strój skarpetki. Ona nie jest mniej ważna do krawędzi produktu jest czysty i nie za długo – tak będzie łatwiej nosić rzeczy. I bez względu na to, jakiego rodzaju rzeczy jest ekspertem na drutach, chce być pewien: gdyby okazało się, jak to możliwe. Co należy zrobić, aby po zamknięciu pętli igła została wykonana poprawnie, będziemy uczyć się z tego artykułu.


Zrobić – poprawnie

Tak więc, proces tworzenia nowych rzeczy, zbliża się do końca. Jedyną rzeczą, która pozostaje – jej zakończenia, tak, że krawędź produkt jest elastyczna. Ten piękny i komfortowy. Jest to metoda i nazywa – zamknięcie pętli igły. Bo to przez tego małego pomocnika, można zakończyć pracę bardzo starannie. Sprawiają, że nie jest tak trudne. Ale rozwój procesu pozwoli krawędź wyglądać tak, jeśli produkt został wyprodukowany metodą fabryczną. Za pomocą igły, jest wygodne, aby zamknąć krawędź szyi. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do ogromnego i wysokiej szyjnej sweter na.

Odpowiadał igły do haftowania. Powinien być gruby, z tępym końcem i większym oka. Zamknięcie pętli należy gwint roboczej, pozostawiając przed ich końcem, której długość powinna być w przybliżeniu długością trzech krawędziach być zamknięte.

Zamknięcie pętli igły twarzy (w rzeczywistości jest i zła) nie spowoduje żadnych problemów w ogóle bardzo wykwalifikowanych craftswomen. Nie ma nic szczególnie trudne. Ściegi ostatnim rzędzie po lewej stronie odezwał. Pracuje lepiej przerwę przędzy, pozostawiając końcówkę w trzech długościach (jak wspomniano wcześniej). Vdet go do igły. Igłę wprowadzono do pierwszej pętli z „powierzchni” przejść przez niego i usunąć nić szprych. Druga pętla urlopu, bez dotykania, z niewłaściwej strony. Igła jest teraz wprowadzany do trzeciej pętli od wewnątrz i przeciągnięcia nici przez nią. Wprowadzenie igły do drugiej pętli z „powierzchni” i doprowadzić do czwartej od środka. Podobnie zrobić przed końcem pracy.

Zdajemy sobie sprawę z gumek

Zamknięcie pętli igła jest bardzo wygodna opcja wyłączenia. W ten sposób można tylko w pobliżu dziąseł 1×1 i 2×2. Następnie krawędź produktu będzie mieścić się w sposób naturalny, i będzie swobodnie rozciągają się na zewnątrz.

Zamknięcie pętli jest wykonywany na otwartych pętli. Tak, że były one dość płaska i nie może być odwołany, należy zakończyć tę część drutach kilka wierszy, które są związane z większą nić. Zazwyczaj liczba waha się od trzech do dziesięciu. Pętle igły dziewiarskie usuwa krawędź szczegóły mogą być prasowane ostrożnie wilgotną ściereczką. Teraz rozpuszczenia wiersze wcześniej związane dodatkową nić. Igła z dużym okiem vdet główny wątek, który pozostał z dziania, wykonać estetyczny szew na wszystkich otwartych pętli, a dla wygody produktu wygrać twarz.

Jedna twarz, jeden – Wrong

W jaki sposób można wdrożyć zamknięcie igła pętle gumy 1×1? Nasz artykuł pomoże to zrozumieć.

Twarz konieczności wprowadzania igły w pierwszym dalszą krawędź oraz drugą pętlę. Szczegółowo należy zginać do niej i wprowadzić igłę z niewłaściwej stronie w pierwszej i trzeciej pętli. Następnie, przy „powierzchni” do wkłuć igłę w drugiej i czwartej pętli i od wewnątrz – w trzecim i piątym.

Zamknięcie 1×1 igły gumy pętli jest proste, najważniejsze – nie należy ich mylić.

W ten prosty sposób, poprzez wstawienie igły bezpośrednio w drugiej pętli obraca się w prawo, a niewłaściwe stron zamknięta pętla po rzędzie.

Dwa twarz, dwa – backstitches

Co należy zrobić, aby pętle zamykające igła dziąseł 2×2? Pierwsze rzeczy pierwsze.

Na przedniej stronie igły, aby wprowadzić krawędź w pierwszej i drugiej pętli. Pochylanie przygotowaną pozycję do siebie, wbić igłę z niewłaściwej stronie w pierwszej i trzeciej pętli. Następnie, „osoba” powinien być wprowadzony przez igłę w drugim i piątym pętli i od wewnątrz – w trzecim i czwartym miejscu. Na przedniej stronie – ponownie w piątym i szóstym pętli.

To wszystko. Zamknięcie pętla igły gumy 2×2 zakończone.

Elastyczny szyi, zamknięte z igłą

Jak obsługiwać krawędź szyi? Jeśli model szyi jest wąska, konieczne jest, aby zamknąć pętlę raczej luźne, lub nosić coś nie będzie wyglądać bardzo estetycznie ze względu na fakt, że pętla włosia. Ale jest jeden sposób, aby uniknąć tego problemu – zamykając pętlę na szyi igły. zwany także włoski sposób.

Aby rozpocząć vyvyazat dwóch lub czterech rzędach elastycznego 1×1. Jeśli dziewiarskich jest okręgiem, konieczne jest, aby to zrobić. Pierwszy wiersz: dzianiny pętle wyłącznie twarzy, galon być usunięte. Nie provyazyvaya, nić przed wyjściem z pracy. Kolejny wiersz drutach bełkot tylko twarzą tylko starannie usunąć wątek będzie w pracy.

Jest to konieczne do pomiaru gwintu ostatniej pętli (długość w przybliżeniu równą trzykrotnej długości szyi), a cięte ze zwoju. Wypełnić igły dziewiarskie (od zwykłej tępym końcu jest inaczej). Aby mieć igłę w pierwszej przedniej pętli na igłę, więc wyszła na przedniej stronie.

Teraz masz do naciągania cięciwy i sprawiają, że źle igła w następującym (końcówki igły ma zostać wydany fachowcom). Usuń niewłaściwy pętlę z igłami i wykorzystanie energii w przedniej pętli. Lend igłę z przędzy – okazuje pewną konstrukcję trzech pętlach na sznurku. Niewiele powinny być dokręcone.

Zamknięcie pętli igły Oznacza to bardzo dokładne i staranne prace, więc trzeba uważać każdą akcję.

Poprawne powtórzenie działań – schludny krawędź

Wróćmy do tyłu pętli: trzymać się złej stronie igły i dostosowania go do przodu. Pętla będzie na wątku, można usunąć go z ramion. Okazuje się, rodzaj naśladownictwa przedniej pętli.

Wątek pętli bełkot nie ciągnąć i igłę wprowadza się następujące źle. Usunąć pętlę ze szprychami. Wyciągnąć nici i igły do wstrzyknięcia do przedniego pętli, który jest usuwany z góry z ramion i do wycofania się z przodu, który ciągle jest na igłach.

Ponadto, takie działanie wykonywane kolejno: aktualny źle – usuwa się z przodu do przedniego pętli na igłę; prądu przez przodu w niewłaściwym strzał w złym szprych.

W ten sposób uzyskuje się „wąż” płynne, w pętli pętli.

Tak powinno oplesti pętlę wokół koła. Po osiągnięciu ostatniej pętli, przynieść igłę od spodu pętli.

Rozpocznie się w ostatniej pętli przodu, aby przynieść tam w pierwszej twarz i już z nim do niewłaściwej stronie w ostatnim błędzie. Gdy dzianina cały zakres, to jest konieczne, aby ustalić pozostałe „ogon” i konieczne cięcia nici. Okazuje się bardzo gładką krawędź, a ponadto bardzo elastyczne – strzela głowy i mocno szyi.

Te wskazówki mogą zapewnić wszelką możliwą pomoc dla tych, którzy nie są craftswomen jeszcze na asy dziewiarskich. Ale jeśli się uwzględnić zalecenia, wszelkie trudności powinny one powstać.