615 Shares 7045 views

"Briscoe" (organizator): recenzje w 2014 roku

Czasami chcę zmiana scenerii i przejdź do nieznanych miejsc, by zobaczyć nowy świat, pełen interesujących i ekscytujących rzeczy. Aby pobyt niezapomnianym i przyjemny, trzeba ze szczególnym uwzględnieniem doboru touroperatorów. Dobrym wyborem w tym przypadku jest „Briscoe” – touroperator, gwarancja finansowa, która jest odporny i niezawodny nawet w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. Firma jest częścią turysty gospodarstwa TH & C.


Pełne informacje na temat tej firmy

Początkowo „Briscoe” do rejestru touroperatorów został wymieniony pod inną nazwą – Lagina Travel. Potem położyć większy nacisk na wycieczki do Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tylko w 2012 roku nazwa została zmieniona na „Briscoe”. „Lagin” – touroperator z którym turyści spotkali się po raz pierwszy.

Po zmianach w spektrum usług turystycznych rozszerzył, a teraz można użyć średnia wycieczki klasowe lub korporacyjnych. Istnieje również opcja VIP-turystyka.

Dobry i wdzięczny otrzymuje „Briscoe” (organizator) opinie. Egipt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja i inne ciekawe ośrodki otwarte dla klientów firmy, które umieszcza się w hotelach należących do gospodarstwa TH & C. Miłym plusem jest obecność dziesięciu nowoczesnych dużych samolotów modeli Airbusa. „Briscoe” – touroperator, przeglądy , które są pełne pozytywnych słów o lotach, wykonane z dużych rosyjskich miastach, takich jak Moskwa, Saratowie, Samara. Przeprowadzono również loty z Sankt Petersburg, Krasnodar i wody mineralne.

„Briscoe” – touroperator, gwarancje finansowe, które mają zastosowanie w pracach sieci biur podróży, firm zajmujących się transportem i przekazanie swoich klientów. Jakość w pełni kontrolowane, a usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

wiodąca pozycja

„Briscoe” – touroperator, ocena jest dość wysoki w porównaniu z innymi uczestnikami rynku. W celu dalszej poprawy tej sytuacji, planuje wzmocnić nacisk na wycieczki do Hiszpanii i Grecji, gdzie jeździ zbyt wielu turystów.

Jest stałym elementem w rosyjskich i międzynarodowych wystawach i konkursach, dzięki czemu firma, aby dowiedzieć się więcej i więcej ludzi. Wielokrotnie przyznawane nagrody i certyfikaty zostały wydane na prowadzenie w kraju, regionu i miasta. „Briscoe” – touroperator, który podsumowuje zwrócić uwagę na dobrą cenę i szeroki wachlarz miejsc do pobytu na pobyt.

rozwinięte obszary

Wiele latać z tej firmy w Turcji, a także w Egipcie. Emirates również nie poszedł zauważony. „Briscoe” – Tour Operator (2014 opinie świadczą o tym), która jest naprawdę pobity w liderów w analizie polityki cenowej różnych firm. Czasami różnica osiągnęła nawet 10 tys. RUB. tydzień w hotelu 4-gwiazdkowego.

Więc jeśli mówimy o zdolności dostosowania się do portfela klienta, możemy powiedzieć, że „Briscoe” – touroperator, który opinie mówią, że gdy trzeba znaleźć lot w określonym terminie, nie występują jakiekolwiek problemy, a wszystkie warunki są bardzo zachęcające.

Raz próbowałem, wielu zaczyna wykorzystywać swoje usługi na stałe, widząc z organizacją prawdziwego lidera w swoim segmencie. Jest to bardzo wygodne dla tych, którzy cenią swój czas, pieniądze i komfort.

opinie użytkowników

„Briscoe” – touroperator, przeglądy, które nie koncentrują się tylko na dobrych cenach, ale także w służbie, jakości i wydajności. W komentarzach turyści wyrazić swoje myśli i postawy wobec produktów firmy. Niektórzy używają palące wycieczki, których ceny mogą być znacznie niższe niż zwykle.

Jednak są ludzie, którzy są podejrzane takich akcji i wierzę, że wszystko jest liczone z góry i są wliczone w cenę. W każdym razie, jak mówią, wszystkie ceny są w obecności firm konkurencyjnych wstępną analizę cen. Ale fakty – niezaprzeczalną rzeczą. Wiele osób mówi, że latanie w bardzo dobrych cenach z „Briscoe”. touroperator, opinii w 2014 roku świadczą o tym, że spełnia wszystkie obowiązki prawidłowo. Podejrzenia o zbyt niskim kosztem oczywiście zrozumiałe.

wątpliwości

Natychmiast wydaje się, że gdzieś w sedno sprawy i coś pójdzie nie tak, taniego ryb – Bad zupy, mówi przysłowie. Ale chodzi o to, że miejsc w hotelach i innych produktów podwykonawcom firma kupuje z wyprzedzeniem, a ona jakoś trzeba z nich korzystać.

Jest to podobne do towarów łatwo psujących się, takich jak banany i pomarańcze, które mają wdrażanie krótkoterminową. Gdy czas jest krótki, nie ma dwa sposoby: wysyłanie resztki do kosza, lub sprzedają je po niższej cenie. Czasem nawet ze stratą. Ale lepiej jest zarobić przynajmniej coś niż nic.

Z wyjazdów turystycznych działa dość tej samej zasadzie. Firma woli sprzedawać poniżej kosztów wycieczki i uzyskać pewne zarobki, niż pozwalają komórkom przygotowane dla turystów wolnych w swoim harmonogramie. Ktoś to rozumie i ma możliwość otrzymania korzyści dla siebie. Są też tacy ludzie, którzy są gotowi zapłacić pełną cenę, ale nie przejmuj się, że wszystko jest przygotowane i prawidłowo. Tutaj to wszystko zależy od preferencji i priorytetów jednej lub drugiej osoby.

Można, oczywiście, aby kopać w części ceny, ale można po prostu dobrze się bawić. Chociaż znowu wskoczyć do przygody i stać się ofiarą powiedzenie „skąpiec płaci dwa razy” nie chce. Cóż, jeśli masz znajomych, którzy dokonali już takie przylotów. Jeśli tak nie jest, można polegać na informacji zwrotnej informacji, które w najbardziej chwalona firmę.

Elastyczność na rynku

Mimo podejrzeń, wiele naprawdę nic argumentować przeciwko „Briscoe”, ponieważ firma wykonuje swoją pracę sumiennie. W okresie od 2004 roku znacznie wzrosła, a od małej firmy stała się touroperator. Mimo, że firma nie jest bardzo duży, ale jest mocno zakorzenione w swojej niszy, zaspokajanie potrzeb odbiorców, dając dobre ceny.

Mimo, że jest ktoś, a strażnicy mają gwarancję jakości i pracy operacyjnej, które w każdym przypadku uszkodzenia pokrywy, nawet jeśli się pojawi. Latem ludzie latać do Turcji i Egipcie, w zimie popularny Arab Emirates. Aby się tam dostać, trzeba mieć wizę. Wyloty są przeprowadzane nie tylko od większych miast, takich jak Petersburgu i Moskwie, ale także z innych regionów, w których usługa jest, aby usługi, które użytkownicy docenią. Nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na dodatkowe połączenia transportowego.

Dostęp do informacji

Także ludzie mają możliwość korzystania z usług serwisu, gdzie istnieje prosta wyszukiwarka. Tam można wybrać kierunek, punkt wyjścia, aby ustawić datę, liczbę osób oraz ile dni chcesz wydać na wakacje. Nie lubię klientów jakim kierunku trzeba wybrać jeden po drugim. W odniesieniu do opisów hoteli, są szczegółowe i dają dobre wyobrażenie o tym, co czeka na turystę.

Zadowolony z dobrych zdjęć i obecności karty. Jednak nie wszyscy wierzą, opisy, ponieważ niewiele osób powie złe rzeczy o swoich podwykonawców. Więc ludzie idą do specjalnych stron poświęconych tylko hotel, a tam są informacje na temat tego miejsca, które zdecydowały się osiedlić. Jeśli pokazuje wysoki rating, korzystne warunki i niezbędny zakres usług, dobra lokalizacja, to wszystko w porządku.

dobra obsługa

Na lotnisku, aby sprostać transfermeny turystów przewodnicy. Rozliczenie idzie do hotelu, gdzie turyści i eskortowane wycieczki. Wiele zależy tylko na tych ludzi, którzy są blisko i pokazać wszystkim odwiedzającym.

Jeśli chodzi o „Briscoe” tu żadnych zastrzeżeń. W ich imieniu działają dość uważny specjalistów, którzy znają swoją pracę i radzić sobie ze wszystkim.

Informacje są dostarczane w sposób szczegółowy i zrozumiały sposób, aby słuchać wszystkich zainteresowanych. Ludzie są wygodne, gdy przewodnik opowiada, jak zachowywać się w pewnych miejscach na lotnisku i inne subtelności, które zawsze można dowiedzieć się z lokalnymi ekspertami bez żadnych problemów.

To ty i tylko ty!

na wycieczkę ceny są również zachęcające. Inne firmy dostają 15-20% wyższe. Jednak grupa nie ma pracowników touroperatora. Ale skarg na pracę ze stron nie było tak, że myśli ludzi, też, pośród obaw.

„Briscoe” próbuje użyć najwyższej jakości i taniego sposobu obsługi turystycznej. Dobrze, że to rzeczywistość rynku, a przetrwa ten, kto jest w stanie dopasować się do nich. Tak, że system pracy ktoś jest niepokojąca, a ktoś wręcz przeciwnie, zachwycony powodując pochwały dla kreatywności i efektywności. W każdym razie, wyniki mówią same za siebie, a oni są pozytywne w tej sytuacji.