468 Shares 5309 views

Lekcje astronautyki: jakie kamienie węża należą do najważniejszych

Waga – siódmy znak Zodiaka, którego elementem jest powietrze, które jest konieczne dla wszystkich żywych istot istnienia. Ale nie tylko ten czynnik zależy od jego znaczenia. Wagi – symbol równowagi świata, wszystkich jej części i elementów. Ponieważ znak jest rozważany w astrologii kardynał dla całego układu zodiaku. Jest to rodzaj rdzenia światowego porządku i harmonii. Ta szczególna pozycja znaku znajduje odzwierciedlenie w tych minerałach, które oddziałują z nim.

Minerały znaku Waga

Kamienie węża, a to jest ich wyjątkowość, daje ludziom możliwość znalezienia spokoju, poradzenia sobie z burzami, które szaleją w ich wnętrzu. Ponadto mogą być używane jako talizmany, tłumiące nieprzyjazne pasje, prowadzące niedawnych rywali do pokoju i życzliwości. Wiele kamieni uważane jest za bardzo skutecznych asystentów w rozwiązywaniu sporów i postępowań sądowych. To w pierwszej kolejności. Po drugie, kamienie węża będą przydatne u tych, którzy mają problemy z nerkami, kręgosłupem, obszarem narządów płciowych (zwłaszcza kobietami), układem nerwowym. Leczenie różnych dolegliwości związanych z tymi działami naszego ciała, pisało szczegółowo mędrców i uzdrowicieli starożytności. Jako talisman, kamienie węża najlepiej noszone są w kształcie pierścienia na palcach indeksowych.

Azuryt – błękitne niebo

Azuryt to absolutnie wspaniały minerał, pochłaniający, jak się wydaje, cały bezgwadny błękit nieba wiosny. Jego duch ezoteryki jest porównywany do motylka z dużymi, zamasnymi skrzydłami. Symbolizuje element powietrzny samego znaku. Azuryty są szczególnymi kamieniami węża. Otwierają drugą, duchową wizję w człowieku, dają możliwość penetracji tajemniczej istoty rzeczy i wydarzeń, poczuć to, co ich właściciel wcześniej domyślił się. Korzystny wpływ na ludzi tych minerałów polega także na tym, że dają możliwość zobaczenia, gdzie leży kłamstwo, a gdzie jest prawda, i zachęcać ich do działania sumiennie, być uczciwy wobec świata i przed sobą. Szczególnie ważny jest kamień azurski dla ludzi z Wagi, zaangażowanych w orzecznictwo, gdzie trzeba myśleć rozsądnie, bezstronnie i obiektywnie.

Malachit jest zielenią natury, młodością życia

Nie mniej piękna i malachita – kolejny klejnot należący do Wagi i ceniony przez jubilerów. Ta kamienna przyroda zdobi nietypowe, jak mistyczne wzory, nadające mu bogaty kolor zielony – kolor trawy, liści, które produkują tlenu i dają życie całej planecie. W sferze subtelności, malachit jest kamiennym amuletem dla Wagi, ponieważ łączy świat aspiracji ziemskich i wzniosłych, duchowych (niebieskich) w harmonijną całość. Dlatego malachit pomaga w dyscyplinie umysłu, daje mądrość i spotykać się z azurytem pomaga zrozumieć najtrudniejsze i skomplikowane problemy, zrozumieć, gdzie jest prawda i gdzie leży. Robiąc kamień z tobą, człowiek nie może winić duszy, plotkować, a jakoś pokazać zły język i złe myśli.

Aragonit – blask spokoju

I wreszcie, aragonit jest kryształem, którego zakres kolorów różni się od kolorowego pomarańczowego do białego. Podobnie jak dwa poprzednie kamienie, przyciąga oko elegancją kolorów i piękna. Jest minerałem odpoczynku, pacyfikacji, kontemplacji głębi życia, Wszechświata, Kosmosu. Aragonit pomaga swoim mistrzom osiągnąć równowagę medytacyjną i zanurzyć się w sobie, wznieść się na wysokości ducha i przyłączyć się do wyższej wiedzy.