171 Shares 7666 views

Wybór nazwy dla chłopców kotów wszystkich ras i kolorów

Pojawienie kotka w domu – to zawsze szczęśliwe wydarzenie. Mały zabawny piłeczkę daje nam wiele pozytywnych emocji. On sprawia nam milsze, bardziej uprzejmy i opiekuńczy. A ile radości daje czworonożny małe dzieci lub osoby samotne! Dla nich zwierzę to nie tylko przyjacielem, ale również członkiem rodziny.

Męski lub żeński

Według statystyk, ludzie w coraz większym stopniu uszczelek. Są cichsze i są przypisane do danej osoby. Wolność kochający kot cały jego czułość i przywiązanie uwagę na potomstwo. Ponadto, niektórzy właściciele często nie wiedzą, gdzie przymocować potomstwa, podczas gdy inni nie mają czasu ani ochoty. Wysterylizować kota, czyli pozbawić jej instynkt macierzyński, niektórzy po prostu nie może z powodu litości. Poczucie mężczyzn ojcostwa nie jest właściwa. A w czasie wykastrowany kocur nawet nie rozumieją, co się stało. Czuje się gorsza, nie będzie. Wręcz przeciwnie, pozbawiony stałych potrzeb seksualnych, to będzie bardziej przychylny.

Co określa nazwę kota

Jak można nazwać kociaka? To pytanie dręczy wszystkie hosty, które pojawiły się w domu zwierzaka. Imiona dla chłopców, koty odebrać łatwe. W dużej ilości aliasów można łatwo pomylić. Aby tego uniknąć, należy przyjrzeć się swoim zwierzęciem i zastanów się pseudonimem.

Przede wszystkim, nazwy kota dla chłopców są wybierane na podstawie rasy. Jeśli dziecko z metryki, a jego słynnych przodków, to nie jest twoje wybory są ograniczone. Klub, który jest zwierzę, będzie dyktować swoje warunki. I zmienić nazwę zapisanego w kotka karty, nie można. Ale to nie znaczy, że trzeba zadzwonić malutkie buczenie długie i mylące pseudonim. Zmniejszyć swoje imię i uczynić go bardziej komfortowe dla siebie i dla zwierzęcia. Na przykład, kot Cherri Creek Buzz, możesz po prostu zadzwonić Shrek lub Cherie Buzom.

Obszar, w którym żyjesz, wpływa także przydomek. W miejscowości w głównych roślinnych niespokrewnione zwierząt łapać myszy i swobodnie chodzić po ulicy. Istnieje więc wybór nazwy dla kotów, chłopców, prosty, łatwy w wypowiem: BOB, Kuźma, Michael, Peter Tim Sam. W mieście, a wręcz przeciwnie, właściciele starają się wymyślić bardziej oryginalny nick: Shah, Neptun, agat, Ruby.

Kolor wpływa również nazwę. Wielu nie wahał się nazwać zwierzęcia zgodnie z farbowanie sierści. Najczęstsze imiona dla kotów – czerwony imbir, brzoskwinia, i na czarno – Chernish, Sooty. Niewiele osób wie, że kolor włosów determinuje naturę i charakter zwierzęcia, które należy uwzględnić przy wyborze pseudonimu.

Jakie imiona jak koty

Zwierzęta usłyszeć i dostrzec jedynie kilka pierwszych liter ich pseudonimów. Ponieważ nazwy dla chłopców, koty powinny być jasne i zwięzłe. Zaproszenie pet podwójne słowa nie mają znaczenia. Wszystkie takie same, będzie reagować tylko do pierwszej części pseudonimu.

Feline imiona dla chłopców, pożądane jest, aby wymyślić spółgłoski syczące „W”, „sh”, „ch”. Dobry nick musi nie tylko łatwe do wypowiedzenia, ale również, aby pamiętać. On Chip nazw Chuck, Chuck, szczaw, wstrząsy zwierzęta Shura natychmiast zaczynają reagować. Bardzo podobnie jak koty pseudonimów z litery „h”, „B”, „C”, „D”. Dlatego reagują tak dobrze znane wszystkim „kici, kici”. Z literami "A" i "C", można znaleźć wiele nazw: Ice, Max, Dustin, Space, Casper, placek, Whiskas, Kivis, sim, Sam, Sam Skat i innych.

Kiedy dajesz nick do kotka, nie należy zapominać, że wiele z nich, a także człowieka, mają swoją własną interpretację:

  • Agat – „dobra, dobra.”
  • Agap – "ulubiony".
  • Cleon – "chwała".
  • Kuzma – "darem, spokój."
  • Hassan – "piękny".
  • Hayat – "życie".
  • Felix – "szczęśliwy".
  • Leopold – "odważny lew".

Traktować poważnie znaczenie tego słowa, ponieważ może on nałożyć znak od losu i zachowania zwierzęcia.

Nazwy z gag

Ostatnio śmieszne imiona dla kotów stała się modna. Niektóre pet wezwanie, jak w reklamie lub kreskówek: Woody, Goofy, Tom, Boris Fixiki, Chip, Dale, Olvis. Te pseudonimy brzmią dobrze i dużo do swoich potrzeb.

Czasami kotek otrzymuje nazwę od sfery ludzkiej aktywności: kierowcy, Turnera, Szachtarem lub kasjera. Takie pseudonimy niejasne, ich zwierzęta nie rozumieją, a odchodzić zaskoczony przez szalonego właściciela fantasy.

Śmieszne nazwy kota dla chłopców – Baton, rodzynki, brodaty, Tat, Kaptur, Zyuzya – bardziej nadaje niespokrewnione zwierzęta. Dla zwierząt z rodowodem są upokarzające.

Nie jest konieczne, aby wezwać dla dziecka śmiech ludzki imię swojego przyjaciela: Victor Dmitrij Andrey, Anatolij, Eugene. Z moralnego punktu widzenia – jest to nieprzyzwoite. Chociaż wiele skrócone nazwy wejść w powszechnym użyciu i są normą.

Jak nazwać czerwony kot

Czerwone koty są bardzo nowoczesny, energiczny, inteligentny i kapryśna.

Wszystkich jego krewnych, chyba że są one najbardziej arogancki. Czerwone właściciele zwierząt starają się podkreślić ich ognisty kolor. Pamiętaj Kreskówki Garfield uporządkowanego i dobrego Leopold z reklamowego Maurice chubby, wesoły Ryzhik z gry komputerowej? Nazwy tych bohaterów, wiele nazwali swoje zwierzęta. Wymyślać, można wymyślić pseudonim nie gorzej.

Imbir kotek może być wywołana przez dowolną nazwą, wiąże się z ogniem, słońcem i jasnym pomarańczowym kolorze: Sunny oznacza „słoneczny” Gold – „złoto”, AOB – „ogień”.

bohater biblijny Adam, Bóg ukształtował z czerwonej gliny, rudowłosa, przystojny, Achilles, który dzielnie walczył podczas wojny trojańskiej – nie jest to powód, aby nazwać kota przez ich nazwy.

Crafty jest możliwe podanie pseudonimu lub Fox Fox (z języka angielskiego. „Fox”). Miłujących wolność i niezależne zwierzę można nazwać Lion. Kundel bestia lepiej wymyślić nazwy dla chłopców kot rosyjski: Citrus, brzoskwinia, pieprz, Solnysh, rzodkiewka, Chestnut. A zwierzęta z dokumentami lub podać pseudonim Carmine Agate (nazwa czerwonych kamieni).

Przez znaki, czerwony buczenie przynieść do domu bogactwa i szczęścia. Takie nazwy czerwone kotów, jak Bucks, Dolar, funt byłoby bardzo właściwe. PET o symbolicznej pseudonimem jest związana przyciągnąć bogactwo do swojego domu i powodzenia.

Nazwa dla czarnego kota

Pogląd, że czarne koty przynoszą pecha, niesprawiedliwe. Są to najbardziej towarzyski, czuły i posłuszny, szybko przypisane do danej osoby, jeśli czują swoją miłość.

Najczęstszymi pseudonimy stały Chernish, okopcony i barów. Chociaż można znaleźć więcej ciekawych nazw dla czarnych kotów: czarny, Schwarz, Duggan, Douglas.

przesądy Kotek może dać dziecku imię szczęście, szczęście Ray lub, tłumaczone jako „szczęśliwy”.

Miłośnicy zagadek i tajemnic docenią nazwy dla czarnych kotów mistycznego dzieła: Voland, Behemoth, wilk, tatarskie, Demon, Lucyfer, Elvisa, Bes. Lub zadzwoń do Plutona na cześć boga podziemi.

Shustriki doskonałymi pseudonimy z humorem: pirat, Raven, umorusany, Mowgli, Spy, olej opałowy, smołę, Brown, Ebony, Mamba, Moor.

Nazwy Marquis, Baron, Corby ( "ciemny"), Sander (z języka francuskiego. "Ash"), Ashley (z angielskiego. "Ash") Broin ( "Raven") może nick puszysty kot.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, spróbuj mówić sobie przydomek kilka razy i obserwować reakcję kotka. Czasem zwierzę nazwa tylko niektóre preferencji i zaczyna mówić, a to ułatwia wybór gospodarzy.

Ksywka dla białych i szarych zwierząt

Szare kocięta najbardziej szkodliwe i kłótliwy z ich krewnych. Są one zamknięte i lubi samotności. Szary zwierzę nie będzie działać nawet bez powodu się przytulać do właściciela.

Niespokrewnione zwierzęta dobrze nadają imiona dla kotów rosyjskich chłopców: dymu, popiołu, duch, Grey, granit, Chrome. A można po prostu wymienić Vaska. Jakoś pseudonim często stosowany szare osobników.

rodowód Svoenravtsam należy wybrać dźwięczny i piękne imiona: Asher Gray, Tom, mysz, Bert Frey, obłoku dymu.

Białe koty są najbardziej bolesne. Często mają problemy z rozprawy. Przynosząc do domu takiego zwierzaka, należy sprawdzić, czy nie jest on głuchy? Być może dziecko jest jak co wybrać nazwę.

W białe koty ciężkiego i paskudny charakter. Ich nastrój zmienia się szybko. Zwierzęta są bardzo kapryśne i obrażony przez gospodarza, nawet jeśli jest on po prostu nie spojrzał. Jednak te czworonożny kochał pieszczoty i wymagają od swojego właściciela.

Ksywka zwierzaki często kojarzy się z czymś jasnym, miękkie i puszyste. Większość tradycyjnych pseudonimy – Puszyste i kuli śniegowej.

Preferowane przez wielu właścicieli i zabawnymi nazwami dla kotów: Zephyr, kefir, pierogi, białko, Bawełna, Tide, Ariel.

Fani Beaux więcej nazwisk, jak będą takie jak Lotus, Ice, Rein, Iris, Albus, biały, zima, limonka, Yuki Tetra Angell. Wszystkie z nich są związane z białym kolorem.

Nazwy dla brytyjskiej rasy kotów

Dziś jest bardzo popularny kot rasy brytyjskiej. W związku z modą, wiele osób płacić za okruchy z dokumentów dostępnych i pluszowe futro zabawnymi uszami. Rodziny z małymi dziećmi, eksperci radzą, aby rozpocząć tę szczególną rasę. W odróżnieniu od innych, na ich wełny praktycznie żadnych alergenów.

Feline imiona dla chłopców najlepiej jest wybrać brytyjskiego majora. Pusik, Zhorik, Pokemon Luntik nie pasują. Te zwierzęta – prawdziwi arystokraci. Są inteligentne, niezależne i umyślne. Ich nazwy powinny zawsze zawierać sens i być korzystnie pochodzenia zagranicznego. Na przykład, Michael, Harry, Johnny, James Jackson, Kevin, Brooke, Charles, Steve, Will.

Można wybrać pseudonim, przypominający historycznej ojczyzny tych zwierząt: Lord, King (Król), Mister, Duke (Duke), hrabia (Hrabia), bogaty (Rich). I nazwiska Leo i Richard będą związane z godłem kraju i jego założyciela.

Nazwy dla Szkotów

Brytyjskich i szkockich Rasy kotów są bardzo podobne w wyglądzie, a wielu z nich są zdezorientowani. Jeśli spojrzeć na nich uważnie, można zauważyć różnicę. Niektóre Scots czubki uszu są obniżone. Są mniejsze niż brytyjskie koty płaszcz nie jest tak gruba, mają inny charakter i nawyki. Zwierzęta szkocka rasa bardzo aktywne, kochają grać i dobrze się dogadać nawet z psami w mieszkaniu. Oni nie mają żadnego poczucia agresji.

Feline nazwy dla Szkotów chłopców trzeba także wybrać bez ironii. Brak bezsensowne, głupie przezwiska nie powinno być.

Pomyśl, na przykład pseudonim pochodzi od nazwy ich „domu” kraju lub jego kapitału: Schott, Landes, Eddie. Pamiętaj stan znaków Szkocji. Kotek można nadać Lewa nick lub niepowtarzalny. Lub zadzwonić każdy pet lubiłem imię. Wybierz – Alan Boyd, William, Jack Donald Gordon, Clyde Cameron, Nevin, Roy Ross, Evan.

Należy pamiętać, że kot nick dziennie mówisz więcej niż jeden raz. Zatem wybrać ten, który można łatwo wymówienia. Najważniejsze jest to, że nazwa dziecko lubiłem go, a on stał się bardziej skłonny do reagowania.