611 Shares 4560 views

Bateria słoneczna nowej generacji do kraju dla prywatnego domu: opinie, zdjęcia

W związku z aktywnym rozwojem technologii istnieje więcej możliwości ekonomiczny i bezpieczny sposób ogrzewania domów za miastem. Bateria słoneczna nowej generacji – możliwe jest uzyskanie energii z naturalnych zjawisk do tej samej niewyczerpaną energią słońca.

Co jest dobre?

Pierwsze ogniwa słoneczne były przez długi czas. Dziś te systemy są zmodernizowane i udoskonalone, więc mieć możliwość wyboru nowych metod ogrzewania. Panele słoneczne do prywatnych domach mają szereg zalet w porównaniu ze zwykłymi metodami ogrzewania pomieszczeń:

 1. Twoje mieszkanie będzie zaopatrzone w ogniu, tak samo jak jest to potrzebne.
 2. Będziesz zawsze być utrzymywane pod kontrolą na poziomie równowagi temperatury w domu, który jest wygodny dla Ciebie.
 3. Instalacja grzewcza będzie w pełni zautomatyzowana, i nie ważne jak prace publiczne usługi.
 4. będzie można zaoszczędzić na energii opłacane przez fakt, że różne baterii długiego życia.

cechy konstrukcyjne

Ogniwo słoneczne nowej generacji jest ogniwo fotowoltaiczne, pakowane do wspólnych ram. Każda komórka jest utworzona z materiału półprzewodnikowego, zazwyczaj krzemu. Promienie spaść na metal, jest podgrzewana, pochłania energię. Pod wpływem przepływu energii uwalnianej elektrony półprzewodnika. Fotokomórka jest uzupełniony przez pole elektryczne. Jego zadaniem – do prowadzenia swobodnych elektronów w określonym kanale, a to przyczynia się do tworzenia tego przepływ prądu elektrycznego. Górny i dolny fotokomórki można uzupełnić styków metalowych, dzięki czemu prąd mają być przesyłane przez drutu, który zapewni miejsca pracy i innych urządzeń.

Jak to działa?

Bateria słoneczna nowej generacji w klasycznej postaci urządzenia jest następująca:

 • akumulator, który służy jako źródła prądu stałego;
 • Akumulator posiada urządzenie, które steruje ładunek;
 • falownika, którego zadaniem – konwersja DC na AC.

Sam akumulator – ogniwo słoneczne (zwany również ogniw fotowoltaicznych), w którym energia słoneczna jest przekształcana w energię elektryczną.

Zasada działania

Panele słoneczne do prywatnego domu – opłacalna i proste, choć kosztowne rozwiązanie. Spetsiliasty notatka, że pomimo dużych inwestycji, system będzie spełniać tych kosztów w ciągu roku od operacji. Ponadto, może być stosowany przez cały rok. Zasada działania stacji solarnej jest następująca:

 1. Głównym źródłem energii są promienie słoneczne. Dzielą się one na płycie – cylindrycznych grzejników, które są usuwane w pudełku. Jej górna część jest całkowicie osteklyat i zamienia się w słońcu. To w tych polach i gromadzi ciepło, które jest przekazywane przez system.
 2. Promienniki mogą być spawane ze stalowych rur, i konieczne jest, aby wybrać artykuły o różnej grubości.
 3. Ściany pudła powinny być wykonane z płyt o określonej grubości i długości. Do dołu służy sklejki, płyt pilśniowych twardych, a zysk jest wykonywana szyn. Ważne jest, że pole zostało starannie zaizolowane. Aby to zrobić, panele słoneczne do domku izolowane pianką.

Bierzemy pod uwagę niuanse

Oczywiście, stacja słoneczna – jest to opłacalne, łatwe, wygodne i uniwersalne. Ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kilka cech ich instalacji:

 • wskazane jest, aby umieścić panele słoneczne, jeśli dużo słonecznych dni w danym regionie;
 • Instalacja systemu jest drogie, szczególnie jeśli trzeba dostarczyć energię duży dom. Ale panele słoneczne do domu otrzymała dobre recenzje to tylko ze względu na fakt, że mimo wysokich kosztów, system płaci za siebie już w pierwszych latach funkcjonowania;
 • Stacja do efektywnej pracy, ważne jest, że kąt nachylenia dachu wynosi nie mniej niż czterdzieści pięć stopni. Wokół akumulatora nie powinny być wysokie budynki, drzewa, tworzące cień, utrudniając tym samym sprawne funkcjonowanie stacji;
 • podczas instalacji paneli na dachu, trzeba pamiętać, że elementy systemu są imponujące wagi. Więc zastanów się ich pozycji na dachu.

Rodzaje i funkcje

Panele słoneczne do domów prywatnych mogą być przedstawione w formie małych lub dużych systemów fotowoltaicznych. Uważane są za małe panele, akumulatorów, które mają maksymalne napięcie 24 woltów. Według opinii tych systemów wystarczy, aby zapewnić energię w ilości wystarczającej dla usług telewizji lub oświetlenie w domu. Szczególnie duże systemy – możliwość zapewnienia mocy elektrycznej domu średniej wielkości.

Średnia baterii zawiera co słoneczne kolektora próżniowego, a (kontrola działania systemu effektivnosst) kontrolera, pompa dostarcza płyn chłodzący do zbiornika ze zbiornikiem, przy czym zbiornik wody, pompę ciepła i grzejnik elektryczny. Przy dużej instalacji grzewczej moc może nie tylko zapewnić ciepłą wodę w domu, ale także zamontować podgrzewaną podłogą.

Co brać pod uwagę?

panele słoneczne do kraju może stać się alternatywnym źródłem ogrzewania, ale do osiągnięcia tego celu ważne jest, aby zainstalować go poprawnie. I za to, po pierwsze, musimy przejść od liczby mieszkańców w lokalu, a po drugie, od powierzchni mieszkania, a po trzecie, ilości zużywanej energii. Elektrowni słonecznej do ogrzewania domu kraju ważne jest, że jego dach miał kąt nachylenia wynosi nie mniej niż trzydzieści stopni, a sama roślina powinna znajdować się na najbardziej słonecznej stronie.

Jakie są korzyści z nowej generacji baterii?

Korzystanie z energii światła słonecznego jest badana nie jest pierwsze pokolenie naukowców. W konsekwencji, nowoczesny baterii słonecznych nowej generacji został opracowany. Jego wyjątkowość jest to, że będzie dostarczać energię w domu, nawet jeśli pokryte chmurami niebo. Aby utworzyć baterii wykorzystania widma nanotechnicznych częstotliwości fali. W konsekwencji, podobnie jak elektrownie słoneczne będą bardziej ekonomiczne, poza sam akumulator jest film, który można wkleić na jakichkolwiek artykułów gospodarstwa domowego. Jak mówią opinii, konieczne jest zainstalowanie takiej elektrowni w otwartym polu z zajęciem dużych obszarów, które generują dużą ilość energii słonecznej.

Jeszcze bardziej doskonały system stalowych paneli słonecznych nowej generacji na bazie domowego – ołowiu perowskitu zastępuje cyny. Według twórców, to rozwiązanie technologiczne prowadzi do tego, że sprawność współczynnika baterii jest znacznie większa niż przy użyciu ołowiu. Oprócz poprawy efektywności może także obniżyć koszty produkcji nowych stacji.

Tesla: co jest takiego specjalnego?

Jeśli czytasz opinie tych, którzy zaryzykowałem i zainstalować system solarny na swojej stronie kraju, można wyciągnąć następujące wnioski. Właściwie podchodzić proces montażu i doboru elementów konstrukcyjnych, mogą tworzyć całkiem nowoczesny i bezpieczny system, który zapewni minimalną ilość energii nie jest największym domek letniskowy. Ponadto, technologia nie stoi w miejscu i mieć możliwość oceny nowoczesnych paneli słonecznych nowej generacji Tesla. Amerykańska firma Tesla wprowadzone innowacje. Solar bateria moc może zapewnić o energii elektrycznej.

Jako twórców, nowy system Powerwall są dobre, że będą one magazynować energię, więc są one nawet w bezsłoneczny dni mogą być użyte. W dłuższej perspektywie Stanów Zjednoczonych planuje całkowicie przejść na nową generację nowych źródeł energii. sprzedaży akumulatorów Powerwall już się rozpoczęła!

Mogę zrobić mój własny?

Panele słoneczne do domu otrzymała dobre recenzje i jest nadal ze względu na fakt, że mogą one być zbierane łącznie z ich własnymi rękami. Aby to zrobić, trzeba przygotować elementy strukturalne przyszłej stacji:

 • Zbiornik i forebays, który będzie zlokalizowany na poddaszu domu;
 • poziom wody w komorze musi znajdować się powyżej poziomu wody w zbiorniku wynosi co najmniej jeden metr;
 • kolektory słoneczne znajduje się na południowej stronie domu, na dachu, zgodnie z kątem trzydziestu pięciu do czterdziestu pięciu stopni;
 • Elementy konstrukcyjne systemu łączenia dwóch typów rur – cala, pół cala;
 • Wszystkie połączenia rur muszą być zamknięte i izolowane maksimum;
 • System ogrzewania słonecznego są wypełnione wodą.

A co zimą?

Wielu twierdzi, że nowa generacja baterii słonecznych może być używany tylko w lecie. Zdjęcia pokazują, że w zależności od objętości przestrzeni systemu mogą być bardzo różne rozmiary. Jak dla funkcjonowania stacji w zimie, programiści Uwaga: głównym źródłem ich pracy – jest to światło słoneczne i promieniowanie elektromagnetyczne osiągnie Ziemię w każdej porze roku. Po prostu, kiedy przeważnie wyprodukowany nieco mniej energii. Panele słoneczne będą efektywnie pracować nawet w kontakcie z nimi śniegu. Ale konieczne jest, aby zrozumieć, że w zimie skuteczność systemów nadal niższy niż w letnim słońcu.