444 Shares 4145 views

Mercedes C 180 – niezawodność i Prestige

Zwolnienie konkretnego modelu pojazdu, producent skupia się na pewnym rodzaju nabywcy. Mercedes S 180 jest przeznaczony dla osób, które cenią sobie prestiż swojego życia, komfortu i wolą klasykę. Jednak w tym samym czasie chętnie akceptują duży postęp techniczny.

Model na okładce bagażniku otaczającej logo „C”, co oznacza „CD”, został zastąpiony przez mercedesa 190 w dziewiętnaście dziewięćdziesiąt trzeciego roku. „Tseshka”, jak nazywają go rosyjscy kierowcy, przestronne i prestiżowych od swojego poprzednika, a zatem bardziej popularne.

Mercedes C 180 jest tylny napęd sedan. Modele tej linii maszyn wyposażony w silnik benzynowy, umieszczenie go z przodu, w położeniu podłużnym. Silnik Shestnadtsatiklapanny ma cztery cylindry. Jego moc jest w sto sześćdziesiąt pięć koni mechanicznych. osprzęt silnika obejmuje turbo i jego obsługa odbywa się bezpośrednio w czasie wtrysku benzyny.

Mercedes S 180, właściciele opinii przekonuje w jego zdolność do utrzymania przy przenoszeniu dynamiczną jazdę, przyspiesza do prędkości stu kilometrów na godzinę w zaledwie dziewięć sekund, maksymalna rozwijanie go do 220 km / h. Przemieszczenie bagaż pojazd jest sto siedemdziesięciu pięciu litrów. To jest wielki rozmiar dla samochodu należącego do klasy „coupe”.

Modyfikacja Mercedes S 180 AMG wyróżnia się władzy. Zespół silnika jest wykonane ręcznie. produkcja dokładność przyczynia się do możliwości silnika, aby rozpędzić auto do setki w cztery i pół sekundy, a przez następne dziewięć – do dwustu pięćdziesięciu. Nie ma w tym nic dziwnego. Fakt, że moc posiadana przez wolnossący silnik V8, w zależności od konfiguracji wynosi 457 lub 487 KM Zatem objętość 6208 centymetrów sześciennych. Na podstawie tych cech, Mercedes C AMG 180 można śmiało sklasyfikowane jako klasy samochodów sportowych.

Samochód jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, która ma siedem etapów. Jednocześnie jego wyposażenie obejmuje manetki wiosła, które umożliwiają kierowcy wybór ręczny, tryb podstawowy lub sportowej, jeśli to konieczne. Skrzynia ta przyczynia się do szybkiego uruchomienia maszyny bezpośrednio ze strony.

Wyróżnienia Mercedes S180 AMG zasługuje na swój wygląd. Model urządzone wyłączne dyski typu mającego wymiary vosemnadtsatidyuymovye. W tym przypadku, rozszerzone nadkola i sprawiać wrażenie aerodynamicznego stylizacji. Dodatkową ozdobą samochodu jest spektakularny spoiler wykonany z włókna węglowego, który jest otoczony przez krawędź bagażnika. W środku znajdują się wkładki z takiego samego materiału. Jednak najbardziej uderzający samochód dekoracji – markowe stylowe fotele.

Mercedes C 180 ma doskonałą stabilność i manewrowość niezawodność podczas jazdy na wszystkich drogach. Tak więc samochód bardzo ekonomiczny. W mieście silnik wykorzystuje dziewięć litrów paliwa, a jazda na szosie poza metropolią wymaga nie więcej niż pięć litrów na sto kilometrów.