744 Shares 3165 views

Andrei Rozhkov: Członek zespołu Biografia „Ural pierogi”

Andrei Rozhkov łączy kilka wcieleń – przykładowy rodzinny człowiek, osoba jowialny i twórczego. Chcesz wiedzieć, gdzie się urodził i wykształcony? Jaka jest jego sytuacja? Jesteśmy gotowi udzielić Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat artysty.

Andrei Rozhkov: biografia

28 marca 1971 – data urodzenia naszego bohatera. Rozhkov Andrey Borisovich urodził się w Swierdłowsku (obecnie Jekaterynburg). Wyszedł od zwykłej rodzinie robotniczej. Rodzice starali się zapewnić synowi wszystko, czego potrzebujesz – ubrań, zabawek i innych rzeczy.

W szkole, nasz bohater dowiedział się pożywkę. W swoim pamiętniku było pięć i dwa. Exact Sciences Andrei podane trudne. Ale z humanistycznych miałem żadnych problemów.

młodzież

Po szkole, Andrei Rozhkov poszedł do wejścia na Ural Instytut Politechniczny. Chciał, aby uzyskać specjalistyczne „inżynier spawania.” Jednak nasz bohater trzykrotnie udało egzaminy. A kiedy Andrew ostatecznie przyjęty na uniwersytet, stracił zainteresowanie nauką. Był do gustu wesoły życia studenta. Rogi stale hit ekipę budowlaną. Jest on działał jako Joker. Żadne wydarzenie nie zostało rozrywki bez jego udziału.

sukces

W 1993 roku Andrei Rozhkov (patrz zdjęcie. Powyżej) stworzył zespół „Ural kluskami” uczestniczyć w humorystyczny wieczorem. Chłopcy udał się do obozu sportowego „Tęcza”. Ich występ wywołał emocje wśród publiczności.

W 1995 roku „Ural pierogi” udał się do Moskwy. Były one działać na scenie głównej KVN. W eliminacjach wzięło udział 50 zespołów. Konkurencja była duża. Ale zespół z Jekaterynburgu udało się włamać do 1/8. Z sezonu na sezon „Ural pierogi” umocniła swoją pozycję. Urocze dostaliście całą armię fanów. To był prawdziwy sukces.

życie osobiste

Joker Andrei Rozhkov jak wiele kobiet. Nie wszyscy fani są świadomi stanu cywilnego artysty. Mamy Spieszę ich zawieść – w KVNschikov serce od dawna zajęte. On jest żonaty z jego prawnie wybranego Elvira. Ich ślub odbył się dopiero po 6 latach randek. Para długo żył w małżeństwie cywilnym. Andrew i Elvira wierzyli, że pieczęcią – sprawą drugorzędną. Najważniejsze – miłość i zrozumienie.

W pewnym momencie Rozhkov sobie sprawę, że chce połączyć swoje życie z Elvira. Uczynił ukochanego oświadczyny. Powiedziała, że tak. Ślub odbył się w jednej z najlepszych restauracji w Jekaterynburgu. W uroczystości wzięli udział bliskich przyjaciół i krewnych młodej pary, a także kolegów Rozhkov. Wkrótce para pierwsze dziecko urodziło – syna Szymona. Po filmowanie, próby i występy młodego ojca dosłownie na skrzydłach poleciał do domu. Ucieszył się wykąpać i przebrać syna.

Po 5 latach w rodzinie Rozhkovs się uzupełnianie. Urodziła drugiego syna. Chłopiec o imieniu Piotr. Rodzina mieszka w dużym domu, znajduje się w sektorze prywatnym w Jekaterynburgu. Andrei Rozhkov musiał dosłownie rozdarty na dwie miast, ponieważ pracuje w Moskwie.

Konkludując

Teraz, gdy wiesz, w jaki sposób do sukcesu i uznania widz był Andrei Rozhkov. Życzymy rodzinie dobrobyt i artysty twórczej inspiracji!