163 Shares 4055 views

Lek „Bezornil”: Opinie i zalecenia

Lek „Bezornil” jest naturalnym narzędziem protivogemorroidalnym który stworzył unikalną recepturę tradycyjnej medycyny chińskiej. Lek wytwarza się w postaci brązowego jednorodnej maści, znajduje się w rurze z tworzywa sztucznego i ma specyficzny smak, i czopki.

Zarówno w postaci kompozycji obejmują roślinne składniki lecznicze, takie jak perełki, piżmo, bursztyn, borneol, Calamine, boraks, bezoar bydła i innych substancji. To połączenie sprawia, że można skutecznie wyeliminować witrynę choroby i jej okolic bolesne objawy.

Akcja „Bezornil” lek

Opinie, pacjenci korzystają leki wskazać jego skuteczności. Spowodowane jest to za pomocą tej kompozycji. Zatem calamine zapewnia ochronę przed uszkodzeniami o różnym charakterze, posiada powłokę, ściągające, antyseptyczne działanie. Borneol "bali" hemolitycznej Streptococcus, Staphylococcus aureus, Escherichia coli i Streptococcus pneumoniae.

Dzięki tej maści „Bezornil” jest skuteczny w leczeniu wielu konkretnych dolegliwości. Bydlęcej Bezoar jest wiarygodnym immunostymulujące, Pearl ma miejscowe działanie przeciwbólowe, a bursztyn bierze udział w regeneracji tkanek. Z kolei, piżmo pozwala zatrzymać zapalenie, a wiertarka stoi łagodny środek antyseptyczny.

Wskazania i przeciwwskazania narkotyków „Bezornil”

Opinie pacjentów zaleca się stosowanie leku w różnych formach hemoroidy, w obecności szczeliny odbytu, egzema odbytu.

Pomimo faktu, że lek „Bezornil” (świece lub maść) nie jest chemia, wykonane z naturalnych składników, wciąż istnieją ograniczenia w leczeniu, do którego specyfiką lub nadwrażliwość organizmu na składniki.

Efektem ubocznym „Bezornil” lek

Referencje wskazać pewne negatywne skutki, gdy stosowane środki protivogemorroidalnogo, które mają bezpośredni związek z przeciwwskazaniami. Kiedy nadwrażliwe substancji czynnych pacjentowi może być reakcje alergiczne na skórze, wysypkę, pokrzywkę. Podobne anomalie ustępują po zaprzestaniu leczenia, jednak nadal używać środków takich pacjentów nie jest zalecane. wykryto przedawkowania.

Instrukcja użycia leku „Bezornil”

Opinie ludzi, którzy korzystali z narzędzia do wskazania możliwości jego zastosowania, które zależą od konkretnej choroby. Zatem, gdy węzły wewnętrzne pęknięcia i hemoroidów powinni stosować maści, wprowadzając go z dyszy nasadki dwa razy dziennie, do odbytu i po defekacji. W obecności węzłów zewnętrznego, pęknięcia i wyprysk cienką warstwę maści powinny być stosowane do uszkodzonych obszarów dwa razy dziennie.

Analogi „Bezornil” lek

O podobnej strukturze chemicznej można kupić narkotyki „Relief”, „Anuzol”, „Poktozan”, „Ichtiol”, „Gepatrombin”. Leki te mają podobny efekt terapeutyczny. W końcu, niezbędne leki muszą być przepisane przez lekarza po zbadaniu specyfiki ciała i badania czytania.