394 Shares 5643 views

Seksowne dziura dżinsy: własne ręce, aby je szybko i łatwo

Więc dziewczęta ułożone: właśnie kupił dżinsy, ponieważ chcemy, aby nowy. Najbardziej krótkowzroczne cierpienia skapitulować ciśnieniu pożądania. Ale prawdziwy twórczy fashionistka, nawet z bardzo noszone parę zrobili fantastyczną rzecz! Oczywiście, jesteś przedstawicielem stylowej grupy dziewcząt, które są postrzegane z zazdrości i próby skopiowania. Skąd wiemy? To bardzo proste: jesteś zainteresowany informacjami o tym artykule. Więc niech nam razem zrobić dziurę w dżinsach własnymi rękami, i na tym samym czasie szalonych zavistnits i chłopców. Chodźmy od prostych do bardziej skomplikowanych opcji.

Podzielić dżinsy noszone na dwie kategorie: te, które tworzą się same, a otwory w dżinsy, wykonany własnymi rękami, albo w fabryce. Oba mogą być pięknie odnowione, nadaje produktowi niepowtarzalny atrakcyjny wygląd.

Wytrzeć dziurę w odpowiednim miejscu w pożądanej wielkości, można użyć nożyczek i kije ściernym lub nawet tylko tarka kuchenna (ta strona, na której ziemniaki krzesiwo na placki ziemniaczane).

Nieoczekiwany dziura w kolano „spotkanie” z ostrymi przedmiotami przekształcić ładny element dekoracyjny. trzeba będzie zniszczyć odpowiedni rozmiar tkaniny, nici w tym samym tonie, a wraz z nożyczkami igłowych. Wyciąć otworów gwintowanych brudny. Usuń dżinsy na lewą stronę. Shred Pin i baste.

Ponownie, należy wyjąć jeansów już na przedniej stronie i szycia ściegu rozdrabniają przędzy wybranych jako krzyżowania i śniegu.

Na tej samej zasadzie wiercenia otworów w dżinsy z własnych rąk, można zaktualizować za pomocą gipiury i koronki. Szyć taśmy sem z bocznymi szwami na odwrotnej stronie spodni na poziomie zadrapania.

Wyłożyć na przedniej stronie.

Teraz nadszedł swoje ulubione spodnie, prawda?

Ale ładne dżinsy dla dziewcząt z silnym układem nerwowym, którzy nie boją się przyciągnąć uwagę wszystkich:

Pomimo pozornej złożoności proste. Ostrożnie ostre nożyczki, cięte wewnętrzną kieszeń oraz „nadkarmannuyu” z drelichu wzdłuż szwów. Nie bój się, to strata materiału nie wpłynie na komfort noszenia spodni.

Wreszcie, najbardziej złożone i jednocześnie superseksualnuyu wersja holey dżinsy.

Aby zrobić taką dziurę w dżinsach z własnych rąk, trzeba będzie oryginalny styl, który szwy są cięte skrawki materii w ten sposób. Najprawdopodobniej twój opcja różni się od tego przedstawionego w próbce. Przyjrzyj się uważnie swoich dżinsów i zdecydować, jaki rodzaj szwów pozwala ciąć materiał bez narażania modelu.

Wspaniałą rzeczą jest – wiele opcji i unikatowych kształtach i stylach. Jest to – w dalszym ciągu aktualna moda 2011! Dżinsy mogą być bardzo sexy, wycięte otwory są tutaj:

Głównymi składnikami sukcesu tej działalności: dokładność, cierpliwość i dokładność. Przed przystąpieniem do cięcia diamentów, trzeba dokonać dokładnej układ na odwrotnej stronie spodni. Psuć coś łatwo, a drugą szansę te dżinsy nie może przyjść!