758 Shares 4017 views

Jak wskazano przez „all inclusive” i co to jest?

Wyobraźmy sobie wakacje, gdzie tak naprawdę nie potrzebują pieniędzy, od momentu opuszczenia samolotu, do czasu, kiedy wrócisz. Wszystkie posiłki, usługi hotelarskie, napoje, rozrywka, sport, transfer na lotnisko i wiele więcej – wszystko wliczone w jednej niskiej cenie. I nie ma rolnicza – w rzeczywistości, nawet nie wolno!

W ciągu ostatnich pięciu lat, preferencje turystów na kupony „All Inclusive” wzrosła o jedną trzecią. Są one tak popularne, że niektórzy z wiodących touroperatorów są teraz tylko sprzedają tego rodzaju wyjazdy. Więc czy to rzeczywiście atrakcyjne, jak stosowane w reklamie?

Jak wskazano przez „all inclusive” i co to znaczy?

W tych trudnych ekonomicznie czasach takie wyjazdy są atrakcyjne. Ich głównym punktem – że płacąc jedną cenę za wszystko z góry, wiesz dokładnie, ile będzie kosztować podróż, i nie trzeba się martwić o to, co będzie musiał wydać więcej niż można sobie pozwolić.

Czy to jest tańsze? Mówiąc o tym, jak oznaczono „All Inclusive” w rundzie reklamy, trzeba zwracać uwagę na wszystko, co jest napisane drobnym drukiem.

To dlatego, że rzeczywistość z tych propozycji może być inna. Niedawne badania przeprowadzone przez niezależnych badaczy wykazało, że ponad trzy czwarte turystów, którzy dokonali wyboru na rzecz „all inclusive” w końcu zostali zmuszeni do płacenia za usługi, które powinny być uwzględnione w cenie zezwolenia.

Dlatego przed zakupem wycieczki, bardzo ważne jest, aby sprawdzić, czy rzeczywiście odnoszą się do kosztów.

żywność

Jak wskazano przez „all inclusive” w stosunku do władzy? Powszechnie przyjmuje się, że w cenę wliczone wszystkie posiłki w ciągu dnia. Jednakże, może to oznaczać, że tylko produkty oferowane w holu głównym hotelu (szwedzki stół), już w cenie. W związku z tym trzeba będzie dodatkowo płacić za jedzenie w jakiejkolwiek innej restauracji lub baru.

Wybór droższego wycieczkę „all inclusive”, może się okazać, że kwalifikują się do, być może jedna lub dwie kolacje w menu każdego tygodnia. Jednocześnie, istnieje znaczna liczba ośrodków i hoteli, gdzie termin jest bardziej hojne oferty.

napoje

Wiele wycieczki „All Inclusive” ograniczenie dostępności alkoholu odwiedzających (oferującego bezpłatne tylko produkty lokalne). Oznacza to, importowane piwo, koktajle i wina są płatne. Ale są też inne poziomy usług, które obejmuje napoje nawet premii za darmo.

działalność

Jest to kolejna kwestia problematyczna w kategoriach oznaczonych jako „all inclusive”. Wycieczki, zmotoryzowane sporty wodne, trening sportowy, a zabiegi spa rzadko są zawarte w zezwoleniu. Ale znowu, istnieją wyjątki, ponieważ kwestia ta musi być badane bardzo ostrożnie. Czasami koszt wycieczki zawiera kilka krótkich wycieczek i sportów plażowych.

Opieka nad dziećmi

Odpoczynek „all inclusive” zazwyczaj polega na organizowanie rekreacji i spędzania wolnego czasu dla młodzieży. Ale z powodu wyższych wymagań dla personelu zaangażowanego we wczesnym dzieciństwie, za organizację pracy z trzech czteroletnie dzieci klientów trzeba dodatkowo płacić. Ponownie, niektóre z droższych hoteli może nawet oferują usługi opiekunki dla dzieci w cenie.

Dlatego przed zakupem wycieczki chcesz znać odpowiedź na każde z zagadnień omówionych powyżej. Dzisiejsze propozycje są tak różnorodne, że można odebrać bilet z odpowiednią wartością dla ciebie i zamówione usługi łatwo.