516 Shares 9602 views

Mini aborcja – sposoby

Do tej pory żaden pojedynczy poglądy na temat aborcji. Wielu ludzi jest całkowicie przeciwko nim, podczas gdy inni wyraził „za”, ale tylko w wyjątkowych przypadkach. Jedną z odmian aborcji jest mini aborcja.

Zaleca się tej procedurze ciąży, która nie ma więcej niż 4-5 tygodnie. Mini aborcja próżnia jest stopniowo znikają, ustępując bardziej progresywny aborcja medyczna, która jest dzisiaj w krajach rozwiniętych wynosi około 80% wszystkich aborcji.

Pomimo faktu, że kraje europejskie starają się zastosować mniej próżni mini aborcji w naszym kraju jest to dość powszechna metoda. Metoda ta została wynaleziona w latach 60-tych ubiegłego wieku. Poprzez mini aborcji w ten sposób, że płód jest zasysane, a nie ociera, jak to miało miejsce przez wiele lat. Pomaga to zminimalizować szkody dla kobiecego ciała i nie przynoszą szkody dla funkcji rozrodczych. W porównaniu z łyżeczkowanie, aborcja jest bezpieczniejsza mini 6-8 razy.

Jak już wspomniano, dwa rodzaje mini aborcji przeprowadza się w naszych klinikach – próżniowe medyczne oraz:

– aborcji opiera się na wykorzystaniu szczególnych leki wywołujące odrywanie płodu i skurczów macicy. Przeprowadzanie takiej procedury mogą zostać przeprowadzone w okresie ciąży w czasie krótszym niż 7 tygodni. Metoda ta eliminuje skutki aborcji;

– Procedura mini aborcji próżniowej znajduje się zaledwie kilka minut i kilka godzin kobieta może iść do domu. Przeprowadzenie tego typu aborcji jest już możliwe dla kobiet w ciąży po 20 dniach, podczas skrobania w tym bardzo wczesnym etapie nie jest przeprowadzane i trzeba czekać kilka miesięcy. Efekty po mini-aborcja minimalnym przeciwieństwie łyżeczkowanie. Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a zatem ma znacznie niższe koszty i czas trwania spotkania.

Przed wykonaniem jakichkolwiek aborcji muszą być przeprowadzone pełne badanie lekarskie. Jest to niezbędne, nie tylko w celu dokładnego określenia okresu ciąży, a także w celu określenia obecności lub nieobecności różnych chorób zapalnych i przewlekłych.

Przeprowadzenie tej operacji zwykle nie ma żadnych komplikacji, ale to musi być zrobione na czczo. W razie potrzeby, pacjent może opuścić zakładu przetwarzania w kilka godzin po mini-aborcji, a może pozostać na rekonwalescencji.

Nie jest konieczne, aby zastosować się do wątpliwych firm lub osób, które mogą zaoferować gospodarstwa mini aborcji. Chociaż jest to proste, ale mimo to działanie powinno być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowany personel i tylko w placówkach medycznych.

Po przeprowadzeniu tej operacji można zacząć uprawiać seks dopiero po miesiącu. Nie wziąć gorącą kąpiel i podnoszenia ciężkich rzeczy, i aby zapobiec hipotermii. Jakiś czas po tej operacji należy przejść do ponownego badania przez lekarza, ponieważ trzyma mini aborcji w pierwszych etapach może prowadzić do poronienia i wymaga kolejnego zabiegu.

Oczywiście, aborcja jest konieczna tylko w skrajnych przypadkach i ostrożnie ważyć powody, które doprowadziły do tej decyzji. Jeśli nadal świadomie dokonali wyboru, nie należy odkładać wizytę do lekarza na bok. Leczenie we wczesnym okresie ciąży znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia negatywnych konsekwencji aborcji, i pozwala na wybór sposobu przeprowadzenia tej procedury, który jest najbardziej restrykcyjny kobiet. A jeśli tym razem poszła do ekstremalnych środków i złamał niechcianej ciąży, a następnie w przyszłości móc mieć zdrowe i mieć dzieci.