753 Shares 6695 views

Sergey Kiselev: biografia i twórczość

Wielu powie, że gitara i muzyka kościół nie są kompatybilne. W rzeczywistości tak nie jest. Sergey Kiselev jego przykład dowodzi, że śpiewać, po którym człowiek może wpływać na ich działania, nie zabronione przez kanonów prawosławnych. Ma wieloletnie pomagając ludziom wrócić na drogę do Boga. Tekst i muzyka dla tych piosenek pisze siebie. Uwalniające kompilacje został księdzem z powodu prośby przyjaciół, którzy chcieli mieć kasetę z piosenkami przez Siergieja.

życiorys

Sergei Kiselev urodził się w Kijowie w 1958 roku. We wczesnych latach swego życia nawet nie myśleć, co by zostać kapłanem. W szkole, on, podobnie jak wszystkich młodych ludzi w czasie lubił grać na gitarze i pisanie piosenek. Jego pierwsze kompozycje były dalekie od nowoczesnych. Rozmawiali o uczuciach pierwszej młodzieńczej miłości. Podczas gdy on był ateistą, jego idolem był Wysocki. W wojsku, napisał pierwszą kolekcję, naśladując styl tego artysty.

Pracując jako asystentka pielęgniarki medycyny poznał Vladimira Zhernova jego kolega w karetce. Pracowali razem w zespole zdrowia psychicznego. Pierwsze wrażenie z wierzeń chrześcijańskich kolegów były mieszane. Sergey Kiselev nawet chce przerwać komunikację z nim, ale potem został zabrany przez nauczaniu prawosławnym. Pierwsza książka do zbadania przyszłego kapłana stał się Ewangelią. Po młody człowiek czytał go, przekonał się o prawdziwości chrześcijaństwa. W wieku 25 lat, został ochrzczony, aw wieku 32 lat został wyświęcony na kapłana i zaczął służyć obszar Yagotynske w miejscowości Sulimovka.

Więc wracam do chrześcijaństwa Sergey Kisielewa, którego biografia to nie staje się mniej interesujące, ponieważ znalazł się nie tylko w służbie Bogu, ale również w pracach. Jednocześnie Sergey jest żonaty i ma troje dzieci. Miał wystarczająco dużo czasu, aby zrobić wszystko.

Dlaczego Guitar

gitara Sergey Kiselev nie została wybrana przypadkowo. piosenka ballada dawna blisko ludzi, to jest bardziej uduchowiony i penetracji. Z gitarą, można zbudować bardziej przyjazne stosunki z tymi, którzy szukają sposobu na Chrystusa. Bard styl wydajność pozwala każdemu słuchaczowi głębiej zrozumieć tekst.

Piosenkarka nie robić plany na najbliższą przyszłość, bo uważa, że kreatywność – rodzaj tajemnicy. Nie wiadomo, jak szybko będzie działać na następnej kolekcji. W 2005 roku, wraz z młodym kompozytorem Olegom Petrovym kapłan pracował na niezwykły album. Mu, że zamierza nagrać z orkiestrą. Co ciekawe, najlepsze piosenki rodziły w pobliżu ołtarza.

Jak udaje Ci się połączyć nabożeństwa i śpiew

To pytanie często zadawane jest najbardziej Siergiej. Mówi, że jego utwory mogą pomóc ludziom w poszukiwaniu drogi do Boga, więc ich działanie nie ma wpływu na obsługę w kościele. Początkowo nie planuje publikować swoje teksty Sergey Kiselev. Dyskografia zaczął zbierać po prośbę znajomego, który chciał dostać zbiór taśmy audio do słuchania w domu. Pierwszy wykonawca planuje nagrać płytę w domu, ale inni przyjaciele wyrazili podobną chęć. Dlatego Siergiej wszedł do studia.

Po zakończeniu prac nad kolekcji został poproszony o ile on chciał zrobić kopie. Pokorny ksiądz początkowo nakazał zaledwie 20 egzemplarzy, tylko dać do przyjaciół. Wkrótce pierwsza edycja kolekcji wzrosła do 1000 egzemplarzy. Równocześnie z takich krewnych sukcesu zaczęła prosić o drugi album, z którego wykonawca przez długi czas nie chciał. Teraz w liczbie solowe kompozycje ojciec Siergiej wyprzedzając wielu artystów.

występy

Od współczesnych artystów Sergey Kiselev, zdjęcie, które można zobaczyć w artykule, znamienny tym, że daje darmowe koncerty. Przeznaczona je wybiera świadomie: szkoły, uczelnie, więzienia. To właśnie tam, że może przyciągnąć ludzi do Boga i ostrzec ich przed popełnieniem błędów. W rzeczywistości, kościelny był medycznym, ale teraz to nie leczy ciało i duszę.

Kolejnym punktem w programie koncertu są festiwale muzyki sakralnej, często międzynarodowy. Idą do wielu ludzi, którzy są blisko piosenek Siergiej. W więzieniach Ojciec Sergiusz zaczął mówić ze względu na Pana Augustyna, który początkowo podejrzeniem księdza w rozgałęźników. To nie zawsze jest zrozumiałe słuchaczy artystę, ale w więzieniu widział zainteresowanych. Dzięki głoszeniu gitarze Siergiej pomaga więźniom znaleźć alternatywne złodziei chanson.

W szczególności, w dyskografii naszego bohatera ma następujące albumy:

  • „Droga do niebieskiego stronie”;
  • „To, co moje życie jest dane”;
  • „Niebiańskie źródła miłości”;
  • „Piękno jest prawdą, a nędza duszy”;
  • „W oceanie życia”;
  • „Bez bólu, nie możemy żyć”;
  • „Anatomia serca” i innych.