584 Shares 5715 views

Retro motocykli Ural: doskonałość i styl w jednym

Jeden z najbardziej znanych rosyjskiej motocyklowy jest motocykl marki Ural. Niektóre modele są popularne nie tylko w krajach WNP, ale także w kolekcjach bardzo bogatych ludzi na całym świecie. Wiadomym jest, że motocykl Ural Retro Solo powodzeniem sprzedawane nawet w Stanach Zjednoczonych.

Stany Zjednoczone – to stan, w którym kult kolarstwa osiągnął szczyt i wielu lokalnych entuzjastów motocykli, którzy chcą dostać się na retro motocykle pochodzą z Rosji. Ural, wspomniano powyżej, jest niezwykły fakt, że jest to stosunkowo nowy model wydany w duchu lat wojny. Niemniej wypełnienie tego roweru jest bardzo nowoczesny.

Silnik, który wynosi 750 centymetrów sześciennych, jest zdolny do 40 KM, który jest większy niż motocykle produkowany w latach 60-tych i 70-tych. zamontowany tylny stare hamulce bębnowe, natomiast przedni wyposażony jest w nowoczesne dysku. Rower publiczny Ural Retro Solo został pokazany w 2001 roku w Mediolanie Motor Show. Krajowy producent był reprezentowany przez urządzenia własnej produkcji w stolicach branży motoryzacyjnej na całym świecie.

Konstruktorzy w rowerach retro dane nadal ustawić układ napędowy przekazywanie momentu obrotowego na koła tylne, co z kolei zapewnia łatwą konserwację systemu oraz wysoką niezawodność. To może skończyć się jak za pomocą rozrusznika elektrycznego, a wszystkie zwykłe kick-rozrusznik. Co do skrzyni biegów, to tylko cztery. Bardziej zasadniczo, a to nie jest konieczne, ponieważ głównym pary dopasowane tak dobrze, że motocykl Ural, waży nieco ponad 200 kilogramów, nie ma problemu psucie się do walki po otwarciu uchwytu przepustnicy.

Słowo „solo” w nazwie wskazuje dostępności urządzenia tylko bez podstawki. W porównaniu z wózkami Uralu rozstawem osi tego modelu jest znacznie krótszy, a więc rower dostał lepszą obsługę. Krótsze zawieszenie doprowadziło do konieczności restrukturyzacji i przemieszczania przedni widelec zwiększono do 40 mm. Warto zauważyć, że te retro motocykli ze względu na ich biegu
Części są przeznaczone do ruchu na torze przy wysokich prędkościach. Jeśli chodzi o
układ zasilania paliwem, przygotowania i podawania tej mieszaniny do cylindra sprzęgania dwóch znaków Keihin gaźnika.

Więc projektanci udało się to osiągnąć retro motocykle Marka Ural w stanie połączyć w sobie moc i niezawodność nowoczesnych maszynach, jak również styl retro modeli ongi. Windows Genuine leather daje ten rower szyk lat przedwojennych. Maszyna posiada dobre ukrytych rezerw w postaci doskonałych nowoczesnych optyki głowy, stylizowane lampy retro, a także hamulce, posiadająca napęd hydrauliczny, które zostały umieszczone w tylnej piaście koła. Również w stylu retro motocykl podkreśla formę zbiornika paliwa, przednie i tylne błotniki, kierunkowskazy i światła, skrzynka narzędzi i tsirovkoy w stylu lat wojny, która jest biały kolor jest nakładany na czarnym malowanie motocykla.