389 Shares 8930 views

samochód Transpotrt

Transport. Ulubiony temat wszystko. Pociągi, wózki, autobusy. … zawsze i wszędzie ludzie korzystają z transportu. Ale to jest dobre dla? Chciałbym mówić o samochodzie. Większość ludzi nie może wyobrazić sobie życia bez samochodu osobowego w każdej podróży, a także w sklepie i na spacer, jeździć one na nim. Tak, jest to wygodne, można przeprowadzić wiele osobistych, jak również na duże odległości bez ryzyka zamrożenia lub „śmierć” od upału. Ale to korzyści dla ludzkiego samochodu kończy. Można zapytać – „A co się stało z samochodem?” Po pierwsze, jest to kosztowne, a dziewięćdziesiąt dwa litr kosztuje teraz około dziesięciu hrywien, aw rzeczywistości trzeba napełnić zbiornik całkowicie. Że dowiedzieć się, ile pieniędzy można pozostawić na dzień, kiedy transport publiczny będzie wydać około osiem hrywien dziennie (jeśli pójdziesz do „Transfer”), czyli około siedmiu (jeśli go w autobusie). Więc po co wydawać dużo pieniędzy i stać w korkach, jeśli można zaoszczędzić nerwów i pieniędzy? Ale pieniądze to najmniejszy powód. Według statystyk, w ciągu dnia od wypadkach drogowych zginęło około 30 000 osób, a to tylko kilka dni! Wyobraź sobie, ilu umiera w ciągu roku? I przez samochód około czternastu tysięcy ludzi umiera każdego roku. Dlaczego więc podjąć ryzyko? Dla mnie najlepsza jazda w „pchli targ”, niż być jednym z tych tysięcy.

Dlaczego jest to, że istnieje tak wiele wypadków? A wszystko dlatego, że dana osoba nie ma jeszcze nauczył się być dobrze traktowani z samochodu, ponieważ tak wielu ludzi usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Wiele, głównie młodzi ludzie, nie wiem jak prawidłowo prowadzić, albo „lihachat” na drodze, i cierpienia oni i piesi i kierowcy z doświadczeniem. Często osoba dostaje za kierownicą zmęczony, nie wiedząc, gdzie może to prowadzić. Najwięcej wypadków zdarza się z powodu ludzi nie obchodzi, ludzie nie patrzą na drogę lub rozmawiać przez telefon podczas jazdy. Wszystko to prowadzi do tragicznych konsekwencji.

Chciałbym zająć dzisiaj wszystkim, którzy mają samochód. Należy uważać, aby nie pić, zanim pojawi się w samochodzie, patrząc na drodze, a nie na ekranie telefonu, przestrzegać zasad. Ale nie tylko kierowcy są winni trwających tragicznych wypadkach. Piesi również odgrywać ważną rolę na drodze. Patrząc na naszych ludzi, urodzonych w głowie pomysł, że oni nie znają zasad. Przekraczamy drogę w nie wkładać miejsce, przejdź do kolorze czerwonym, nie jest jazda na rowerze na torze „snuem” przed „nosem” maszyny, a następnie nadal zaskoczony, że tak wiele osób ginie pod kołami. Dlaczego jest to, że ludzie nie rozumieją, jak ważne jest, aby być ostrożnym, znać zasady i ogólnie docenić życie. Ludzie teraz apeluję do wszystkich, bądź ostrożny, kupić zbiór zasad ruchu drogowego i czytać, więc uratować życie dla siebie i dla wielu. wartość życia, szacunek dla innych, być ostrożnym i zachować ostrożność na drogach!