867 Shares 2868 views

Męska kurtka Bomber na wysokości mody

Płaszcze i kurtki są klasyczne odzieży męskiej, w tym samym czasie na wiosnę 2014 sezon inspiracji okazał Style USAF. Surowe formy i oryginalny design – korzystać z zalet stylu tego człowieka na wiosnę!

Kurtka skórzana męski bombowiec jest niemal w każdej kolekcji. W tym sezonie kurtki skórzane w tym stylu stały się pokazy podświetlić. Projektanci mody zwrócili swoją uwagę na tym modelu, prezentując własną wizję obrazu człowieka w kurtce. Krótsza i czyste formy okazją do stworzenia wizerunku pewność, silnego mężczyzny.

Męska kurtka Bomber: historia występowania

Ta kurtka skórzana raz pierwszy pojawił się w czasie II wojny światowej. Potem Amerykanie wymyślili specjalnym płaszczem, który chronił pilotów w walkach złej pogody. Został wykonany z dzianiny koni skóry lub błony śluzowej wełny z dzianiny i pas, mankiety ukrytym przodu zamek i klamerki. Wyłożona miękkie wełny jagniąt pojawiła się na modelach, które są używane w zimnym klimacie. Jakiś czas później (w 1988 roku) bombowce znowu z powrotem w modzie z powodu żądań militarnych, które powstały po filmie „Top Gun”. Warto zauważyć, że kurtka przedstawiciele US Air Force teraz.

Męska kurtka Bomber: proporcje i kształt

W tym sezonie projektanci wykazali pokazuje różne modele kurtek. W tym przypadku pierwszeństwo dano spektakularny męskiej sylwetki i czystych form. Więc Yigal Azrouel przedstawiony klasyczny bombowiec bez dodatków lub modyfikacji. Skrócona wersja klasycznej optycznie wydłuża nogę, a wizualnie zwiększa wysokość. W kolekcji Valentino i trądzik takich kurtek są połączone z surowymi spodnie w celu podkreślenia brutalność sylwetce.

Kurtka męska z wełny kołnierzem bombowca

Skóra i wełna używane markowe ubrania często wraz z wełnianymi kołnierzykami – to świetny dodatek do kurtki i kurtki bomber. Wielu projektantów bombowiec kurtka stanowić uzupełnienie dzianiny podszewki, aby zwiększyć kontrast między twardych i miękkich tkanek. Alexandre Mattiussi do kolekcji Ami stworzył obraz, który łączy w sobie umiar i luksus. Kurtka może być noszone na co dzień, ponieważ jest to praktyczne i wygląda elegancko.

Męska kurtka Bomber: Modne odcienie

Projektanci chętne do eksperymentowania z kolorem. Oliwkowy, pomarańczowy, czerwony, niebieski blady i metaliczne odcienie – ogromny wybór opcji. Ta różnorodność pomoże Ci wybrać odpowiedni odcień według własnego uznania innych części garderoby.

Wszystkie powyższe palety dobrze współgra z innymi kolorami odzieży. Jeśli chcesz się wyróżniać z tłumu, szukać jasnych, nasyconych kolorów modeli.

Bomber Jacket Men 2014

Obserwując szybki wzrost popularności tego modelu, możemy przewidzieć modę kurtek bombowców wiosna 2014. Moda będzie zawierać płaszcze z cienkiej tkaniny o jasnych kolorach. W tym klasycznym modelu w lekkiej wersji nadaje się również do wiosny.