713 Shares 1331 views

Wymagane odzieży zimowej dla noworodka

W zimie, w siarczystym mrozie, chcemy zbierać serdecznie i, jeśli to możliwe, nie opuszczają ciepłe mieszkanie. Jak to jest konieczne, aby umieścić mały mały człowiek, który urodził się w zimie lub późną jesienią, to można dojść do czuć się komfortowo? Nasz piękny i rodzaju babcia w tej sprawie zawsze przestrzegane reguły żelaza – na dziecko należy umieścić na jednej rzeczy bardziej niż wprowadzenie do dorosłej. Więc to było, kiedy wszyscy byliśmy ubrani w bawełny i wełny, więc nosić dla noworodka zima była wielowarstwowa.

Dziś dzieci są dużo bardziej szczęśliwy. na ubrania wykonane z materiałów odpornych na wysokie temperatury, doskonale zachowuje ciepła. Dlatego też, gdy temperatura powietrza -15 stopni maluch nie wymaga dodatkowej izolacji. ubrania zimowe dla dzieci powinny spełniać następujące wymagania:

– Materiał – 100% bawełna;

– proste i wygodne elementy mocujące (guziki, zamki błyskawiczne);

– powinna mieć szeroką szyjką;

– nie powinny wymagać kompleksową opiekę, przelewając.

Co do zasady, na zimę noworodka ubrania składają się z następujących elementów:

– pieluchy, suwaki, kamizelki, czapki, skarpetki;

– kombinezony świetlne z zamkniętych ramion i nóg lub spodnie i bluzkę;

– Kombinezon zimowy wiatroodporny, czapka na kożuch.

Co do trzeciego „warstwa”, może ona zostać zmieniona zgodnie z życzeniem rodziców. Może to być futra Kombinezon transformator (puch) z zamkniętych ramion i nóg, lub ciepłą i wygodne koperta na kożuch.

Skąd mam wiedzieć, czy moje dziecko jest wygodne na spacer? Noworodki szybko przegrzać i schładza. Jeśli mróz światła uliczne, a dziecko jest zbyt ciepło ubrany, może to być początek się pocić, a następnie zamrażać. Uważa się, że wystarczająco dużo czasu do czasu dotykać dziecko wylewka – jeśli jest zimno, dziecko jest zamrożona!

Przy temperaturach poniżej dwudziestu stopni radzę zrezygnować spacer lub zmniejszyć go do piętnastu minut. Lepiej jest w tej pogodzie umieścić dziecko jak wyjść, ale nie kombinezony zimowe i przewietrzyć mieszkanie, otwarcie okna lub okna. Upewnij się, że w tym czasie dziecko nie było w projekcie.

Zazwyczaj matka intuicyjnie czuje potrzebę ubierania dziecka. Ale niektóre z nich Kuta swoich dzieci, podczas gdy inni – hartowane. odzież nowoczesnych zabaw zimowych dla noworodków jest bardzo solidny, ale jeśli należą do kategorii matek, które, w przeciwieństwie do wszystkich rad nad ubierają swoje dzieci, to przynajmniej upewnić się, że oparcie dziecka i jego szyja były suche.

Jeśli traktujesz drugą grupę, należy pamiętać, że odzież zimowa dla noworodka powinny w pełni odpowiadać na temperaturę na zewnątrz. Hartowanie powinno być prowadzone pod nadzorem profesjonalnego, stopniowo i ostrożnie.

Często producenci gwarantują, że do zimy odzież jest w stanie chronić noworodka miękisz w temperaturze -15 stopni. Jednak zawsze należy dokonać zasiłki dla naszego klimatu. Jeśli wilgotność jest nieznacznie wzrosła, czy na ulicy silny wiatr, dziecko może łatwo zamarznąć i przeziębić.