692 Shares 1350 views

Klub „The Secret” (Moskwa) – szczegółowy opis

Największa liczba instytucji koncentruje się w stolicy. Klub „The Secret” (Moskwa) przyciągnęła uwagę opinii publicznej mieszanych pokazów i doskonałej muzyki. Hotel ten utrzymany jest przyjazny dla osób homoseksualnych i kobiet. Jest ona odpowiednia dla tych, którzy chcą odpocząć w spokojnej atmosferze, bez walk i konfliktów.


Ogólne informacje o klubie

Po raz pierwszy otworzył swoje podwoje dla instytucji na koniec maja 2008 r. W okresie istnienia tej instytucji stał się znany jako miejsce, w którym gwiazdy lubią odpocząć. Jedną z atrakcyjnych cech tej instytucji – wygodny podział na strefy. Składa się z czterech stref – całkowita (klub dwupoziomowy), „Russian pokój” – to przytulny pokój dla typu relaks restauracja i klub ma oddzielne pomieszczenie do karaoke i VIP-gości.

Dostać się do klubu „The Secret” (Moskwa), adres, którego pasa Dolna Susalny, 7, jest dość prosta. Nie myśl, że wśród gości klubu są tylko ci, którzy mają orientację niecodzienne, dom otwiera swoje podwoje dla wielu gości, którzy są zainteresowani w jasnej pokazu programu. Często przy wejściu nie ponosi opłatę, ale w danym dniu należy przejść kontrolę twarzy i ubioru. Swobodnie dostać się do klubu w dniach zawodów, trzeba zapłacić kaucję do 6000 rubli na stolik dla czterech osób.

prowadzący

Klub „The Secret” (Moskwa) słynie transwestyty show z czołowych artystów. Często klub występu Zaza Napoli, który jest bardzo podobnie jak wiele dziewcząt humor musujące i jasne przedstawienie. Również klub mieszkańcy są Panno Naomi, który często spędza prowokacyjne konkursy i miss Jamala. Ten ostatni posiada rozgrywek klubowych, w których można pokazać swój talent i zarabiać pieniądze na wielkie wakacje.

Nie rzadko odwiedził klub Penelope halogen, która działa do teatru. Jego numer czerpać pełne domów. Diva Kordeliya Cheyz spędza w placówce konkursów piosenki i karaoke show. Veronica maja tak kocha klub „Tajemnica” (Moskwa), że to jest tutaj co roku obchodzi swoje urodziny, a często może być postrzegane na scenie i rozwiązywać zagadki muzyczne z tej gwiazdy. Prawdziwy prezent dla fanów serialu są parodią wieczorem. Kiedy pojawi się scena Aleksey Zolotov (podwójne Ala Pugachevoj) i Dionis Kelm o uderzające podobieństwo Sofia Rotaru.

Tamada

Jeśli jesteś fanem spektakli kabaretowych i muzyką na żywo, należy odwiedzić klub „Tajemnica” (Moskwa). To właśnie tutaj spędzić najbardziej uderzające występy w stolicy, które są udziałem najlepszych artystów w kraju. To dzięki takim show restauracja jest duże zapotrzebowanie. W czasach występów kabaretowych w klubie po prostu nie mogą się tam dostać.

Ponadto, instytucja przeprowadza się najjaśniejsze konkursy, wśród których wyróżnia się „Fabryka parodia”. Ta konkurencja pomaga nie tylko spróbować swoich sił w parodii gatunku, ale także, aby dostać pracę w klubie (zazwyczaj umowa została zawarta na okres jednego roku). Niemal wszystkie wydarzenia w klubie mają nagrody, które nie mogą zadowolić uczestników. Przytrzymaj konkursy dość często.

Recenzje instytucji

W większości przypadków, klub „The Secret” (Moskwa) ma pozytywne opinie. Użytkowników lubi lokalizacji klubu, jego bogaty PROGRAMA, DJ-ów i artystów. Wielu skarży się na ścisłej kontroli twarzy, ale jest to konieczne, ponieważ instytucja ma specyficzny program, a nie każdy może zrobić to kulturalnie. Jednocześnie klub ma dość elastyczną politykę cenową, która pozwala na odpoczynek to nie tylko gwiazdy, ale także studenci.

Tam, klub i kilka problemów. Kilka miesięcy temu trudno było spłacić kartę, od zacisków i odpisać na zakup dwóch błędów Return (goście mają do spędzenia czasu w postępowaniu z bankiem). Ponadto, prawie wszyscy mówią dwie drobne wady: niewygodnego schody prowadzące na drugie piętro i jest wspólna dla wszystkich toalety, co nie zawsze jest od czasu do czasu czyścić.