682 Shares 8931 views

Wzór kombinezony dla psa. Kombinezony dla psów średnich ras

Wraz z nadejściem mrozów, możemy zauważyć coraz uliczne psy ubrane w jasne spodnie, kombinezony, czapki i skarpetki, nawet najbardziej nietypowe kształty i kolory. Niektóre z nich są tak oryginalne, że nie można pomóc, ale uśmiechnąć. Pies w ubrania wygląda niezwykły i przyciąga uwagę. Miniaturowe teriery zabawkami i urocze yorki ze śmiesznym czub na górze – najjaśniejsza przedstawicieli psów mody. „Dziewczyny” afiszować w migotał spódnice, a „chłopcy” – zabawne w spodniach w kratę lub „prawdziwe” dżinsy.

Fanaberia czy konieczność?

Jak patrzył mod na smyczy, czasem mimowolnie zadać sobie pytanie: „Czy to jasne ubrania potrzebne do przedstawicieli świata zwierzęcego, który ma charakter świadczonych własne włosy?” Gdzie jest potrzeba i gdzie przechodzącej chwilowa moda? I czy chcesz kupić takie odezhku własnego czworonożnego przyjaciela?

Okazuje się, musimy! Większość przedstawicieli dekoracyjnych skał, sztucznie wyhodowanego człowiekiem i spędza swoje życie w zaciszu mieszkań miejskich, nie są dobrze przystosowane do surowego klimatu krajowego, zwłaszcza krótkich włosach.

Ubranie specjalne dla małych psów widzimy coraz częściej, jako przedstawiciele średnich skał w chłodnej porze roku na ulicy mają tendencję do zamrożenia. Te adorable zwierzęta mają cienką ramkę i charakteryzuje się dużą masą mięśni. Kombinezony dla psów średnich ras są mniej popularne, ale nadal popularny.

Jeśli pies ma długie włosy

W długowłosego włochatych przyjaciół ma swoje własne problemy, potrzebują stałej opieki i czesanie. Kiedy ulica błoto i błoto, każde wyjście z domu staje się testem. Nawet chodzić po umyciu i czesanie raz lub dwa razy w kudłatego przyjaciela, chcąc nie chcąc, aby pomyśleć o tym, co można zrobić, aby ułatwić życie dla siebie i swojego zwierzaka.

Aby chodzić w niepogody długowłosych psów, to najlepiej kupić wodoodporny kombinezon. On i ochrona przed zimnem i brudem. Po powrocie do domu, nie trzeba myć czworonożnego przyjaciela od stóp do głów ..

Takie ciepłe kombinezony zimowe wiatroszczelna dla psów służyć jako niezawodną ochronę do krótkich nogach ras o gęstej sierści – Skye terrier, pekińczyk lub długowłosy Jamnik.

A w lecie?

W ciepłym sezonie (lato i wczesna jesień), właściciele często wyjąć zwierzęta dla miasta – las, domek. Czworonogi mają często cierpią z powodu ukąszenia komarów i bąki, kleszcze czyhają na nich, i zarośla ostu. Aby pozbyć się zwierzaka z dala od kłopotów, wystarczy uszyć letni kombinezon wykonany z lekkiego materiału, oddychający.

W tym przypadku, materiał musi być silna – nie łza przypadkowo złowionych na kolce, śliskie – nie zapiąć osty i jasny – jest to łatwiejsze do znalezienia kleszcza. Przed pójściem do lasu takiego odezhku być traktowane specjalny środek odstraszający dla zwierząt.

Pajacyki dla średnich ras psów są również istotne, jak również ubrania dla małych psów. Po tym wszystkim, komary, kleszcze i ciernie cierpieć wszystkich naszych czworonożnych przyjaciół, bez wyjątku.

Kupić lub uszyć?

Oczywiście, na rynku można znaleźć wiele psów odezhek dla każdego smaku i wielkości. Z reguły są one bardzo drogie. że ich wartość nie jest niższa od kosztu ubrań dziecięcych, a czasami lepsze. Ponadto wielu właścicieli psów, aby ich zwierzę ma na sobie coś ekskluzywnego, oryginalne i szyte w jednym egzemplarzu.

W tym przypadku najlepiej jest, aby pies kombinezon z rękami. To nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Prace będą wymagać minimalne umiejętności w zakresie cięcia i szycia. kombinezon wzór jest dość prosta dla psa, a tkanina może mieć prawie każdy, na przykład, aby użyć starą kurtkę lub płaszcz niepotrzebny.

Spróbujmy twoja ręka kombinezony uszyć dla małego psa. Kombinezony dla psów dużych ras są szyte na tej samej strukturze (na podstawie wielkości, oczywiście), ale część, która jest przeznaczona do jamy brzusznej i klatki piersiowej, może trzeba uszyć parę gumek. I upewnić się, że produkt nie ogranicza ruch zwierzęcia.

Gdzie należy zacząć?

Tak więc, musimy wzorzec dla kostiumie psa. Przede wszystkim zdjąć pomiarów. Nie martw się – nie masz długie pomiary czasochłonne. Wymiary kombinezony dla psów zależy w zasadzie tylko jednego parametru. Długość ta rozpoczyna się od tylnej części szyi zwierzęcia do podstawy ogona. Pomiar taśmy jednocześnie mają prawo na kręgów. Przeprowadzanie pomiaru, znalezioną liczbę podzielną przez 8. Następnie na papierze budujemy siatkę kwadratów o bokach równych odbieranego cyfry.

Dla bardziej precyzyjnego lądowania, jednak może również zmierzyć obwód ciała w najszerszej części szyi i obwodu. będą potrzebne pomiary te, przede wszystkim tych, którzy są zainteresowani Kombinezony dla psów dużych ras.

Oddzielnie, narysować szkic modelu chcesz. Style Dog „odezhek”, przy całej różnorodności, po prostu, a każdy kombinezon wzór dla psów różni się od drugiego, co do zasady, tylko w szczegółach. Najczęściej składają się one od rzeczywistego koloru, jego część przy rękawach (jeśli w ogóle), dolna część, przeznaczona do klatki piersiowej i brzucha – czasem może być z jednego kawałka, a także elementy mocujące zawór i Kanta, który zajmował się otwarte sekcje (głównie szyi)

Mistrz początkujący powinni zdobyć umiejętności w najprostszym modelu, rękawów i „nogę”. Na przykład, otwarte kombinezon płuc z ARM-otworami na nogi. Następnie, zrozumiawszy zasadę cięcia można łatwo uszyć zamkniętego izolowanego produktu do mroźnej zimy. Ubranie specjalne dla dużych psów wymaga trochę umiejętności szycia.

Budowanie rysunek produktu

Aby uzyskać dokładny wzór, powinien on być dostępny przenieść szkic na kartce z siatką. Oczywiście dozowania. Pomiar sterowania w tym samym czasie – mierzona długości pleców. Następnie uzyskany model Kombinezony psa wycięto i umieszczono na tkaninie. Krawędzie należy wyciąć ukośnie.

Dla każdej z części nie zapomnij dostarczyć naddatek szwu. Teraz można wyciąć. Delikatnie podlać wszystkie elementy między wstępnym złożeniu bokach naprzeciwko siebie.

Aby dobrze pasować usiadł na swoim zwierzakiem, powinien on być pewny, aby zmieścić się w rozmiarze. Będzie to wymagało okucie lub nawet kilka. Biznes nie jest łatwa, zwłaszcza jeśli masz niespokojny inteligentnego „klienta”. Ale bez próby wszystkie ciężkiej pracy może pójść na marne.

zamknięcie

Dopasować poszczególne części na wymiar, sostrachivaem je razem. Jeśli projekt przewiduje pasa, trzeba będzie uszyć kuliske dla niego. Jeśli tak, szyi i tylne odcinki rurociągu i, jeśli jest to konieczne, dodać gumką.

Następnie przyszyć zamknięcia zaworu produktu gotowego. Bardzo klamra jest najlepiej zrobić z szerokim rzepem. Dzięki niemu, tkanina nie zostaną zebrane fałdy. Dla wygody kombinezon może dostarczyć uchwyty do przyklejania się do zbyt rozbrykany zwierzaka, a nawet kieszeni, w której uchwyt może być ukryte. Dostrojenie wielkości produktu, wszystkie szwy należy włożyć cienki przewód.

Ubranie specjalne dla średnich psów, a także dla małych, można wykonać jedną cięcie, przetwarzanie szwy są minimalne. Model ten jest najlepiej nadaje się dla psów o różnych rozmiarach, z „Kwadrat” sylwetki. Długość nóg, jeśli masz zamiar szyć, aby być regulowane przez wzrost zwierzęcia.

pomocnych wskazówek

Jak znaleźć punkt początkowy szyi? Umieścić obrożę psa i środek tego. W tym przypadku, kołnierz musi być mocno dokręcone.

Od naszych kombinezony – symetrycznym produktu wzoru powinny być wykonane tylko na jednej połowie, wprowadzanie złożonej tkaniny. CZĘŚCI potrzeba wstępnie ustawionych etykiet w formie krzyży czy kropek, w celu uniknięcia wypaczenia.

Pierwszy montaż należy zrobić, kwaśna śmietana bazowa (korpus), przed zaszycia rękawy. To jest część, która obejmie ciało psa. Mając dobre dopasowanie go, można przystąpić do „rękawów”.

Jeśli masz produkt z „rękawie” oraz „spodni”, to lepiej umieścić dno na gumie. To nie powinno być szczelne, tak aby nie zakłócać ruchu. Można ozdobić gotowe kieszenie produktów i akcesoriów mody.

Kombinezon na zimę

Wygodne i ciepłe kombinezony będzie chronić piesek przed wiatrem, deszczem i śniegiem z deszczem. Aby być bezpiecznym, można dokonać jej dwuwarstwowa – górna część plaschevki podszewki – miękki flaneli. A jeszcze lepiej – trzy warstwy nawierzchni wewnątrz jako warstwy izolacyjnej sintepoma. Piorun, który używasz w szyciu, musi być w pełni rozbieralna. Dla długowłosych psów powinny być pod zamkiem szyć kawałek tkaniny do płaszcza nie wchodzi między zęby.

Można wymyślić model z kapturem, wystarczy upewnić się, że nie był zbyt mocno, w przeciwnym razie pies odmówi go nosić. Jest również możliwe, aby elastyczne pasma lub nawet z daszka, który jest wycięty z dwóch części (górnego i dolnego) i odwijać zewnętrznie zaokrągloną częścią traktowane kaemochnym szwu. Przy dobrej pogodzie, przyłbica może być rozłożony, zwiększając przegląd domowych.

Subtelności technologii szycia

Na krawiectwo „ubrania dla psów” są pewne niuanse należy rozważyć. Wyciągając rękawy wzór, wiesz, że jest bardzo podobny do wzoru Rękawy ludzkie ubrania i oba przednie i tylne łapy.

Top armhole zobowiązany przejść przez udowej (górne) stawów łapy psa. W przypadku naruszenia tej zasady będą przesuwane rękawy, co jest bardzo niewygodne dla psa. Rękawy i spodnie zrobić przestronny, około dwa razy tak szeroki jak nogi. I tu pasować winny być dopasowane do ciała i nie denerwować. Jednakże zasada ta nie jest ściśle egzekwowane w przypadku dużych ras.

W dolnej części nogi, aby wysokość półtora centymetra poniżej stawu kolanowego. W przeciwnym razie, stopka będzie zawsze wpadają w nodze. Zwłaszcza jeśli zwierzę stara się stale wykazywać stoiska polowania – tak często zachowują terierów.

Trzeba zrozumieć, że tylne majtki nie szyte całej armhole aby pies mógł robić to, co je i idą.

O łączników i mocowanie

Mocowania garnitury psów mogą być bardzo zróżnicowane – guziki i zamek błyskawiczny, szlufki (koniecznie podzielić) na guziki, rzepy lub w postaci ozdobnych koronek.

Klikając na łącznik, za wygodę swojego zwierzaka i własnych – Kombinezony powinny łatwo i szybko z przerwami, lub opłaty na spacer zamienił się męki. Zapięcie muszą być niezawodne w najbardziej niespodziewanym momencie Doggie nie pojawił się nagle rozebrał.

Ponadto powinien on być połączony z ogólnym stylu sukni. Pamiętaj, że na rzep nie jest odpowiednia dla psów długowłosych, a przyciski są bardzo niewygodne.

Pamiętaj, aby uszyć garnitur mocowanie pies, który jest przymocowany do smyczy. Jeden włos, Sew szyi, nie będą wystarczające – podczas pies Snatch po prostu wyskoczyć z ust, pozostawiając kombinezon na smyczy. To wymaga, aby projekt taki jak uprzęże, kiepska litego oplotu w tkance wokół klatki piersiowej i łapach. Smycz należy dołączyć go do niej.

Knitting dla psów dres

Jeśli nie chcą zadzierać z usuwaniem dokładnych mierników, możliwe jest użycie elastycznej tkaniny – Jersey, angora. Są łatwe do kroyatsya nie wymagają starannego dopasowania i wyglądają bardzo elegancko. Jedynym problemem jest czasami sekcje przetwarzania.

Inna opcja – na drutach sweter lub garnitur dla igły lub szydełka psa. Ciepły puszysty sweter doskonale ciepły w pogodzie swojej krótkiej włosach zwierzakiem zimowym. Jeśli link pies sweter z resztek tej samej przędzy, z której sweter na gospodyni – sukces w społeczeństwie ze swoim zwierzakiem jest gwarantowana!

Przypisywanie sweter lub garnitur za opłatą lub inną średnich psów jest łatwe. Musisz zaopatrzyć się w wielkości igieł 2,5 – „piorun” 3,5 mm stogrammovym motki każdej jasnym kolorze (kwota ta będzie wystarczająca do wielkości psa, jamnik) i podzielić zastezhkoy- Jej długość jest dobierana w zależności od wielkości produktu gotowego.

Jak na drutach sweter dla psa?

Reprezentuje tselnovyazannoe sweter tkaninę z elastycznymi pasami szyi i tylnej części oraz otworów na nogi. Pierwsze dziać z szyjką. Uzyskanie około 54 pętli i dzianiny 6 do 8 cm pasma prosty gumy. Objętość może być wyjaśnione, najpierw do kontaktu próbki i mierząc obwód szyjki kołnierza. Dziania trwa od szyjki do części ogonowej.

Poniżej szyi rozpocząć vyvyazyvayut „piersiowego” część klikając na przedniej drutach i dodając parę pętli po obu stronach co kilka wierszy. Łączenie około 5 cm, przechodząc do części, w której znajdują się otwory na nogi.

Aby to zrobić, należy podzielić szerokość dziania na trzy części w stosunku do „klient” i więcej (około pięciu centymetrów) dzianina dres dla psa w trzech oddzielnych częściach średniej, najszersza część jest z tyłu produktu. Podczas pracy okresowo spróbować na przedmiocie na psa, otwory na łapy były na swoich miejscach.

My nadal pracować

W środku ponownego połączenia wszystkich trzech części, w jednym, provyazyvaem około 7 cm. W przypadku psów posiada cienką „talii” pętla dziania stopniowo maleć i powrotu do pierwotnej objętości. Dno zakończeniu tego samego zespołu, jak również do szyjki, jego długość jest określana przez złączkę.

Jeśli W modelu z tulejami, a następnie, jak to zostało związanie dwóch prostokąt szerokość dwa razy długość otworach i długości – w zależności od wielkości stopy. Aby to zrobić, trzeba wybrać igły około 25 – 35 pętli. Gotowy do przyłączenia się do małych prostokątów cylindrów i jest przyszyta do otworów.

Do wolnego końca szyć zamek. Inna opcja – aby zapięcie zamontowaną na zawiasach z dużymi przyciskami.