676 Shares 7533 views

„Dom 2”: dlaczego rozwiedzioną Nelly Ermolaeva i Nikita Kuzniecow

Projekt TV „Dom 2” ma już 10 lat. W tym czasie, szczęśliwych kochanków nie tylko małżeństwa, ale czasami od siebie. Wielu widzów zastanawiać dlaczego rozwiódł Nelly Ermolaeva i Nikita Kuzniecow. Wydawałoby się, że były one całkowicie zadowolony, ale oni po prostu wyglądał szczęśliwy i nie narzeka na problem. W rzeczywistości, ta para nie szło gładko.

Nelly Ermolaeva i Nikita Kuzniecow

Nelly zawsze był żywy uczestnik projektu została pierwotnie zamiar budować relacje z Vlad Kadono, ale w jej życiu pojawił się Nikita Kuznetsov, który w tym czasie był już mieszkających w mieszkaniach i nie wiem kto rozstrzygać. Młodych ludzi urodzonych pomiędzy uczuciami, miłością obrócił je i zaczęli żyć razem. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z nimi, ale ich związek nie był gładki, często kłócili, ale trzeba przyznać, że jest to całkiem normalne. Publiczność nie tylko rozpoznać kilka z najzdolniejszych i ciekawe telestroyke.

Mimo tych wszystkich kłótni i skandali, wkrótce przyszedł do najważniejszego wydarzenia w jej życiu – ślubu. Nikita wykonane propozycję Nelly podczas prezentacji konkursu „Człowiek Roku” i jego uznania dotykania tak poruszony, że dziewczynka nie mogła mu odmówić.

Życie po ślubie

Chłopaki wzięli ślub w dniu 14 lutego w romantycznym zamku Romea i Julii w Weronie. Wydawałoby się, że Unia musi być wieczne, ale wkrótce po ślubie, mieli pierwsza kłótnia zaczęło.

Nikita nie działa, i Nellie, który był przyzwyczajony do dobrego życia, ciągle wyrzucał mu w tym. Ale młody człowiek przysięgał tylko na niej, nazywając ją zepsute i najemnik. Takie skandale są częste, a po jednym z tych chłopaków zerwała. Nelly powtórzył, że nigdy nie wróci do relacji z nim, a Kuzniecow nie ulegnie zmianie. Ale Nikita czekali cierpliwie na swoją dziewczynę, aby się uspokoić. Nie był nawet zakłopotany Vlad Kadono który zadbał o to. Nikita i ponownie zdobył serca Nelly.

Nad projektem ona zawsze chciała iść do przodu i rozwijać. Dzięki producentom, może to nastąpić jako piosenkarka. Nagrała piosenkę w duecie z Nataley Varvinoy, kilka utworów solowych i udał się na wycieczkę z innymi członkami „House 2”. Choć nadal nad projektem, faceci sobie sprawę, że są blisko, więc coraz częściej zaczęliśmy myśleć o wyjeździe. Końcowe prace projektowe Nellie był duet ze stomią. To piękna piosenka, ona pożegnała się z uczestnikami, a para wyszła z bramy.

Gdy projekt

W pierwszym roku otwarto ich klub karaoke i salon kosmetyczny. Jakby wszystko było w porządku, ale nagle w mediach społecznościowych wyciekły komunikat informujący, że faceci w lewo. Fani zainteresowani jednym pytaniem: „Dlaczego jest rozwiedziony Nelly Ermolaeva i Nikita Kuzniecow?” Ten młody człowiek powiedział, że jego ex-żona była inicjatorem separacji. Ale prawdziwym powodem rozwodu Nelly Ermolaeva i Nikita Kuzniecow nie została wywołana. Intrygi nadal trwało.

Dlaczego rozwiedzioną Nelly Ermolaeva i Nikita Kuzniecow?

Istnieją dwie wersje wysunięte przez fanów serialu i pary. Po pierwsze – Nelly pragną być twórczy, biznesu i własnej kariery. Natychmiast po opuszczeniu dziewczynka zaczęła aktywnie promować swój salon kosmetyczny, nagrywanie utworów i uczestniczyć w wydarzeniach społecznych. Może Nikita już chciała dzieci, ale w tym czasie praca była najważniejsza w życiu Nellie.

Jest też drugi, bardziej prosta wersja – to zdrada. Niektórzy fani uprzejmy zobaczył na jej stronie w zdjęć online młodego mężczyzny, który pojawił się wkrótce po rozwodzie. Vlad Kadono dodał oliwy do ognia, stwierdzając, że Nellie udał się do zwycięzcy „Bitwy medium” Witalij Gibert. Ale najważniejsze jest to, że każdy z nich zadowolony. Trudno zrozumieć, dlaczego konieczne rozwiedli Nelly Ermolaeva i Nikita Kuzniecow.

Ona pracuje obecnie na kanale «Ru TV» spotyka młodego mężczyznę, dla którego przygotowują się ożenić. Nikita powrócił do ulubionego projektu w szeregach rewolucjonistów i aktywnie szuka miłości. Starał się budować relacje z Aleksandroy Skorodumovoy, Diana Ignatyuk, Alinoy Mazepovoy i Lizoy Kutuzovoy. Nawiasem mówiąc, do ostatniego, że niedawno wrócił i poważne.

Cóż, możemy tylko życzyć szczęścia i Nikita, Nellie!