613 Shares 2022 views

Podstawy odżywiania

Podstawy władzy – czyli informacji o sposobie odżywiania w ogóle, podejście do tego zagadnienia z różnych perspektyw.

Podstawy władzy: to żywność i jego funkcje?

Jedzenie – źródło energii i składników odżywczych. Proces zapewnia wymagania energetyczne organizmu w materiale budowlanym, energii, substancji biologicznie czynnych.

Zasilanie z punktu widzenia fizjologii

Moc jest nierozerwalnie związana z fizjologicznym stronie Pytanie: Jaka jest układ trawienny i jak trawienie występuje.

Moc – jest złożonym procesem polegającym absorpcji, trawienie, absorpcja i przyswajania składników odżywczych. Zaczyna się w ustach, a kończy się w okrężnicy i jest dość złożonego systemu.

Jedzenie: informacje na temat głównych składników odżywczych, szkodliwe i użyteczne produkty, technologie produkcyjne

Organizm ludzki potrzebuje różne ilości podstawowych składników żywnościowych: białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin, minerałów, wody. Dlatego ważne jest, aby poznać stosunek objętości i roli tych składników odżywczych w diecie.

Szkodliwych produktów obejmują głównie żywność, stworzonego przez ludzi. Tak przetworzona i modyfikowanych produktów zawierających dodatki do żywności. Jako przykład można wymienić kiełbasy, napojów nasyconych dwutlenkiem węgla produktów spożywczych z tłuszczami, trans (margaryny do pieczenia, rafinowany olej), etc. Przenośnie o zagrożeniach można powiedzieć, co następuje: ciało jest oferowana odrzuconego materiału w wyniku asymilacji, które są syntetyzowanych struktur biologicznych z wadą rozwoju choroby.

Wśród nowoczesnych technologii produkcji mogą być wyznaczone :. Emulsyfikacja, pasteryzacja, wprowadzenie hormonów, rafinacji, konserwacja, itp Oto negatywne przykłady.

W celu otrzymania rafinowanego oleju dla całkowitej ekstrakcji przy użyciu rozpuszczalnika organicznego, ponieważ ma niski koszt i wysoką sprawność.

Proces rafinacji usuwa produkty niezbędne dla organizmu błonnika. Podczas produkcji zbóż (biała mąka) jest utraconej witaminy, minerały, białka, pozostałości glutenu i skrobi.

dieta

Dieta to pojęcie złożone. Ta ilość i czasu posiłków, proces rozkładu masy, składu chemicznego, opakowania do żywności, wartość energii i sposobu, w jaki człowiek zachowuje się w czasie posiłku.

Właściwa dieta oszczędza energię, poprawia trawienie, zmniejsza spożycie kalorii.

Podstawy jedzenie: gotowanie potraw w domu

Ważne jest, aby mieć wiedzę o tym, jak najlepiej przygotować technologii medycznych.

jedzenie powinno być gotowane przez długi czas w niskiej temperaturze. Może to być gotowanie, duszenie, gotowanie na parze. Gdy naczynie przygotować w bardzo wysokich temperaturach (na ruszcie ponad 260 stopni Celsjusza) otrzymany toksyczne substancje chemiczne – aminy heterocykliczne, uszkodzenia DNA i mechanizm wyzwalania onkologii. Podobna sytuacja jest z ciasta. Ciepło powoduje, że proces glikacji: toksyny wytwarzane przez syntezę zwiększyć wolne rodniki i procesów zapalnych w organizmie.

Podstawy dostawy: Systemy, koncepcji i teorii władzy

Obecnie istnieje wiele teorii i programy energetyczne: żywność funkcjonalna . Zrównoważony, adekwatne, wegetarianizm, itd. Każdy człowiek jest w stanie zorganizować swoją dietę zgodnie z osiągnięciami naukowymi. Aby to zrobić, trzeba zbadać informacje, zalecenia, plusy, minusy, zasady itp

To zawsze jest możliwe, aby włączyć się do pomocy dietetyka lub dietetyka dla właściwego procesu budowy elektrowni.

problemy z zasilaniem

Musi ona uwzględniać istniejące problemy Nutrition – chroniczny brak niezbędnych składników odżywczych i nagromadzenia toksycznych, szkodliwych pierwiastków w organizmie człowieka.

Naukowcy znaleźli sposób na rozwiązanie tego problemu – w celu uzupełnienia deficytu. Zostały opracowane suplementy (suplementy diety), które są z powodzeniem stosowane od wielu lat w krajach rozwiniętych.

Podsumowując można powiedzieć, że fundamenty podaży – to o problemach i sposobach ich rozwiązywania, systemów, pojęć i teorii mocy nowoczesnych technologii produkcji gotowanej żywności dla szkodliwych i użytecznych produktów odżywczych, fizjologii trawienia i funkcji energetycznych moc.