280 Shares 2197 views

Jaka jest różnica z Staffordshire Terrier pit bull? zdjęcie

Jaka jest różnica z Staffordshire Terrier pit bull? Teraz rozumiemy. Wspólne korzenie w tych psów. Przodkowie tych gatunków mieszka w Anglii. Stamtąd początek i Staffordshire Terrier i pit bull.

Walka psów

Amerykanie porywa pies bojowy, przeszukano zwierząt z szybką reakcję i silnej konstytucji. W hodowli, używali rasy buldog angielski. Wielokrotny wybór i hybrydyzacja bezowocne.

Było pit bull terrier rasa. Rasa ta jest odpowiednia pod każdym względem i spełnia wszystkie wymogi: były wysoki, mocno zbudowany. Charakter nich była ostra. Ból czuli, ich wytrzymałość była ogromna.

podobieństwo

Stafforshirsky terrier, później otrzymał skróconą nazwę (American Staffordshire Terrier), pojawiła się nieco później byk pit. Podobieństwa były oczywiste: duża głowa, silne ciało i duch walki i agresji. Te cechy zmieścić dwóch ras.

pitbull

Czym różni się od pit bull Stafford? Lista prezentujemy na swojej uwagi na końcu artykułu, ale na razie – trochę ogólnych informacji.

Na podstawie zatwierdzonych standardów, pies rasy Pit Bull dominuje prostokątny kształt głowy, szczęki jest bardzo silna. Uszy powinny być wysokie. Wysokość w kłębu nie powinna przekraczać 42 cm. Dzięki swoim właściwościom, dół byki różnią agresji wobec innych psów. Rasa ta zyskał w walkach psów. Równy do niej jest nadal. Niektóre bitwy razem używając zwierzęta zostały zakazane w Unii Europejskiej. W Ameryce, nawet nielegalnie, nadal są. Należy zauważyć, że w Europie ta rasa została zabroniona. Utrzymanie i teriery rasy pit bull przedstawiciele kategorycznie zabronione. Obecnie pit byki wykorzystywane są do prac ratowniczych, szukając ludzi. Utrzymać psa w domu nie jest łatwe. To wymaga sprawności fizycznej, i należy uznać, w celu dostosowania go do domu. Niektórzy boją się psów ze względu na ich wygląd.

Ale jeśli chcesz, i wystarczająco obawy danych odpowiedniego wykształcenia są nieuzasadnione. Pit bull zawsze stara się zadowolić swego pana. Vygulivaya swojego zwierzaka, nie zapomnij o swoich instynktów. Ptaki i inne zwierzęta mogą służyć jako zdobycz dla niego. I jak zachowywać się w pit bull, można tylko zgadywać. Jeśli kształcić i szkolić psa od najmłodszych lat, nie można się martwić o tym, jak zwierzę będzie miało zastosowanie do innych zwierząt, a chodzenie problemów nie będzie. Żywotność przedstawicieli tej rasy wynosi 12-15 lat. W trosce o pit bull, jak również dla każdego psa odpowiadającego pazury obrzezanie czesanie, kąpiel w razie potrzeby. Nie wolno nam zapomnieć, aby wytrzeć oczy. Psy wymagają ogromnego wysiłku fizycznego.

Stafford i pit bull: różnica (zdjęcie) i podobieństwo

Zgodnie ze standardami, w Staffordshire terrier głowa nie jest bardzo długa. Uszy nie są przycięte, są one krótkie i wyprostowany. Kolor bez plam, gładki. Nawiasem mówiąc, kolor jest inny. Zdominowany przez czarnych i białych, czerwonych i białych kolorach. Sierść jest krótka i bardzo sztywna. ona nie może znieść zimna. Większość psów przeważa wyraźnie oznaczone wydłużony pysk.

Jaka jest różnica z Staffordshire Terrier pit bull? Po pierwsze, kształt piersi. Drugi jest bardziej szerokie.

Ale podobieństwo tych psów jest charakter. Rodziny, w których żyją te psy czują, że ich bezpieczeństwo. Głównym celem zwierzęciem – pilnować domu. charakter agresywny i trudny przejawia się w przypadku, gdy pies wyczuwa niebezpieczeństwo lub zagrożenie. Takie podejście wymaga gatunków. Edukacja powinna być prawem do opanowania agresji w stosunku do ludzi. Te psy mogą być przyjazne. W stosunku do dzieci, że są one bezpieczne. Ale wymagania dog walking w miejscach publicznych powinno być przestrzegane. Twierdził, że sztywność tych psów we krwi. Można to sprawdzić przez ich szkolenie. Szkolenie potrzebne, a same zwierzęta – są one bardzo aktywne, muszą coś zrobić z ich energii.

Stafford

W domu, Stafford zachowują się doskonale. Kochają ich właścicieli, starając się ich zadowolić. Lubię bawić się z dziećmi, igraszki z różnymi zabawkami. Nie wymagają specjalnej opieki. Ale nie jest to zalecane, aby pozostawić to pytanie bez odpowiedzi. Grzebień pies musi być na codzień. Kąpać trzeba na wystawę i do dobrego połysku włosów. W trakcie tej procedury higienicznego używa szampon jakości, sprzedawane w sklepach zoologicznych. A także za pomocą kawałka zamszu muszą stale wytrzeć sierść Twojego zwierzaka – tak można osiągnąć nieskazitelną rodzaju zwierzaka.

Nie zapomnij spacer z psem co najmniej dwa razy dziennie. Dobry i czuły postawa nie potrwa długo. Twój pies będzie tylko zadowolić ciebie i twoich bliskich. rasa psa żyją zwykle od lat 9 do 15. Średnia długość życia zależy od wielu czynników. W tym chorób związanych dostępność amerykańskich teriery starffordshirskim. Większość z nich to wytrwałych i zdrowe psy. Właściwa opieka, troska i miłość będzie zapewnić długowieczność PET.

I znacznie różni się od starfford pit bull? Łapy. Początkowo były one znacznie wyższe. wystarczająco silny. Pracownicy mają wysokość w kłębie powinna być 46-48 cm od pit bull – 40-42 cm Różnice są rzeczywiście dużo .. zachowanie tych psów nawet roaming jest inna. Pit bull może spieszyć i szczeka na innego psa, rzeczy ciszej, po raz kolejny nie do publiczności.

różnice

Skąd wiesz, kto jest przed tobą – Stafford i pit bull? Różnice powinni wiedzieć, w celu określenia dokładnej rasy. Główne cechy:

  1. Budować. W Stafford pierś jest bardziej masywny. Więcej wagi. Są one znacznie większe. Wzrostu, zgodnie z powyższymi standardami. Mamy pit kształt pyska bardziej ostre.
  2. Jednak różnica między pit bull od Stafford? Charakter. W drugim jest bardziej agresywny, asertywny. American Staffordshire Terrier temperament bardziej zrównoważone.
  3. Następujące funkcje – mobilność i agresywności. W walce ze swoim pit bull nie jest gorsza od nikogo. Stafford gorszej asertywności. W dołach przyczepność znacznie silniejsze.
  4. Cel – który różni się od Staffordshire Terrier pit bull ponownie. Pierwszy przeznaczony do wyszukiwarki pracy. Drugi służyć zarówno wykazują rasy.
  5. Małżowinę. W formie jest on identyczny dla obu psów. Ale rzeczy powinno być koniecznie czarny.
  6. Uszy. Staffa mieć Kopiowane uszy, nie mają doły. Ogon jest zamocowane tylko pitbulteriera.
  7. Pazury. Zrobić pit byki są czarne, w Staffa – biały.

wniosek

Teraz wiesz, że różnica między Staffordshire Terrier z pit bull. Przedstawiciele obraz dwóch gatunków są prezentowane dla celów poglądowych w artykule. Mamy nadzieję, że teraz zrozumieć różnicę między nimi, na pierwszy rzut oka wyglądają jak psy.