720 Shares 5090 views

Procesor Intel Core i7-5960X Extreme Edition Haswell-E: opinie, opisy, specyfikacje i opinie

Procesor Intel Core i7-5960X osiem rdzeni feedback od klientów zasługują tylko pozytywne. Powinna być zapewniona przez modyfikację na rynku są dość drogie. Jeśli mówimy o parametrach produktu, ważne jest, aby pamiętać, że proces technologiczny w tym przypadku jest to 22 nm.

Wspomnianą częstotliwość taktowania jest równa 3000 MHz. Model ten zestaw magistrali systemowej DMI. Mnożnik jest na poziomie 30. wbudowany procesor kontroler pamięci jest wykonywana. Zakup modelu Intel Core i7-5960X Haswell w sklepie, użytkownik może w cenie 80 tys. RUB.

podstawowe funkcje

Dzięki „rura” procesor Intel Core i7-5960X Extreme jest w stanie szybko komunikować się z urządzeniami. Ważne jest również, aby pamiętać, że model posiada znaczną ilość pamięci intelektualnej. Procesor natychmiast rdzenie są stosowane w dynamicznie. Urządzenie pamięci cache jest związane z architekturą, więc dostęp do niego jest warunkiem szybko. autobus MI Nie z tego procesora. Jeśli uważamy, sztukę, częstotliwość pracy osiągnie 5 MHz. Do szybkiego przekazywania informacji jest niezwykle ważne. Magistrala systemowa modelu jest dostępny z jednostką pamięci sterownika. Interfejs w tym przypadku wykorzystywane ISI.

produktywność

Wspomniany procesor wielordzeniowe Core i7-5960X Extreme Edition (3000Mhz) pozwala na szybkie rozwiązania złożonych problemów. Ważne jest także, aby dodać, że obecny model jest w stanie przetworzyć w czasie nie więcej niż pięć strumieni. Oprogramowanie jest w tym przypadku brane pod systemem konta. Podstawowe instrukcje bezpośrednio do bloku pamięci minęło dość szybko. Jeśli wierzyć ekspertom, problemy z przepływami przetwórczych w tej konfiguracji nie jest przestrzegana.

Na szczególną uwagę zasługuje parametr częstotliwości bazowej procesora, który jest na około 3,4 GHz. Z kolei szacowana moc modelu wynosi zaledwie 82 watów. Jednak korzyści jednostkowe są niezawodny system termoregulacji. Szybkość cykli obliczeniowych wpływa bardzo silnie.

Specyfikacja pamięci

Procesor Pamięć jednokanałowy Intel Core i7-5960X Extreme Edition jest utrzymywana przy częstotliwości 23 GHz. W tym przypadku, przepustowość danych do odczytu wpływa dość mocno. Jeśli wierzyć ekspertom, a następnie zapisać dokument problemy są rzadkie. Bezpośrednio podwójny system kanałów pamięci jest utrzymywana na częstotliwości 22,1 GHz. Razem CPU jest w stanie obsługiwać dwa kanały. obsługa pamięci ECC w tym przypadku jest świadczona.

Podsystem graficzny

Wskaźnik częstotliwości podsystem jest równy 352 MHz. Jeśli mówimy o rdzeniu graficznym, ważne jest, aby pamiętać, że funkcja „Głośnik” jest w tym przypadku warunkiem. Bezpośrednio czynią procesor Intel Core i7-5960X Extreme Edition jest obsługiwany. Szczególną uwagę zwraca się modele pamięci wideo. częstotliwość graniczna jest na poziomie 1,7 GB.

Jeśli wierzyć ekspertom, rozbudowa procesora HPP obsługiwane. Direct rendering jest sterowany przez interfejs PAP. Przy rozdzielczości 4096 2304 pikseli w systemie zdolnym dostarczać maksymalnie 24 Hz. konstrukcja CPU w tym przypadku nie jest aktywna. Jednakże, częstotliwość graniczna wysokość można regulować. Aby to zrobić, należy użyć interfejsu HDMI serii.

procesor systemowy DirectX „Intel”

"Direct" w procesor Intel Core i7-5960X Extreme Edition (3000Mhz) zestawu serii 11.1. Wszystko to sugeruje, że jest w stanie przekazywać informacje na temat wszystkich głównych platform aplikacyjnych. Aby zarządzać parametrów systemowych używanych interfejs AR. Do przetwarzania pakietów danych multimedialnych mogą być używane.

Jeśli wierzyć opinii przez ekspertów, problemy z problemami obliczeniowymi są rozwiązywane szybko. W związku z tym, dość krótko miga System „Open Graph”. Ustawić ją na poziomie 4,0 serii procesorów. Z plikami „Libera”, ona jest w stanie pracować. Szczególną uwagę zwraca się na fakt, że „Open Graph” może poprawić jakość wyświetlania grafiki wektorowej. Z aplikacjami cross-platform, system nie reaguje. Także „Open Graph” nie zajmuje się wyświetlaniem grafiki trójwymiarowej.

„Quick Video” pozwala procesora do sieci dystrybucyjnej dane prędkości. Jednak konwersja systemu informatycznego nie uczestniczy. Ważne jest również, aby pamiętać, że „Quick Video” przyspiesza proces tworzenia obrazu. Ponadto, narzędzia pozwalają na edycję plików bez żadnych problemów.

Poprawiła technologię procesorową

"Turbo Boost" procesor z serii Intel Core i7-5960X Extreme Edition obsługuje 2.0. Jeśli wierzyć ekspertom, zużycie energii może być znacznie niższa. W celu regulacji częstotliwości procesora, to nie jest on odpowiedni. I „Turbo Boost” nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa transmisji danych. Na tej specjalnej technologii służy „Pro”. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że może to przyczynić się do zarządzania zagrożeniami.

W tym przypadku, zegar CPU może zmienić się skokowo. Zdaniem ekspertów, aby przetaktować procesor z „Pro” jest bardzo prosta. Ona także ma wiele narzędzi do ochrony urządzenia. Pierwszym warunkiem rutkikov bezpieczeństwo. Inny system jest „za” gwarancje ochrony aplikacji. Złośliwe oprogramowanie jest stale monitorowana. dane osobowe za pomocą „Pro” są chronione.

Technologia „Hyper”

Do przetwarzania informacji w dwóch strumieniach dostępna technologia „Hyper”. Wielu ekspertów jest utrzymywana ze względu na fakt, że zużywa mało energii. Ponadto, system jest w stanie pracować z wielowątkowych aplikacji. Podstawowe operacje obliczeniowe fizyczne są połączone oddzielnie. Aby przyspieszyć procesor, powiedział technologia jest bardzo ważne. Aby poprawić wydajność procesora systemu powszechnie używany Teksas.

To słynie z niskim poborem mocy. Jednak są też inne korzyści z TX. Po pierwsze, należy zauważyć możliwość jego pracy z architekturą „A-32”. Dość często, Teksas jest wykorzystywana w procesorach „Itanium”. W tym przypadku funkcja wirtualizacji jest dostarczany przez producenta. Oddzielnie, należy zauważyć, że system TX radzi sobie z obsługą urządzeń wejściowych. Na procesorze, przy czym technologia zabezpieczeń nie ma żadnego wpływu.

Procesory tabele „Intel”

Aby zwiększyć wydajność w środowisku wirtualnym wykorzystuje system „Stoły”. Nawet eksperci nazywają to „drugie Address”. Zastosowania w tym przypadku mogą być przesyłane z dużą prędkością. Jednakże, w tym przypadku pamięci jest aktywny tylko dwukanałowy. TX na platformach dostarczanych przez system nie może pracować. Technologia „Hyper X” określona przez CPU nie jest obsługiwany.

Aby zmniejszyć obciążenie, „Second Address” może być używany. Dodatkowo stosuje się w celu zmniejszenia zużycia energii. Wielu ekspertów uważa, że żywotność baterii za pomocą „Stoły” łatwo zwiększyć. Jednak nie nadaje się do optymalizacji systemu sprzętowego. W tym przypadku stosuje się do przetwarzania aplikacji standardowej tabeli przekierowania.

System podatkowy

TAX – zestaw specjalnych zespołów, koncentruje się na poprawie wydajności procesora Intel Core i7-5960X. Charakterystyczną cechą jest uważana za wysoką prędkość zoomu. Jeśli wierzyć ekspertom, a następnie wykonać drobne zadania systemu TAX jest idealny. Również za pomocą tej technologii ma możliwość kontrolowania oprogramowania blokującego.

Wszystko to opiera się na architekturze 64. W celu przyspieszenia prac nad serwerami jest używane dość często. to także przyspiesza pulpit. Jak sama nazwa wskazuje, architektura jest przeznaczony do pracy wyłącznie z aplikacji 64-bitowych. Jednak ważne jest, aby wspomnieć, że jest w stanie przyciągnąć dużą ilość pamięci wirtualnej w celu rozwiązania problemów.

Pomoc TLC

TLC centralny procesor systemowy Core i7-5960X utrzymywano przy maksymalnej częstotliwości 23,6 GHz. Jeśli wierzyć opinii przez ekspertów, jest to przede wszystkim w stanie wiele pomóc przy dużym poborze mocy. System ma również wpływ na ogólne bezpieczeństwo CPU. W celu rozwiązania problemów z złośliwego oprogramowania mają TTX ma wszystko, czego potrzeba. Ważne jest również, aby pamiętać, że system zapewnia standardowy zestaw poleceń, który pozwala na uruchamianie programów na podstawie architektury PP. Dla przesyłania danych przez kanały wielowątkowych systemu nie może być używany. Nie nadaje się również do rozwiązywania problemów z blokadą oprogramowania.

To dla tej technologii pod warunkiem przeznaczenia „Virk”. To przede wszystkim zapewnia doskonałą szybkość transmisji danych za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Technologia pozwala także na przyspieszenie przetwarzania aplikacji 64-bitowych. Do pracy w zakresie systemu serwera nie jest naruszona. Ponadto, nie ma wpływu na szybkość przetwarzania wielowątkowych aplikacji. Jednak poprzez wprowadzenie dużej ilości pamięci fizycznej, operacje obliczeniowe w CPU nastąpić dość szybko.

Technologia „wi-fi” i „Łaźnia”

Technologia "Wi-Fi" w procesor Intel Core i7-5960X obsługiwane. to jest bardzo ważne dla połączeń bezprzewodowych. System „Wi-Fi” umożliwia korzystanie z drukarki, jak również różnorodne stereo.

Specjalnie w celu zmniejszenia zużycia energii jest technologia „Para”. Do jej obowiązków należy stale monitorować obciążenie procesora Intel Core i7-5960X. Na podstawie tych wyników system automatycznie obejmuje tryb czuwania. Narzędzia do poprawy wydajności urządzenia, w tym przypadku, istnieje wiele.

Speed Step Procesor "Intel"

„Speed Step” – to nowa technologia, która jest przeznaczona przede wszystkim do użytku z aplikacjami mobilnymi. Przetwarzanie danych odbywa się dość szybko. Ze względu na obecność wielu narzędzi możliwe jest dostosowanie poziomu częstotliwości granicznej. Jest również możliwość zmiany napięcia procesora Intel Core i7-5960X Extreme. Jeśli wierzymy fachowcom w dużym obciążeniu CPU, system ten nie robi. Jednak zużycie energii rośnie dość silnie.

Architektura dla niego stanowi serię CX. Wszystkich głównych strategii rozwoju „Speed Step” wspiera. Odrębnych strumieni, może być używany ten system. Także to jest zdolny do obniżania częstotliwości zegara procesora. Oddzielnie, należy zauważyć, że sygnał „Speed Step” zapewnia opcję odzyskiwania.

Ochrona danych w procesorze

Technologia „Data Protekshn” centralny procesor Intel Core i7-5960X Extreme zaprojektowane, aby zapewnić generowanie liczb. W tym przypadku, nowe kombinacje z nim dość szybko. Narzędzie do odszyfrowania danych w „Data Protekshn” Niestety, nie. Ważne jest również, aby pamiętać, że system pracuje z informacji tylko na platformie AE.

nie nadaje się do rozwiązań zadań kryptograficznych. „Kay” W tym celu producent dostarczył system. Przede wszystkim jest on zaprojektowany do czynienia ze wzrostem algorytmów szyfrowania. Poza tym, że jest aktywnie zaangażowana w generowaniu liczb losowych. Jednak nie ma narzędzi, aby zapewnić, że szyfrowanie grupowej.

Opinie konsumentów i badania na gry

Jeśli wierzyć opinie konsumentów, procesor Intel Core i7-5960X OEM jest nowoczesna gra jest w stanie „wyciągnąć” w maksymalnej rozdzielczości. Problemy z utratę synchronizacji występują rzadko. Efekty graficzne mają możliwość wystawiania się na maksimum.

Jeśli weźmiemy pod uwagę grę Fallout 4, a następnie w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli w średnich wyjść systemu 45 klatek na sekundę. W Just Cause 3 jest bezpiecznie można umieścić grafikę na maksimum. W niniejszej sprawie nie gwałtownie spadnie fps.