889 Shares 4540 views

Marina Krymov: biografia, prace, recenzje

Marina Krymov – to osoba, która jest znana jako uzdrowiciel i autor kilku książek. Ten artykuł mówi o tym, jak zaczęła się jej niezwykłą drogę i doszedł do wniosku, że teraz jest. Marina Krymov – mądra kobieta, uzdrowiciel, który dużo mówi, ale niewielu zna prawdziwą historię swojego życia.

początku drogi

Ci, którzy są w ścisłej łączności z Marina, poznać całą smutną historię swojego życia. Ale tacy ludzie są bardzo nieliczne. Marina Krymov biografia, która nas interesuje urodził się z poważną chorobą. Już w pierwszych godzinach życia stwierdzono raka dziecka. Rodzice nie byli gotowi do życia leków, wizyt lekarskich i innych trudności. Zostawili dziecko w szpitalu. Nikt nie wie, w jaki sposób życie będzie marina opracowany jeśli nie dla Babci Dara. Wiadomo było, w momencie jego umiejętności wróżenia i zdolność uzdrawiania ziołami. Nie poddawaj się wnuczkę, stała się prawnym opiekunem dziewczyny, wziął ją na Kubań i rozpoczęła leczenie. Oczywiście, nie bez pomocy lekarzy. Marina wykonane kilka skomplikowanych operacji. Jednak wspólne wysiłki oficjalny i medycynie ludowej Marina odzyskane i były całkowicie zdrowe dziecko w ciągu sześciu lat. Następnie biologiczni rodzice zabrał dziewczynę do niego.

Czas spędzony z babcią, sielankowa atmosfera i wieczorów wypełnionych aromatem ziół, opowieści ludowych i melodii, miał wielki wpływ na dziecko. W bardzo młodym wieku, zdała sobie sprawę, że w przeciwieństwie do innych. Wizje, że nie jest jej przestraszony, ale jej rodzice nie chcą wierzyć dziewczynę. Starali się przekonać ją, że wszystko jest fikcją. Aby jakoś uchwycić mgliste obrazy, Marina zaczęła malować. Widząc w niej takiego talentu, rodzice wysłali ją do studia w Petersburgu w przywróceniu Liceum.

Dalsze życie było dość przewidywalne. Edukacja, komunikacja z inteligencji Petersburg, wczesne małżeństwo, narodziny dziecka (córka). Dobrą wiadomością jest to, że Marina otrzymała dwa stopnie: historyk i psychologa. To smutne, że jej małżeństwo było porażką.

Przy 23, Marina doświadczonych trudny okres w swoim życiu, które spowodowały jej zapamiętać swoje korzenie i kulturę słowiańską. Ona wyszła ponownie za mąż, ale małżeństwo upadł z powodu tragicznej stracie nienarodzonego dziecka, w wyniku czego poniósł śmierć kliniczną Marina. Według niej, będąc w takim stanie, widziała babcia Daru, który wciąż żyje w tym czasie. Babcia kazała jej iść do domu, i to działało na przystani jest lepszy niż leczyć. Dziwne uczucie czegoś nieznanego nigdy jej nie opuścił, a ona zaczęła się zagłębić w badaniu starożytnych obrzędów i wszystko z nim związane. Studiowała wiele zwojów, starożytne księgi i kroniki.

Marina Krymov, którego książki są popularne, zyskała niezwykły sukces z treści swoich prac. Każda z nich jest inna i wyjątkowa oryginalność. Czytelnicy tej książki są znane:

  • „ Jak uratować miłość swojego życia.”
  • „Ledger losu.”
  • „Będziesz w domu.”
  • „leczy kąpieli.”

Powiemy krótko, który zawiera każdy z następujących publikacji.

Jak uratować miłość swojego życia

Marina Krymov jest psychologiem, analityk i znawca starożytnej kultury i tradycji słowiańskiej. Studiowała w głębi zasad jogi, a nawet nauczył tej dyscypliny przez ponad dziewięć lat. Książka ma drugie imię wśród wielbicieli Marina: "The Secret Book kobietę" Cała moja wiedza ona próbowała doprowadzić do Rady Kobiet. Jak zwiększyć zmysłowość i siłę, aby otoczyć się z miłością i nie pozwól, aby atmosfera w ciągu całego życia – to wszystko czytelnik będzie mógł wiedzieć, kiedy należy zapoznać się z treścią dzieła literackiego.

Ledger los

Marina Krymov, opinie o pracach, które opisujemy tutaj, dużo uwagi do wiedzy, która przyszła do nas ze starożytnych uzdrowicieli. Nawet w dawnych czasach mogliby uczynić człowiek został skazany na szczęście i sukces. Aby przyciągnąć zdrowie i miłość, sukces w pracy – to wszystko jest prawdziwe. Główną ideą tej książki polega na tym, że przeznaczenie człowieka jest położony w dzieciństwie. To było wtedy, że przyszłość jest napisany scenariusz. Dziecko wyobraża sobie rodzaj baśni swego losu, a całe życie być nieświadomie sporządzone przez tego skryptu. Podjęciem decyzji i dokonywania wyborów, ludzie powinni po prostu przejść od strategii.

To narzędzie pomoże dom

W tej książce, Marina Krymov otwarty temat, który interesuje wielu ludzi. Kto nie wie, śmieszne i przerażające historie o domach? Każdy słyszał fascynującą historię, jak niegrzeczny lub strzeżone domu ta tajemnicza postać. Niektórzy nie wierzą w tym domu tam, i zrezygnować z działań, które przyczynią się do nawiązania kontaktu z nim. Ale większość ludzi, zwłaszcza prawosławia, nadal wierzą, że dom – jest bytem realnym. W jaki ludzie komunikują się ze sobą i jak zachowuje się w domu, to zależy od charakteru domu. I od charakteru znaku zależy od atmosfery w domu i dobrego samopoczucia. Po przeczytaniu tej książki dowiesz się, jak zaprzyjaźnić się ze swoich domów i jak przyciągnąć go do siebie do szczęścia w domu pojawiła się, pokój, miłość i dobrobyt.

traktuje kąpiel

Marina Krymov promuje zdrowie nie tylko ciało, ale również duszę. Ta interesująca książka mówi nam, że woda jest niezbędna do człowieka. To nie tylko płyn, jest to formularz, który można nosić zarówno negatywną i pozytywną energię. Woda może w pełni ożywić i uzdrowić ciało ludzkie, ale konieczne jest, aby wiedzieć, jak wykorzystać swoje moce. Kąpiel na całym świecie wiąże się z Rosji i jej tradycji. Istnieje wiele receptur stosowanych przez uzdrowicieli w czasach starożytnych, w celu przywrócenia stanu zdrowia pacjenta. Sama kąpiel uosabia walkę przeciwko wszystkim ciemnych stronach życia, głosi zdrowego umysłu, dobrego zdrowia i wiele więcej, co można dowiedzieć się czytając książkę.

Marina Krymov: Opinie

Książki tego autora jest bardzo znany w pewnym kręgu czytelników. Kupują iz wielką przyjemnością czytać każdy nowy eseista. Krymov Marina Nikolaevna, które działają w większości pozytywne opinie, robi wszystko, aby to działało pomocne dla czytelnika. Program jest odpowiedzią na obawy wiele pytań, daje rady na rehabilitację, starając niekonwencjonalne podejście do rozwiązania problemu.