717 Shares 5034 views

Gdzie można uzyskać siłę i energię do życia?

Czasami wydaje się, że życie zostało zatrzymane. Nie chcę niczego. W gardle był ktoś, kto nie przejdzie. Wewnątrz wyostrza poczucie lęku i beznadziejności. Apatia. Świat wydawał się wyblakłe. Słabością. Nie w nastroju, a łzy spływały mu z oczu przez siebie.

Co się dzieje z człowiekiem? Gdzie można uzyskać siłę?

Życie jest skomplikowane, oczywiście. Każdego dnia musi rozwiązać wiele problemów. Niektórzy je przezwyciężyć i iść dalej, niech da go mocno. Inne potykam się na prostej kamienia, zagubiony i nie widzę wyjścia z tej sytuacji.

W przypadku gdy osoba przejąć władzę? Czasami wydaje się, że są one pozostawiając nas, nie ma energii. W tym jest ziarno od zdrowego rozsądku. Wszakże nasza spiżarnia energia jest stale aktualizowana, ale jeśli to ma otwory, nigdy nie będzie kompletna.

Gdzie można uzyskać siłę i energię do życia? Trzeba spojrzeć na dziury i załatać je wyeliminować wyciek energii. Po prostu trzeba się skoncentrować i oglądać to, co jest przeznaczana jest marnowana moc. Dowiedz się, jak monitorować i załatać te dziury.

W jaki sposób człowiek traci energię

 • Zazdrość, złość, nienawiść, drażliwość, zazdrość, gniew.
 • Utrata samoświadomości, kompletne uzależnienie od opinii publicznej.
 • Strach przyszłych zdarzeń.
 • Powstały negatywnych informacji (media, sąsiadów, oglądając złych filmów, i tak dalej. D.).
 • Poczucie żalu, a nawet poczucie winy za to, co zostało zrobione.
 • Troska o sytuacji finansowej.
 • Wysiłki mające na celu rozpoznają siebie w społeczeństwie, chęć pomocy.
 • Możliwość kłamać i ukrywać je.
 • Złe nawyki (narkotyki, alkohol, palenie tytoniu).
 • Choroba (psychicznego, fizycznego, psychicznego).
 • Stały lęk i poczucie przeszłych zdarzeń.

Jest to nieszczęśliwy lista źródeł naszej strat energii wszystkiego, co istnieje. Ale teraz bardziej zrozumiałe, dlaczego siła na życie.

Głównym zjadacz energii – jest sam człowiek, pozostaje, aby dowiedzieć się, gdzie uzyskać siłę i energię do życia.

Jak przywrócić równowagę energetyczną i ponownie pomalować świat

Na pierwszy rzut oka te zalecenia mogą wydawać się proste, ale jest to mylące. to zajmie czasu. Ta ciągła praca nad sobą i jego woli.

Wskazówek, jak poprawić jakość życia i gdzie uzyskać witalność i energię

 1. Konieczne jest, aby kochać nie tylko siebie, ale także swoje ciało, dbać o niego (to siłownia, odwiedzić salon piękności, basen itd. D.).
 2. Jedz prawo (witaminy, suplementy diety).
 3. Tworzenie dobrego środowiska wokół ciebie (ludzi, którzy mają swoje interesy, zapewniając prawdziwego wsparcia).
 4. Konieczne jest, aby podróżować więcej (nowe kontakty, pozytywny nastrój, radość).
 5. Nabyć nowe znajomości.
 6. Aby utrzymać swoje domy.
 7. Konieczne jest, aby robić rzeczy, które kochasz i odkryć talenty (śpiew, taniec, dziania, czytanie, pisanie poezji, i tak dalej. D.).
 8. Trzeba pozbyć się lęku, poczucia winy, żyje w teraźniejszości, spojrzeć w przeszłość.
 9. Więcej odpoczynku, zorganizować spacer w parku (aby podziwiać piękno).
 10. Można zmienić styl ubierania i wizerunku.
 11. Konieczne jest, aby odciąć końce nieudanego życia osobistego, wydostać się z nieudanym związku.
 12. Posłuchaj siebie.
 13. Angażować się w samorozwoju (wizyty zagraniczne kursy językowe, muzea, teatry, warsztaty itd. D.).
 14. Dowiedz się zrezygnować, jeśli koliduje ze swoim życiem.
 15. Żyć jak chcesz, śledzić swoje marzenia.
 16. Nie skąpić na objęciach bliskich. Dla szczęśliwego życia powinna być nie mniejsza niż osiem dziennie.

Należy zwracać uwagę na równowagę energetyczną. Nic dziwnego wszyscy ludzie alternatywny pracować z resztą, budząc z zegarem snu. A także z idei, że trzeba puścić i przełączyć się na kontemplacji pięknych kawałki. bierność zmiana aktywności. Tylko ten schemat będzie czuć się dobrze.

Jeśli prawidłowo jeść, mało snu, nie spocząć, nie będzie w stanie osiągnąć harmonię.

Wiele pozycjonowania sami przegrani. I dręczony pytanie, gdzie przejąć władzę na sukces.

Nasza siła we śnie

Najpierw trzeba zdecydować, co chcesz od życia. To może być dużo chcąc, ale jeśli rozpylany na wiele celów nie jest po prostu wystarczająco dużo energii i siły. Musimy duży wartościowego celu. Następnie należy przedstawić plan osiągnięcia go i śledzić swoje marzenia.

Należy dążyć do przeprowadzenia specyfikę. Musisz zdecydować, w jakim obszarze chcesz odnieść sukces – w karierze, życiu osobistym, sportu.

Życie jest bezcelowe człowiek nudny i monotonny. On nigdzie nie inspirowane, ponieważ cała moc wielkiego snu. Wybrani ludzie wiedzą, czego chcą od życia, i jest to sposób, że będzie w stanie realizować swoje plany. I w tym przypadku, siły i energii woli.

Ale zdarza się też, że dana osoba jest po prostu nie do snu na dużą liczbę problemów Push. Jego męki kolejne pytanie – o tym, gdzie ma moc do życia.

energia fizyczna i duchowa

Człowiek od urodzenia dodaje energii fizycznej za pośrednictwem następujących źródeł:

 • Moc. A tym bardziej, że będzie lepiej, tym lepiej organizm czuje. A jeśli spożycie żywności i uczynić bardziej wyważone i umiarkowane, pełen pozytywnych emocji, imponujący wynik.
 • energia fizyczna naszej planecie. Jest to ziemia, powietrze, rośliny, ogień, woda, zwierzęta. W kontakcie z naturą, możemy uzupełnić swoją witalność, poprawia stan emocjonalny. Dlatego ostrożnie iz szacunkiem do jej prezenty musi.
 • Ludzie wokół nas, z których możemy uzyskać emocjonalne, zmysłowe i psychiczne energię, którą następnie przekształcono w fizycznym. Jest bardzo ważne, aby tylko pozytywne emocje, bo nie dają negatywny funkcji normalnie.
 • Sport. To nie tylko ćwiczenia w formie złożonej ćwiczenia, tym masażu i praktyk z oddychaniem. ludzie sportowe czuć się dużo łatwiejsze, zdrowsze, bardziej pewni siebie.

Tyle dla uzupełnienia energii fizycznej. Zalecenia prosta, co najważniejsze, właściwie korzystać każdy, to kwestia skąd wziąć siły życiowe, połowa będzie dozwolone.

Teraz możemy dotykać bardziej delikatną powierzchnię – duchową energię. Jeśli źródłem fizycznej pracy nie jest trudna, mogą wystąpić pewne trudności. Bo wtedy wpływ na świat duchowy jednostki, poziom rozwoju osobistego, samodoskonalenia, dlatego praca z nimi będzie zależeć od poziomu duchowego danej osoby i może zmienić całe życie.

Źródła energii duchowej

 • Myśli. Dajemy urodzić własne. Są one w stanie uruchomić nasze życie. Dlatego muszą być kierowane tylko do dodatniego, powodzenia, sukcesu, zaufania, aby osiągnąć cel. Negatywna przyczynić się do wycieku sił witalnych.
 • Uczucia. To tak jak z emocjami, które mogą zarówno niszczyć i uzupełnienia emocjonalny i energetyczny tło. Dlatego trzeba nauczyć się zarządzać swoimi uczuciami i wybuchy emocjonalne.

Bardzo ważne jest, aby nauczyć się myśleć pozytywnie, dbać o swoje ciało fizyczne i ciało jako całość, jest to zdrowa żywność, i rozrywka, i towarzyskich z ludźmi pozytywnymi, samodoskonalenia, to wszystko będzie uzupełniać i przywrócić witalność.

Zorientowaliśmy się, skąd wziąć siły, aby wytrzymać wszystko. Pozostaje tylko zaoszczędzić energię.

Można to zrobić poprzez obserwację następujących zasad

 1. Nie marnuj go na próżno. Nie jest to konieczne, na przykład w nocy, aby oglądać filmy emocjonalne. Wybuchy emocji, takich jak strach, radość, empatia, są tylko w stanie odebrać bilansów energetycznych.
 2. Unikać konfliktów i kłótni. Ludzie (wampiry energetyczne) żywią się emocjami innych. Nie jest konieczne, aby dać im to. Trzeba tylko wyobrazić przed dużym murem, a potem przeciwnik bardzo szybko tracą zainteresowanie w konflikcie z wami.
 3. Nie ma potrzeby kontrolowania innych. To grozi powstawaniu nadmiernej troski o siebie i innych, co prowadzi do utraty energii. Musisz przestać się martwić, żyć w teraźniejszości, nie patrząc w przyszłość, a nie do ponownego przeszłości.
 4. nie powinny być nadużywane leki pobudzające i uspokajające. Oni zdają się dać ładunek żywości i energii, ale tak nie jest. Proces ten jest odwrócony, po zakończeniu ich działań osoba doświadcza słabości i pustkę. Alkohol działa w podobny sposób.
 5. Ważne jest, aby określić swoje własne źródła energooszczędne uzupełnienia, czy to jogging w parku, czytając książkę lub sprawności. Najważniejsze – że są w stanie pomóc w każdej chwili, a biorąc pod uwagę możliwość, aby przejść dalej. Blok, który kradnie swoją siłę.

I że zabiera naszą energię?

Rozważmy kilka źródeł

 1. Nie doprowadzono do końca sprawy. Z powodu lenistwa i innych powodów, ludzie często nie przynoszą pracę do perfekcji. Wszystkich zgromadzonych powoli, a zamienia się w ogromny stos problemów. Nie dają wytchnienia we dnie iw nocy, stąd brak snu, bóle głowy, niepokój i utrata witalności. To także z powodu niespełnienia obiecanej, bez zadłużenia powrotną.
 2. Fałsz. Im częściej dana osoba kłamie, tym bardziej, że ma na unik i wymyślać historie, dodatkowej pracy mózgu, stąd straty energii.
 3. Uczucia strachu i niepokoju. Stały lęk, nieufność wygenerowania panikę. Ciało jest stale w stanie stresu, który zubaża jego energię. Konieczne jest, aby pielęgnować, podnieść samoocenę, aby pozbyć się kompleksów, by stać się samowystarczalni.
 4. Puste i bezpodstawne doświadczenie. Biorą ogromną ilość witalności. Trzeba śledzić procesu myślowego.
 5. Niewystarczająca rozrywką na świeżym powietrzu.
 6. Bezużyteczny rozmów i plotek. Co do zasady, osoby te są negatywne, są one cierpią z powodu złego samopoczucia psychicznego. Nie powinno się tego robić.
 7. Uraza. Ona je wewnątrz. To dosłownie. Przebaczyć przestępców i prosić o przebaczenie.
 8. Brak snu. Głównym i złowrogą moc. W przypadku niewystarczającej liczby godzin snu, nasz organizm nie otrzyma nową siłę do życia. Muszę spać średnio 8 godzin, aby utrzymać się w dobrej kondycji.
 9. Złe nawyki (alkohol, palenie tytoniu).

Teraz jest dla nas jasne, gdzie można uzyskać moc, jak oszczędzać energię, a tym samym zapobiegania jego zakończenia. Często jesteśmy świadkami deficyt energii na wiosnę. To zmęczenie, chroniczny brak snu, zmęczenie stały.

Wszystko to są oznaki wiosny beri-beri. Gdzie można uzyskać wytrzymałość na wiosnę?

Jak z tym walczyć

 1. Prawidłowe odżywianie. Co jemy wpływa na nasze zdrowie, uroda, emocjonalną i fizyczną kondycję. Dlatego nie potrzebują jedzenia jeść świeże owoce i warzywa, zboża, ziarna, owoce morza.
 2. Utrzymaniu odporności, który osłabiony po zimie. Jest to niezbędne do przeprowadzenia skomplikowanych procedur, w tym hartowania. Brać witaminy.
 3. Aktywności na świeżym powietrzu. Powinieneś wiedzieć, że wysiłek fizyczny zwiększa przepływ krwi i tlenu, co ma pozytywny wpływ na zdrowie. Daje ładunek żywością na cały dzień, dobry nastrój i samopoczucie, ogromny przypływ witalności.
 4. I, oczywiście, stan emocjonalny. Tylko pozytywne emocje we wszystkim, co robimy. Nasze dobre samopoczucie zależy od stanu psychicznego. Dlatego zawsze jest konieczne, aby pozostać w dobrym nastroju, nie stracić serce, uśmiech, i być w zgodzie ze sobą.

Kilka zaleceń

 • Nie zawsze szczęśliwy ciepłe dni wiosny jasny dzień. W czasie złej pogody nie powinien być wciśnięty.
 • To nie może być zbyt przemęczać w pracy.
 • Musisz odpocząć więcej. ulubiony czytanie książek, oglądanie interesujący program telewizyjny lub film – tym pozornie małe rzeczy, ale są one w stanie podnieść swój nastrój.
 • Spędzaj więcej czasu z przyjaciółmi i ludźmi rodzinnych. Unikać kontaktu z tymi, którzy są nieprzyjemne dla Ciebie.
 • Zwierzęta mogą być również pokrywane z pozytywnymi emocjami i umysłem.

I po prostu trzeba pamiętać, że wiosna – to jest początek lata. I to ciepło, nadszedł czas, aby odejść, pikniki. Będzie inspirować inspirować i uzupełniać energię.

Przeanalizowaliśmy źródeł gdzie przejąć władzę. Najważniejsze – aby dowiedzieć się, jak zachować i uzupełnić. A do tego trzeba być zawsze w pozytywnym nastroju, nigdy nie poddawaj się, aby wierzyć tylko w najlepsze. Pracy nad sobą nieustannie, a potem wszystko w życiu wyjdzie.