880 Shares 6331 views

Gdy urodziny Natalii? Historia daty wschodów, wartość i charakterystyka nazwy

Imię Natalie – jeden z najbardziej popularnych w naszym kraju. Tłumaczone z łaciny „Natalis” oznacza „narodziny”, „Boże Narodzenie”, „dom”. W starożytnym Bizancjum tzw wyłącznie chłopców. Ale w naszym kraju mężczyzna wersja imienia Natalia nie złapać, ale jego żeński forma jest powszechnie stosowany do dnia dzisiejszego nazewnictwa dziewczęta. Szczegóły na temat znaczenia tej nazwy zostaną omówione w tym artykule. Również z nim można dowiedzieć się, kiedy partia urodziny Natalii i dlaczego oni uczcić ten dzień.

Nazwa pochodne

Imię Natalię przez wiele lat swojego istnienia, to nabył wiele opcji. Opcje, takie jak Nat Tata, Tashą, Natka, Natalina, Natella – wszystkie jej pochodne. A jeśli wcześniej w projekcie świadectwa urodzenia dziewczynki, pozwolono mu wejść ściśle oficjalną wersję o nazwie – Natalię i Natalię – dziś jest to możliwe, aby dokument to taki, który lubi najbardziej.

Gdy urodziny Natalii w kalendarzu kościelnym?

08 września (26 sierpnia Old Style), obchodzimy Dzień anioła Natalii. Data ta nie została wybrana na marne. W tym dniu czczony wielkiego świętego męczennika Natalia z Nikomedii. Jaki był los tej kobiety, i dlatego jest w rankingu jako świętego, omówione w następnym rozdziale.

Życie, cierpienie i śmierć świętego męczennika Natalia Nikomedii

Dlaczego 08 września urodziny Natalia? Ten dowiesz się po przeczytaniu artykułu do końca. Podczas rządów cesarza Maksymiana (305-311 lat), była historia w czasie prześladowań chrześcijan. W Nikodema Bithynian żył prostą dziewczynę o imieniu Natalia. W młodości poślubiła urzędnika sądowego Adrian. Ze względu na charakter swojej służby postanawia zrobić chrześcijan, którzy zostali aresztowani i uwięzieni. Młodzi mężczyźni podziwiali odwagę ludzi, którzy występowali przed sądem. Został uderzony przez siły ich ducha i jak są one wiernym swojej wierze. Pewnego dnia poprosił chrześcijanina jak Bóg wynagrodzi ich za wszystkie cierpienia, które są doświadcza. Co powiedział męczennicy: „On da tę nagrodę, którą nie da się opisać słowami, ale umysł nie może pojąć swoimi”. Zachęcony tej odpowiedzi i wiary ludzi w ich religii, Adrian przeniesiony do strony chrześcijan. W tym akcie młody sędzia został aresztowany i wtrącony do więzienia.

A następnie w tej historii będzie omawiany jest temat bohaterki tego artykułu. Wiesz, na jakie działania była kanonizacji męczenników, a gdy urodziny Natalii.

Ona jest prawdziwym chrześcijaninem, silnie wspierane męża. Adrina brutalnie torturowani i poniżani, próbując zmusić do porzucenia swojej wiary. Ale moc ducha był silny i wierny żona pomogła wzmocnić jeszcze bardziej. Kara dla Adriana i samych chrześcijan, został wybrany straszne męki, która jest odzyskali ramiona i nogi na kowadle. Natalia bał się, że widząc, jak cierpi na tym okrutnym działania innych więźniów, Adrian wyrzec się wiary. Zwróciła się do kata, aby rozpocząć wykonywanie z niego i pomogła jej mąż położył dłonie na kowadle. Trupy po brutalne egzekucje były spalić. Ale nagle zerwała się burza i burza zaczęła pożar został ugaszony. Wiele kaci zabite przez piorun. Natalia wziął za rękę jednego z mężem i trzymał go. Chciała poślubić jednego z ministrów Imperatora. Ale młoda kobieta była wierna mężowi. Uciekła z domu do Bizancjum. W nocy śniła Adrian, który zapewnił ją, że będą razem, bo Bóg wkrótce dać odpocząć jej duszę. Wszystko, co się stało. Kobieta cierpi wyczerpany, zmarł w pobliżu grobu męża na przedmieściach Bizancjum, gdzie został przeniesiony do ministrów wiary chrześcijańskiej. Stało się to dokładnie 26 sierpień starym stylu. Na wszystkie próby, cierpienia, wiary i oddania jej kanonizowanych męczenników. Teraz już wiesz dokładnie, kiedy urodziny Natalii i dlaczego oni uczcić ten dzień.

Inne nazwy dni czcił

Anioł Dzień Natalia wielu źródeł punktowych do innych terminach. Na przykład, katolicy świętują go na 27 lipca. W imię czczonego prawosławnego kalendarza, ale w dniu 8 września więcej i 11 stycznia, 22 marca, 31 marca, 14 września. Gdy urodziny Natalii? Okazuje się, że kilka razy w roku.

Nazwa funkcji

Natalia – jest miękki i łatwy osoba będzie z silnym charakterem. Jako dziecko, ta dziewczyna jest energiczny, zabawa, chwytliwe. Pomimo zawroty głowy charakteru, Natasha jest dobrym uczniem i jest aktywnie zaangażowany w sprawy publiczne. Kobieta o tej samej nazwie – rodzaj, sympatyczny człowiek. Na nim można polegać, że nie zdradzi i nie potępi. Ale Natasha reaguje bardzo wrażliwie na krytykę. Jej niechęć często zamienia się łzami. Natalia – dobrzy przyjaciele zawsze przyjść z pomocą tym, którzy ich potrzebują. Interesy w dziedzinie zawodowej mają szeroki wybór, ale ważne jest to, że jeśli Nate nabiera przypadku, albo wykonuje go wiernie i odpowiedzialnie.

Z artykułu dowiedziałeś wartość, nazwany charakterystyczny, a kiedy urodziny Natalii (numer). Wszystkie te dane wskazują, że dziewczyna o imieniu Natasza piękne imię, osoba będzie rosnąć z najlepszych cech duszy.