433 Shares 1630 views

Multpersonazh listonosz Pechkin. Cytaty i powiedzonka charakter

Cartoon trzech przyjaciół z maślanka, utworzonej w 1978 roku, nadal jest ulubionym miejscem dla dzieci i dorosłych (z których wiele jest znacznie niższa od pracy). Wszystkie zakręty fabuły, postaci i znaków nawet wtedy, jak go nazywano listonosz Pechkin, należy pamiętać o wielu fanów tej wielkiej trylogii.

Wydaje się, że tajemnica jej długowieczności – w pięknej opowieści, barwnych postaci, w ich niezwykłym realizmem. Autorzy nie próbują stworzyć idealny obraz: dla wszystkich jego fantastyczne animowany o ludziach i o życiu – za co to jest.

dwuznaczny charakter

W produkt interesującym wszystkich znaków bez wyjątku jeszcze (i) może zwłaszcza takie niejednoznaczna listonosz Pechkin. Cartoon nie byłaby tak wielka, jeśli twórcy porzucili ten bohater, którego obraz jest tak skomplikowane i dalekie od doskonałości, jak charakter każdej żywej osoby.

Sam „bracia prostokvashinskaya” charakteryzuje pracownika urzędu pocztowego jako osoba „szkodliwe”: rzeczywiście, jakiś specjalny szerokość duszy wydaje się być i nie ma w nim. Pechkin zbyt ciekawy, nie jest zbyt ciepły, czasem samolubna, zachowuje się niegrzecznie, szukając zysku i nie szuka tych cech jego charakteru, aby naprawić lub ukryć, gdyż praktycznie pozbawiony refleksji i nie jest skłonny do samokrytyki.

Następny Pechkin w nauce

Muszę powiedzieć, że rdzenni mieszkańcy narysowanej Maślanka, listonosz Pechkin mimo znikomości otrzymała wyróżnienie w pracy naukowej prof Hrenova A. N. ( „Sztuki i Tożsamości Narodowej”). Autor daje postać bardzo niepochlebne cechy – powiedzmy, postać ma odzwierciedlać braki sowieckiej psychologii obywatela, który wkracza do życia prywatnego i ściśle przylega głupie formalność, ignorując zdrowym rozsądkiem – na przykład nie dać paczkę, choć odbiorca nie wie.

Nawet w radzieckim człowieku, mówi A. Hrenov, bardzo silna tendencja do niekończącego się poszukiwania różnych naruszeń przepisów, pragnienie, aby kontrolować, gdzie jest to niewłaściwe. Oryginalny „Przesłuchanie” z głównych bohaterów w trakcie wykonywania tej postaci brzmi śmieszne, przecież Pechkin – listonosza. Zdjęcia wuja Fedor, umieszczone w gazecie, skrupulatny Maślanka rezydentem jest również, aby nie być wystarczające do identyfikacji. Do ostatecznego werdyktu, to z reguły składane – „mierzyć chłopca.”

W związku z tym, Ph.D. przypisuje charakter podobny do grabarza lub strażnika, znalezienie jego sposób złowrogi. A następnie wyjaśnia Pechkin zwyczaj od wścibskich do świadomości „anachroniczny” cudze sprawy, która jest w „era rozkwitu sowieckich represji moralności.”

pomnik Pechkin

Taki ostry CV postrzegany jest nie tylko zbyt surowy (nie taki łotr listonosz), ale również groteskowe: ciągle „Trzy z maślanki”, a także jego sequel, tylko kreskówki, a nie naukowym opracowaniem na temat postać wiejskiego listonosza i stopnia w którym odzwierciedla trudnej rzeczywistości Imperium zła.

Obywateli, z dala od dużych prac naukowych, zwłaszcza tych, którzy są skłonni akceptować ludzi takimi, jakimi są, ta postać (pomimo wszystkich swoich oczywistych wad) padł na serce. W małym miasteczku w regionie moskiewskim (Lukhovitsy) otwarto w 2008 roku nawet pomnik, który był centralną postacią jest Pechkin – listonosz. Photo fun lokalne atrakcje, zainstalowane z przodu słupka miasta, patrz poniżej. Pomnik przedstawia osławionego komunikację pracowników, siedząc na rowerze. Tylne koło wznosi piłkę, pochylony do przodu Matroskin, a na ramieniu Pechkin siedzi Galchonok jednak bardziej jak z jakiegoś powodu na ptaki z filmu ptasiej.

Złożona osobowość Pechkin

Można się spierać, czy listonosz zasługuje Pechkin jako indywidualny pomnika czy nie. Jego każdy czyn można interpretować na dwa sposoby.

Z jednej strony, listonosz list Pechkin, który pomaga znaleźć „syna marnotrawnego” na swoją korzyść. Dzieci nie mogą dojść do porozumienia, ale dorośli sprawę, że romantyczną wycieczkę do małego chłopca we wsi, idealne w towarzystwie psów i kotów nie można zadowolić swoich „przodków” szaleje z niepokoju.

Ale pisarz i nie utorowało bohatera szlacheckiego pełnej mierze: wydaje się, że listonosz Pechkin nie wykazał przytomność, ale tylko chwilę, aby uzyskać upragniony rower.

Pojazd ten, zdaniem swojego charakteru, poprawy jego charakter (jedyny przypadek, w którym przedstawiono niektóre samokrytykę), „Z jakiegoś powodu jest szkodliwa? Ponieważ nie miałem rower! A teraz zacznę od razu stają się milsze, a niektóre małe stworzenia Głowa żyć była zabawa. " Tylko zastanawiam się, co wyczynów gotowe dzięki zupełnie nowy rower znany miłośnik zwierząt. Ale on mówi prawdę: „Przychodzisz do domu – będzie ona cieszyć …”.

Złap fraza prostokvashinskogo listonosz

Muszę powiedzieć, że pracownik Prostokvashinskogo poczta że nie frazę aforyzm. „Miłość” do swoich przyjaciół wuj Fedor nie zna granic, a on często powtarza: „Muszą natychmiast oddać do kliniki, na doświadczenie”

W ogóle, to jest bardzo istotne Pechkin ogóle, że jest praktyczny i nawet gdzieś mądry. Szczególnie dotyka jego oświadczenie o dzieciach: „To nie zdarza się, że same dzieci były. Dzieci muszą kogoś innego. " Wszyscy normalni ludzie na tej planecie chcieliby zobaczyć, jak to było – i to wszyscy jesteśmy w porozumieniu z adresem prostokvashinskoy pracownik.

Mieszkańcy cywilizowanego świata, gdzie seniorzy mogą sobie pozwolić, aby wygodnie żyć, a nawet podróżować, na pewno zgodzi się z innym jego aforyzm: „I może właśnie zaczynają żyć – skręcić na emeryturę”

Stosunki z innymi postaciami

W ogóle, listonosz Pechkin – to barwna postać, wydarzenie mock bohaterowie nigdy nie zdobywa. Jego stosunki z kotem i psem początkowo nie sumują się: on zawsze przychodzi do walki z nimi i znicza na rodziców Fiodor wuja. Kiedy Matroskin i listonosz Pechkin wprowadzić kłopotów z paczki, a kot wypowiada swoje słynne: „wąsy, łapy i ogon – to są moje dokumenty”, ostry nos biurokrata raczej bezceremonialnie wybija paski za kołnierz i mówi mu, nie mniej błyskotliwy „w dokumencie druk jest zawsze. Nie drukować na ogonie? Nie? Wąsy i fałszywe, jak to możliwe! "

Jak Pechkin ani denerwować ani rozbawiona lub egoistyczny, a jego brak taktu, zdrowy rozsądek nie jest możliwe, aby zaprzeczyć. Jak również w sensie rodzaj humoru. „Oni przeszli z walizką!” – on wykręca palce do skroni, spotkała trio na drodze nocy z klatki piersiowej i usłyszał, że jego przyjaciele poszedł szukać grzybów.

Humor na temat dnia

To, oprócz zwykłego sarkazmu, przeczytaj wieczną ośmieszyć rodzimy wieśniaka mieszkańców miast, którzy zdezorientowani, co nie uchudil: cryptic pojemniki w lesie pomylić buty w buy zimowym. Ale „mamy zimę w trampkach, nawet studenci nie idź!” – to dołączy do wyrzuty skierowane do Matroskin piłki, przyciąga piękno butów sportowych. Oczywiście, wyrażenie o studentów, którzy naprawdę byli najmniej zamożnych członków społeczeństwa, było jeszcze śmieszniej w czasach tworzenia kreskówek. Teraz, gdy jest to niemożliwe, aby żyć na stypendium w zasadzie jego ostrość lekko wygładzone – uczelnie studenci nawet sneakers same nie zawsze są w stanie kupić i opieki dla dzieci nadmiar całkowicie padł na ramionach rodziców.

Zaprzyjaźnij się z Pechkin

W ostatniej i ostatniej części trylogii o życiu codziennym przyjaciół wsi, listonosz Pechkin (kreskówka „Zima w Maślanka”), używane do ich niezwykłego „Trust”, był już przyjacielem rodziny, idź do domu i martwić się o los bohaterów. Gdy piłka z Matroskin zaczął dzielić własność, nikt inny jak nasz bohater udaje się do miasta, „list mówiąc:” Biorąc pod uwagę potrzebę czyjegoś autorytatywnego interwencji w celu zaradzenia tej sytuacji – i że „wkrótce piec zacznie ciąć, a następnie -. Dom”

Pogodzenie dwóch „przysięgłych przyjaciółmi” odbywa się po słynnej kłótni, w którym wydaje się, że „jeśli toczą beczkę na to, że to transport kontenerowy” i brzmi stwierdzenie, że „Iwan Fiodorowicz Kruzenshtern – człowiek i parowiec”

To nie zawsze jest samolubna listonosz

W tej serii kreskówki o Maślanka listonosz Pechkin przyjaciółmi darmo ratowniczych, a nawet w lewo, aby uczcić Nowy Rok razem z wujem Theodore, Sharik i Matroskin, jednocześnie wydając kolejny slogan: „Główną ozdobą stołu Nowy Rok – to telewizja. I to widać masz pajęczynę ".

Telewizor jak wiemy, w końcu zdobył (aczkolwiek bez dźwięku), a niepohamowany Pechkin natychmiast dał skrzydlaty charakterystyczny akompaniator wujek Fiodor matkę „Tutaj jest to ten typ wyglądu obywatelskiej” Krótko po tym kreskówek epizod kończy. Komunikacja niestrudzony pracownik wypowiada ostatnią jego aforyzm: „W jakim technologia doszła! Twoja matka i tu i tam przejść. " Wiara wieśniak w postępie nauki jest naprawdę niewyczerpane.

Tworzenie prac

Decyzją z zespołu kreatywnego reżysera Popov podzielone. Na obrazach bohaterów (ojciec, matka, i Pechkin listonosz wujek Fiodor) pracował jako scenograf L. Khachatryan. Zwierząt (pies, kot, krowa i cielę i galchonka) przejął N. Erykalov. Co ciekawe, tylko charakter w stosunku do których autorzy nie są w stanie dojść do porozumienia – jest to jeden z głównych bohaterów, wujek Fiodor. Ze względu na jego wygląd od partii do zmiany partii (jednak żrące widzowie znaleźć kilka różnic matki bohatera).

Powodem oszałamiającym sukcesie kreskówki, oczywiście, jest to świetny scenariusz Eduard Uspienski. Jasne obrazy, lakoniczne repliki dowcipne – wszystko to pod warunkiem, że produkt o długim życiu i miłości publiczności.

To ma wielkie znaczenie i wielkich ról punktacji. Oleg Tabakov, głos, który mówi Matroskin rzeczywiście związana z okazałej, wyrafinowany kota, a Lew Durow poradził sobie z kulkami dźwiękowych.

Losy aktora i jego charakter

Głos, który mówi listonosz Pechkin, należąca Boris Nowikow. Losy aktora nie było zbyt udane: prace przełomowe w karierze nie było, ale udało małą rolę zadziwiająco dobrze, tak że nawet przydomek „King of odcinka.” Pechkin postać zawsze uwiecznił jego nazwisko. Ten animowany chętnie wygląd na długie lata.

Ciekawostką jest, że charakter Novikov – jedynego bohatera kreskówek, które są pełne dane osobowe. Kto był listonosz Pechkin, należy pamiętać wszystko dokładnie Piła kreskówek. W drugiej części do niego matka powrocie do ośrodka, „Witaj, kochanie Igor” Co za charakter, wierny jego nawyki, on odpowiada: „Chwileczkę, obywatela, pocałować!” Więc pełna nazwa listonosza Pechkin – nie jest tajemnicą, w w odróżnieniu od imion rodziców Fiodora wuja, którzy pozostał tajemnicą dla publiczności.