435 Shares 9698 views

Aby uzyskać informacje na temat sposobu, aby półki w wannie z rękami

Każdy wentylator tradycyjny rosyjski kąpiel wie, co półki. Po tym wszystkim, to jest od tego ważny szczegół zależy od ludzkiego poziomu komfortu w pary: Jak to będzie wygodnie siedzieć lub leżeć. W profesjonalnych konstruktorów uważa się, że w celu maksymalizacji półki dopasować swoje wymagania, aby uczynić go swoim własnym. Więc jak zrobić półkę w łazience własnymi rękami?

Wybór materiału

Wybór materiału na półkach w kąpieli – to nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Po pierwsze, drewno musi spełniać pewne wymagania:

– odporność na temperaturę;

– niska materiał przewodność cieplną ;

– wysoka gęstość włókien drewna;

– niska zawartość substancji smolistych.

Po drugie, w łaźni z drewna jest odparowanie naturalnych olejków eterycznych, to jest, nie jest rodzajem efektu inhalacji. Dlatego niezwykle ważne jest, że lubisz zapach rasy. Na przykład, lipa jest łagodny i przyjemny, osika – gorzki, z nutami cedru, szałwia – bogaty smoły. Chociaż półki z cedru i sosny mają tendencję, by nie budować ze względu na wysoką zawartość substancji smolistych (można po prostu przykleić do niego), ale wiele osób lubi czuć się w wannie jest żywiczny zapach drewna sosnowego. W tym przypadku możliwe jest kompromis i zrobić projekt dwóch części: wspornik wykonany z cedru, a górna część – lipa, osika lub Afryki Abasha.

Półki w wannie: cena

Półki kosztować będzie zależeć od cen surowców. Prosta deska sosna 28 x 90 dobrej jakości, bez uszkodzeń mechanicznych i sęki o wartości 115-130 rubli za metr. Ten sam materiał, ale gorszej jakości można kupić za 90 rubli. dla n m Ale lipa będzie znacznie droższe – .. 130-155 rubli. .. n-tym droższe jest zdetonować Afryki – od 180 rubli. o n. m.

Półki w wannie z rękami: Technologia

Przed rozpoczęciem budowy trzeba zdecydować o przyszłości projektu. Można projektować jakieś półki w wannie. Zdjęcia powyżej i poniżej przedstawiono dwa główne położenie obwodu: w prawo (lub równolegle) i półki, kątowe. Optymalny wariant ich rozmieszczenie jest wybierany na podstawie wielkości pomieszczenia i lokalizacji pieca i kotłów.

Przed rozpoczęciem budowy półki w wannie z rąk, trzeba kupić wszystkie niezbędne rzeczy: deski do siebie i belki na podporach. Półka rozmiar zależy od preferencji i kąpieli wielkości. Zalecana długość – 180 cm szerokość górnej kondygnacji. – 60-90 cm, dolny -. 40-60 cm Jeśli chcesz odwrócić półkę, należy najpierw zebrać górną ramkę. W tym przypadku, pożądane jest, aby nie używać metalowych łączników. Lepiej jest używać specjalnych klinów drewnianych.

Następnie trzeba zainstalować nogi i wspornik pionowy drewna. W dolnej części nogi powinien wodoodporne, ponieważ jest to najbardziej wrażliwe części. Obok nich nadziewane szczególną płytę (jeżeli półka jest nieruchomy) lub rama górna jest przymocowany (przy podnoszeniu).

Półki w kąpieli lub w każdym razie nie pokryte lakierem lub farbą jako taki materiał będzie odparowanie w wysokiej temperaturze. Mogą one jednak być impregnowane specjalnym olejem, które zwiększają żywotność.

Jak widać, aby półki w wannie z rąk jest bardzo prosta. Wymaga to jedynie minimalne umiejętności stolarskie i dobry, spełniającą wszystkie wymogi drewna.