616 Shares 3886 views

Medycyna „izoprinozyna”: opinie, użytkownik, aplikacja w leczeniu dzieci

Deszcz, wilgotność, wiatr, deszcz ze śniegiem … Aby nie chorować, nadszedł czas, aby wziąć lek „izoprinozyna” – immunostymulujący preparat wykazujący działanie przeciwwirusowe.

Jego zakres stosowania jest wystarczająco szeroki. Grypa i różne infekcje wirusowe dróg oddechowych, ospa i odra, opryszczka i wirusowemu zapaleniu wątroby typu B i C – z których wszystkie mogą leczyć medycyna „izoprinozyna”. Recenzje pacjentów przyjmujących ten lek, mówić o pozytywnym wpływie go w leczeniu wirusa Epsteina-Barr, wirus brodawczaka, wirus cytomegalii. Jako środek profilaktyczny, szeroko stosowanych leków z różnego rodzaju urazach, po operacjach na stres i ogólnie jako lek, wzmocnienie odporności.

Lekarze przepisujący lek „izoprinozyna” (Odpowiedzi ekspertów, aby zagwarantować) wewnątrz, pijąc po zjedzeniu niewielkiej ilości wody.

Lek przepisywany zarówno dla dorosłych i dzieci, zwykle w wieku od 3 (w tym przypadku dziecko powinno ważyć co najmniej 15 kg). Zalecana dawka dzienna – 50 mg na kilogram masy ciała i podzielono na 3-4 dawki. Typowo, dla dorosłych dni się 6-8 tabletki, a dzieci wyznacza poltabletki na każde 5 kg masy ciała. W ciężkich postaciach zakażenia indywidualnie dla każdego pacjenta, lekarze powinni wziąć zwiększoną dawkę „izoprinozyna” narkotyku. Instrukcja, pacjent referencje i porady lekarzy, że może ona zostać zwiększona nawet dwukrotnie, i stosować co 6-8 godzin. Jednak największą dawkę dziennie w żadnym wypadku nie powinna przekraczać 3-4 gramów dla dorosłych i 50 mg / kg dla dzieci.

Czas trwania leczenia tym lekiem czysto indywidualna i zależy od rodzaju i charakterystyki choroby.

Tak więc, w chorobach ostrych dorośli i dzieci przyjąć lek od 5 do 14 dni. Jeśli znikną objawy kliniczne choroby – przerwać leczenie. Ale zaleca się przez 2 dni więcej jeść lekarstwa, aby ustalić wynik.

Kiedy, zarówno dorosłych jak i dzieci leczenie przepisane wiele przewlekłych chorób o charakterze nawracającym stawki: recepcja 5-10 dni przerwy -8 dni.

W leczeniu dzieci i dorosłych opryszczki i innych infekcji tego rodzaju zaleca się stosowania leku „izoprinozyna” przez 5-10 dni, aż do ustąpienia objawów. W bezobjawowym okresie choroby w celu uniknięcia nawrotu w ciągu miesiąca powinien brać 1 tabletkę dwa razy dziennie.

W leczeniu zakażeń spowodowanych przez wirus brodawczaka ludzkiego, lekarz określa lek, trzy razy dziennie, 2 tabletki, jako dodatek do terapii lub operacji według schematu stosowanego 2-4 tygodnie, a następnie zerwanie do zakończenia drugiego miesiąca.

Gdy brodawki narządów płciowych z nawracającymi skutków stosowania leku dla dorosłych – 2 tabletki trzy razy dziennie. W leczeniu tych chorób stosuje się również lek „izoprinozyna” dla dzieci. Recenzje pacjentów przyjmujących lek sugerują znaczący sposób leczenia osobnika do następujących trybów odbioru: 3-4 razy dziennie przez poltabletki dla każdej wadze 5 kg dziecka. Lek jest przepisywany i jako monoterapia lub po zabiegu. Zgłosił kursy: odbiór 2-4 tygodnie, potem przerwa na 1 miesiąc.

Podczas leczenia dysplazji szyjki macicy, spowodowane przez wirusa brodawczaka, kobiety są zalecane do podjęcia 10 dni, trzy razy dziennie po 2 tabletki. Leczenie odbywa się indywidualnie, 2-3 kursów w odstępie 10-14 dni.

Lek „izoprinozyna”, opinii których Internet rzadko spotkać, nie jest zalecany w czasie ciąży i karmienia piersią, mimo wyraźnych przeciwwskazań nie są ustalone. On nie jest powoływany i dzieci do 3 roku życia hletnego.

Ponadto, lek jest przeciwwskazany u osób cierpiących na zaburzenia kamica nerkowa, dna i rytmu serca. Nie może być stosowany u pacjentów z niewydolnością nerek i zwiększona wrażliwość na składniki w kompozycji.

Szczególnie należy zwrócić uwagę na konieczność regularnego monitorowania parametrów laboratoryjnych w leczeniu lekiem.

Przed użyciem „izoprinozyna” lek (sugerują to), należy zawsze skonsultować się z lekarzem.